Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Pinnacle registracia

Diskusia o Pinnacle Sports. Fórum skúsenosti so stávkovou kanceláriou PinnacleSports.com.

Re: Pinnacle registracia

Poslaťod ujkopajko » 4. Feb 2020, 14:00

ja tiez chodim na pinnacle normalne, no pouzivam na tipovanie aj brokerov. nap. cez assiand odds tipujem cez api pripojenie, a nemam s nimi najmensi problem, vyplacaju pomerne rychlo do par hodin mam peniaze na skrille. mas vela brokerov a kurzy na futbalove zapasy su velakrat lepsie u azijskych stavkovych ako u pinnacle.
takze aj brokeri maju co to do seba
ujkopajko
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 22. Aug 2019, 13:45

Re: Pinnacle registracia

Poslaťod Patrik » 4. Feb 2020, 17:01

prečo si to myslíš ? mne sa cez pinnacle.com nedá ani cez ine mirror links..,od koho maš net? alebo maš nejaku VPN ? alebo? Nerozmiem prečo mne to nefunguje...
Patrik
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 3. Feb 2020, 19:38

Re: Pinnacle registracia

Poslaťod ujkopajko » 4. Feb 2020, 17:15

ja pouzivam vpn, donedavna sa mi dalo ist priamo na pinnacle bez vpn, no teraz uz len s vpn
ujkopajko
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 22. Aug 2019, 13:45

Re: Pinnacle registracia

Poslaťod Patrik » 4. Feb 2020, 18:32

aaaha..acez aku vpn konkretne ? NORD ?
Patrik
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 3. Feb 2020, 19:38

Re: Pinnacle registracia

Poslaťod ujkopajko » 4. Feb 2020, 18:47

ano nord
ujkopajko
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 22. Aug 2019, 13:45

Re: Pinnacle registracia

Poslaťod Simon » 12. Máj 2020, 21:30

Zdravím páni. Prosím o info. Chcem sa zaregistrovať v Pinnacle. Registráciu vyplňujem cez VPN na https://www.pinnacle.com/cs/account/signup/step3.
Nechce mi zobrať mobilné telefónne číslo (napr. 0911 xxx yyy).
Za +421 automaticky dá zátvorku "(" a po napísaní 3 čísel ju uzavrie ")".
Vyzerá to takto:
+421(911)xxx-yyy
alebo ak tam zadám "0" (čo je nesprávne ) potom +421(091)1xx-xyyy
Neviem sa pohnúť ďalej.
Díky.
Simon
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 12. Máj 2020, 21:13

Re: Pinnacle registracia

Poslaťod Bure96 » 13. Máj 2020, 10:50

v takomto tvare mi ho zobralo: +421(905)122-443

nič neriešiš iba takto ho napíšeš a je to. Veď to číslo je správne. Čo sa ti nezdá?

+421 nahrádza prvú nulu, čiže píšeš iba to 911 ako si písal.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1432
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Pinnacle registracia

Poslaťod hugovan81 » 25. Okt 2020, 17:06

ujkopajko píše:ja tiez chodim na pinnacle normalne, no pouzivam na tipovanie aj brokerov. nap. cez assiand odds tipujem cez api pripojenie, a nemam s nimi najmensi problem, vyplacaju pomerne rychlo do par hodin mam peniaze na skrille. mas vela brokerov a kurzy na futbalove zapasy su velakrat lepsie u azijskych stavkovych ako u pinnacle.
takze aj brokeri maju co to do seba


ahoj. prosim ta mozes mi blizsie napisat ako tipujes cez API? aky software na to mas?
hugovan81
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 25. Okt 2020, 17:01

Re: Pinnacle registracia

Poslaťod ujkopajko » 25. Okt 2020, 17:36

hugovan81 píše:
ujkopajko píše:ja tiez chodim na pinnacle normalne, no pouzivam na tipovanie aj brokerov. nap. cez assiand odds tipujem cez api pripojenie, a nemam s nimi najmensi problem, vyplacaju pomerne rychlo do par hodin mam peniaze na skrille. mas vela brokerov a kurzy na futbalove zapasy su velakrat lepsie u azijskych stavkovych ako u pinnacle.
takze aj brokeri maju co to do seba


ahoj. prosim ta mozes mi blizsie napisat ako tipujes cez API? aky software na to mas?



ahoj, api to je pripojenie pocitaca s pocitacom (mozno som sa nevyjadril uplne spravne nie som ziadny hacker, na tieto veci mam nikoho ineho) , mam napisany mnou navrhnuty program ktory na zaklade istych parametrov podava stavky u brokera.
ujkopajko
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 22. Aug 2019, 13:45

Re: Pinnacle registracia

Poslaťod hugovan81 » 25. Okt 2020, 18:18

ujkopajko píše:
hugovan81 píše:
ujkopajko píše:ja tiez chodim na pinnacle normalne, no pouzivam na tipovanie aj brokerov. nap. cez assiand odds tipujem cez api pripojenie, a nemam s nimi najmensi problem, vyplacaju pomerne rychlo do par hodin mam peniaze na skrille. mas vela brokerov a kurzy na futbalove zapasy su velakrat lepsie u azijskych stavkovych ako u pinnacle.
takze aj brokeri maju co to do seba


ahoj. prosim ta mozes mi blizsie napisat ako tipujes cez API? aky software na to mas?



ahoj, api to je pripojenie pocitaca s pocitacom (mozno som sa nevyjadril uplne spravne nie som ziadny hacker, na tieto veci mam nikoho ineho) , mam napisany mnou navrhnuty program ktory na zaklade istych parametrov podava stavky u brokera.


no presne to ma zaujima. aky broker ma moznost API spojenia? ten soft nemas ukazku? predaj? da sa don vlozit data cez API a pomocou neho podat stavku cez API?
hugovan81
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 25. Okt 2020, 17:01

PredchádzajúciĎalší

Späť na Pinnacle Sports

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť