Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

podvody vo fortune

Diskusia o Fortuna. Fórum skúsenosti so stávkovou kanceláriou iFortuna.sk a iFortuna.cz.
Recenzia Fortuna (SK) | Recenze Fortuna (CZ)

podvody vo fortune

Poslaťod walter6 » 9. Jún 2014, 13:50

chcem sa spytat, ci niekto nevie kde sa da stazovat na fortunu, ktora evidentne podvadza tipujucich,
konkretne, mal som podanu live stavku na pocet bodov v basketbale vratane predlzenia 166,5 +
zapas sa skoncil 81:81 a bolo pisane predlzenie, tak som to uz dalej nesledoval, snad 5 bodov daju v predlzeni
a na moje prekvapenie sa zrazu nepredlzovalo a vysledok bol oficialne 81:81
a teraz,
ja toto povazujem za uvedenie tipujuceho do omylu a mam mat narok na storno stavky a vratenie vkladu, pretoze som uzatvaral stavku vratane predlzenia, to ze sa nepredlzovalo je problem fortuny, nie mna, je to jednoznacny podvod a uvedenie do omylu, na to su aj paragrafy v obcianskom zakonniku. a oni ma jednoducho odbili, ze sa k tomu uz nebudu vyjadrovat, proste som prehral, abs. arogantne sa nejak ceska zenska, ktora ma na starosti reklamacie, vyjadrovala, tak som si povedal,ze to tak nenecham, su to podvodnici
ved je to to iste ako keby si povedal rozhodca ,ze ukonci predcasne futbalovy zapas v 60 minute, ved to je zmena pravidiel a jednoznacne storno stavky.
budem rad za nazory

walter
walter6
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 9. Jún 2014, 13:40

Re: podvody vo fortune

Poslaťod Bure96 » 9. Jún 2014, 17:24

počkaj,

nepíšeš či sa ten zápas skutočne predlžoval alebo nepredlžoval. resp. to z tvojej odpovede presne neviem posúdiť.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: podvody vo fortune

Poslaťod walter6 » 9. Jún 2014, 17:48

zapas sa nepredlzoval, ved to je ta haluz, proste skoncil remizou,
walter6
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 9. Jún 2014, 13:40

Re: podvody vo fortune

Poslaťod Bure96 » 9. Jún 2014, 19:22

a v tej lige sa normálne predlžuje po remíze v riadnej hracej dobe?
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: podvody vo fortune

Poslaťod walter6 » 10. Jún 2014, 8:23

to bol priatelsky zapas nemecko - cesko U20, muzi,ale keby boli pravidla ,ze sa nebude predlzovat, tak vy stavka vratane predlzenia nemala zmysel,chapes? to znamena,ze to nevedela ani fortuna a tym padom ma uviedla do omylu
walter6
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 9. Jún 2014, 13:40

Re: podvody vo fortune

Poslaťod Bure96 » 10. Jún 2014, 8:35

pozri, ja nechcem obhajovať fortunu, ale predstav si ich xy súťaží a ku každej aby zisťovali či tam majú napísať vrátane predlženia alebo iba na riadnu hraciu dobu je podla mna blbosť.

Napísali to teda všeobecne a nemyslím si že urobili chybu. Len si zjednodušili situáciu a v prípade basketbalu sa ani nečudujem, pretože sa predlžuje v drvivej väčšine ak zápas skončí remízou. Ani sa nečuduj, že sa tym nezaoberali.

Na druhej strane chápem že si na nich nahnevaný, ale je fakt možné, že pri týchto priateľských zápasoch to ani oni nemohli tušiť. Môžeš stávku reklamovať asi u MFSR, ale pochybujem, že uspeješ.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: podvody vo fortune

Poslaťod walter6 » 10. Jún 2014, 8:59

to je uhol pohladu, na to mas aj paragrafy obcianskeho zakonnika, uz som nasiel take rozhodnutia sudu o stavkach a uvedeni do omylu, zvlastne je,ze mi 3 x odpovedala ina zenska z ciech na moje 3 mejli, vzdy ina :D
a vies ako? zacitujem ti

Dobrý den,

Váš typ sázky byl na zápas Německo-Česko body včetně prodloužení,tip +166,5

Vzhledem k tomu,že tento zápas skončil remízou a neprodlužovalo se,byl tedy vyhodnocen dle oficiálního výsledku 81:81.
Přikládám oficiální stránky
http://www.basketball-bund.de/news/team ... mis-140150
S pozdravem
Jana Veselá

Oddělení podpory Live sázek
FORTUNA SK,a.s

Dobrý den.,

Tato Vaše reklamace byla již zodpovězena v předešlé korespondenci. Naše zjištění ve věci Vaší žádosti je kompletní a nelze již nic doplnit. Berte tedy prosím toto naše vyjádření jako konečné.


K této reklamaci se již nebudeme vyjadřovat.

S přáním pěkného dne
Hana Tmavá

Fortuna není povinna Sázejícím poskytovat doplňkové informace o Sázkových událostech.
S pozdravem
Ivana Milá
Oddělení podpory Live sázek
FORTUNA SK,a.s.

videl si tam nejaky § herneho planu FORTUNY? ani nemozes,lebo neexistuje , keby existoval, hned mi ho hodia do mejlu,ale len vseobecne frazy
ja si myslim,ze oni sa len spoliehaju,ze ludia budu cusat a oni ich len takto odbiju ako sa im hodi
islo sice len o 10 €,ale mne teraz ide hlavne o princip,ze ako sa chovaju k ludom co im davaju peniaze,
walter6
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 9. Jún 2014, 13:40

Re: podvody vo fortune

Poslaťod walter6 » 10. Jún 2014, 9:02

a este tretia odpoved :D

Fortuna není povinna Sázejícím poskytovat doplňkové informace o Sázkových událostech.
S pozdravem
Ivana Milá
Oddělení podpory Live sázek
FORTUNA SK,a.s.

to je pekne spravanie k zakaznikovi
walter6
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 9. Jún 2014, 13:40

Re: podvody vo fortune

Poslaťod walter6 » 10. Jún 2014, 9:04

tri cvicene opicky :D , co odpinkavaju ludi tymito frazami
pochybujem,ze vobec chapu co reklamujem
walter6
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 9. Jún 2014, 13:40

Re: podvody vo fortune

Poslaťod Bure96 » 10. Jún 2014, 9:41

pozri to nie je prvé a ani posledné čudné správanie stávkovej kancelárie. Oni sú tu ty hlavný a bohužiaľ nie sú u nás tak jednoznačne stanovené pravidlá ako u našich susedov. Možno že by si uspel, ale to je na dlhé lakte. V princípe máš pravdu využívajú svoje postavenie na trhu.

Len teraz neviem či sa chceš kvoli tým 10 eurám do toho púšťať :)

Takýmto veciam ja osobne ani nevenujem pozornosť. Proste občas sa stanú takéto veci a je to súčasť tipovania. Ber do úvahy aj to že je to veľký kolos a nie je jednoduché vyhovieť každému.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Ďalší

Späť na Fortuna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia