Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Problém s výberom

Diskusia o DOXXbet. Fórum skúsenosti so stávkovou kanceláriou DOXXbet.sk.
Recenzia DOXXbet (SK)

Problém s výberom

Poslaťod Vlado » 17. Dec 2009, 13:17

zdravím,
v sobotu som požiadal o výber 180E zo svojho účtu na doxxbete. Už je to teda piaty deň. Peniaze neprišli, na dotaz prostredníctvom pošty mi neodpovedali, telefón nedvíhajú.

" UPOZORNENIE!
V systéme sú evidované nevybavené výbery z účtu. Zadávajte prosím nové žiadosti len v prípade ak si potrebujete vybrať ďaľšie finančné prostriedky."

Pri vstupe do sekcie s výbermi ma víta toto upozornenie ... pohyb na konte však žiadny.

Nevie niekto poradiť ako postupovať, resp. či sa niečo deje s doxxbetom? Predsa Vianoce za dvermi, peniaze sú potrebné :) ďakujem
Vlado
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 17. Dec 2009, 13:13

Re: Problém s výberom

Poslaťod Bure96 » 17. Dec 2009, 13:58

zdravím,

na TA3 bolo niečo v tom zmysle, že prevody teraz trvajú o dosť dlhšie medzi bankami. Je to kvôli tomu, že sú tie spomínané Vianoce. Nemám žiadne indície o tom, že by bolo niečo s doxxbetom.

Chcel by som dať, ale malú radu:

ak hráte v spoločnostiach nie moc veľkých odporúčame peniaze sťahovať koncom novembra. Vyhnete sa takému meškaniu a okrem toho ak nejaká spoločnosť skončí svoju činnosť, tak je to dosť často ku koncu roka.

Myslím si, že teraz každý vyberá peniaze zo stávkových a daná spoločnosť aj s týmto môže mať relatívne problém, čiže s peniazmi do vianoc by som skôr nerátal ako rátal. Samozrejme je to len môj názor. O výber si mal požiadať podla mna skôr.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Problém s výberom

Poslaťod Vlado » 17. Dec 2009, 14:15

Tu nejde o bankový prevod, mne tie peniaze neboli z doxxbetového účtu stiahnuté vôbec. Viac ako 5 dni žiadna aktivita, pár minút po registrácii a vytvorenia topicu na tomto fóre a konečne sa mi ozvali :)

Vyzvali ma na overenie totožnosti prostredníctvom kópie občianskeho preukazu. Som ich pekne upozornil, že som o tom nebol informovaný, chybu si však nepripustili. Majú tam niejaký bordel, evidentné po tom ignorovaní niekoľkých telefonátov a mailov.
Už mi raz OP overovali, možno dokonca 2x ... ktovie či to súvisí s tými zmenami na doxxbete ktoré si tu spomínal na fóre aj ty.

Ale už je to ok, teraz čakať kým mi pripíše SLSP peniaze na účet a môže sa ísť nakupovať :D.

Keby som nebol taký amatérsky tipér a vyhrával pravidelne tak si na tie Vianoce dám pozor. U mňa sú takéto výhry však občasné. Konkrétne tento víkend práve:

https://www.doxxbet.com/ticket-1F9E0AA02C

Možno však stávkovú zmením :)

každopádne, veľmi pekne ďakujem za odpoveď
Vlado
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 17. Dec 2009, 13:13

Re: Problém s výberom

Poslaťod Bure96 » 17. Dec 2009, 15:47

no najskôr to bude tym topicom :D ...som rád, že sa to vyriešilo.

inak pekny tiket. gratulujem k výhre.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na DOXXbet

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť