Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

expekt-bankovy prevod

Diskusia o Expekt. Fórum skúsenosti so stávkovou kanceláriou Expekt.com.

expekt-bankovy prevod

Poslaťod popcorn » 15. Aug 2010, 16:59

nazdar, chcem si vybrat peniaze z uctu na expekte cez bankovy prevod ale neviem co mam uviest do pola nazov banky a adresa
mam ucet vo VUB ale neviem ako to tam spravne napisat a neviem ze ci adresa ma byt na pobocku v martine alebo v BA...

Cize ma to byt nejako takto?:
Nazov banky: VUB banka
Adresa: M.R.Štefánika 2
036 53 Martin

(len tak mimochodom PSC pre Martin je 036 01, preco ma VUB na stranke kod 036 53 - http://www.vub.sk/kontakt/pobocky/detai ... 5906031746

obrazok: http://www.hojko.com/download/file.php? ... expekt.JPG

dakujem za odpoved
popcorn
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 15. Aug 2010, 16:54
Bydlisko: šak Blava ne?

Re: expekt-bankovy prevod

Poslaťod Directore » 15. Aug 2010, 22:57

serus

takto to tam presne mozes napisat:
Nazov banky: VUB banka
Adresa: M.R.Štefánika 2
036 53 Martin

*29 adresu banky osobne davam tu kde som si zakladal ucet

*29 to s tym psč je zaujmave ale osobne by som dal to co ba vub uvedene na svojich strankach

*29 najdolezitejsie je ale zadat spravny swift a iban tam sa nepomyl a aj 3x to skontroluj *33 *33 *33
Obrázok užívateľa
Directore
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 111
Registrovaný: 5. Feb 2009, 18:00

Re: expekt-bankovy prevod

Poslaťod Bure96 » 16. Aug 2010, 10:22

nemyslím si, že psč je to najpodstatnejšie, ale ak chceš mať istotu, tak radšej napíš vub či tam majú chybu. ak áno, tak daj 03 ............ a máte v MT niekde aj psč s 53? VUB ti odpíše podla mna do 2 dní.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: expekt-bankovy prevod

Poslaťod popcorn » 16. Aug 2010, 13:39

no tak diki za odpovede uz som poslal poziadavku na vyber

co sa tyka tych PSC tak som pozeral a slov. sporitelna ma zase pre Martin PSC 036 41:

http://www.slsp.sk/obchodne-miesta-a-ba ... efanika_9/
popcorn
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 15. Aug 2010, 16:54
Bydlisko: šak Blava ne?

Re: expekt-bankovy prevod

Poslaťod nc0X » 9. Okt 2023, 17:38

co si nadrbany ked tu pises od veci.

<<Väčšina inštitúcií odvíja svoju ponuku kurzov od toho, čo je relevantné na súčasnom trhu. Zabezpečujú, aby to, čo poskytujú študentom, bolo nové a žiadané, aby mali výhodu. Vysoká škola zmluvného manažmentu je jednou z možností vzdelávania, ktorá poskytuje aktuálne informácie o odvetví a jeho systéme. Kurzy sú určené pre jednotlivcov, ktorí sa chcú dozvedieť o nových požiadavkách a inováciách v danom odvetví. Zistite, čo je pre vás ideálny proces, jeho význam a postup získania požadovanej kvalifikácie s CCM>>
nc0X
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 22. Feb 2019, 10:19


Späť na Expekt

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť