Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

DOXXbet 100% bonus až do výšky 50 EUR

Diskusia o DOXXbet. Fórum skúsenosti so stávkovou kanceláriou DOXXbet.sk.
Recenzia DOXXbet (SK)

DOXXbet 100% bonus až do výšky 50 EUR

Poslaťod Directore » 24. Jún 2009, 12:14

Stávková kancelária doxxbet začala ponúkať 100% bonus.

100 % BONUS z prvého vkladu až do výšky 50 Eur pre všetkých Nových Zákazníkov;

100% bonus z prvého vkladu je určený pre všetkých nových klientov, ktorí vykonajú prvý vklad na svoj hráčsky účet. Tento bonus bude pripísaný na hráčsky účet po splnení podmienky pretočenia vkladu aspoň 5 krát s kurzom minimálne 1,6.
Aby ste mohli získať 100% bonus z prvého vkladu, je potrebné aby ste po splnení podmienky pretočenia vkladu kontaktovali našu Infolinku na emailovej adrese bonus@doxxbet.com a požiadali o tento bonus spolu s uvedením sumy prvého vkladu a Vášho registračného kódu. Bonus z prvého vkladu Vám následne bude pripísaný na hráčsky účet do 48 hodín až do výšky 50 EUR v závislosti od vykonaného vkladu

Pravidlá a podmienky

* Tento bonus sa vzťahuje len na nových zákazníkov a len na ich prvý vklad.
* Bonus z prvého vkladu je platný od 12.6.2009 až do odvolania.
* Maximálna výška bonusu je 50 EUR alebo zodpovedajúca suma v inej mene.
* Svoj registračný kód vrátane sumy vkladu zašlite na náš email bonus@doxxbet.com. Bonus do výšky 50 EUR Vám bude pripísaný na Váš hráčsky účet do 48 hod.
* Sumu vkladu je potrebné vsadiť min. 5x s kurzom aspoň 1,60 na jednoduchú alebo kombinovanú stávku predtým, než získate nárok na pripísanie bonusu.
* Aby ste mohli získať 100% bonus z prvého vkladu, musíte oň, po splnení vyššie uvedenej podmienky, požiadať naše oddelenie Zákazníckej Podpory na emailovej adrese bonus@doxxbet.com s tým, že nám v emaile so žiadosťou o priradenie bonusu uvediete sumu Vášho prvého vkladu a Váš registračný kód.
* Pre zapojenie sa do tejto bonusovej akcie a získanie 100 % bonusu z prvého vkladu je potrebné vykonať vklad do 7 dní od dátumu registrácie na našej stránke.
* Podmienky bonusu musia byť splnené do 30 dní od Vášho prvého vkladu, aby mohol byť bonus pripísaný na Váš hráčsky účet.
* Bonus z prvého vkladu je platný iba na športové stávky.
* Bonus z prvého vkladu bude priznaný iba na jeden hráčsky účet. Doxxbet.com si vyhradzuje právo zrušiť pripísaný bonus, akýkoľvek zisk z bonusu, odmietnuť a pozastaviť akýkoľvek výber a zrušiť takéto účty ak dôjde k podozreniu zo zneužitia bonusu prostredníctvom viacnásobných účtov.
* Bonus z prvého vkladu sa nesmie kombinovať so žiadnym iným bonusom.
* V prípade, že jeden tiket obsahuje 2 alebo viac tipov na rozličné výsledky tej istej stávkovej udalosti, nárok na bonus sa stráca.
* DOXXbet.com si vyhradzuje právo kedykoľvek ukončiť túto bonusovú akciu.
* V prípade akýchkoľvek nedorozumení alebo nezhôd medzi anglickou jazykovou verziou a preloženou verziou, anglický jazyk sa bude považovať za smerodajný.
* Okrem vyššie uvedených podmienok, táto bonusová akcia podlieha Hernému plánu spoločnosti DOXXbet.
* V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na info.sk@doxxbet.com.
Obrázok užívateľa
Directore
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 111
Registrovaný: 5. Feb 2009, 18:00

Späť na DOXXbet

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť