Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

zadost o radu

Diskutujte o všetkom čo súvisí s tipovaním na internete alebo online hazardom.
Pravidlá fóra
Táto sekcia neslúži k reklame na iné webové stránky bez informačnej hodnoty. Takéto príspevky budú vymazané.

zadost o radu

Poslaťod filda » 18. Júl 2013, 20:59

Dobry den,prosim Vas,nasel by se mezi Vami sazkari nekdo,kdo ma nejake skusenosti se sazenim chytrych sazek.Velmi bych uvital jakoukoliv pomoc,vse pomoci em.
filda
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 18. Júl 2013, 19:11

Re: zadost o radu

Poslaťod Bure96 » 19. Júl 2013, 12:40

a to sú akože aké tie chytré stávky? :)
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: zadost o radu

Poslaťod trpajzlik » 22. Júl 2013, 21:34

Su to sure bets :)
Obrázok užívateľa
trpajzlik
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 27. Apr 2009, 14:46
Bydlisko: Nové Zámky

Re: zadost o radu

Poslaťod filda » 29. Júl 2013, 19:52

trpajzlik píše:Su to sure bets :)

ahoj omlouvam se nemohl jsem odpovedet,byl bych rad za kazdou odpoved a dekuji ti.filda.
filda
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 18. Júl 2013, 19:11

Re: zadost o radu

Poslaťod Bure96 » 29. Júl 2013, 20:18

teraz neviem či si tu robíš reklamu na web alebo to myslíš vážne. Linky som ti však zmazal. Isté stávky fungujú iba dovtedy kým nenarazíš na takú vec ako je zrušenie tiketu stávkovou kanceláriou resp. vyhodnotia zápas ako void (teda zápas sa vyhodnotí kurzom 1.0). Ak to bude práve výherný tiket, tak si prišiel o peniaze. A na tie peniaze sa pri sure betoch teda narobíš poriadne. Ja toto neodporúčam.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: zadost o radu

Poslaťod filda » 30. Júl 2013, 1:59

filda píše:
trpajzlik píše:Su to sure bets :)

ahoj omlouvam se nemohl jsem odpovedet,byl bych rad za kazdou odpoved a dekuji ti.filda.

a ano jsou to sure bets,tak to teda znas,prosim te mas s stim nejake kladne skusenosti?
filda
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 18. Júl 2013, 19:11

Re: zadost o radu

Poslaťod filda » 30. Júl 2013, 2:02

Thomas píše:teraz neviem či si tu robíš reklamu na web alebo to myslíš vážne. Linky som ti však zmazal. Isté stávky fungujú iba dovtedy kým nenarazíš na takú vec ako je zrušenie tiketu stávkovou kanceláriou resp. vyhodnotia zápas ako void (teda zápas sa vyhodnotí kurzom 1.0). Ak to bude práve výherný tiket, tak si prišiel o peniaze. A na tie peniaze sa pri sure betoch teda narobíš poriadne. Ja toto neodporúčam.

dekuji ti za odpoved,nedelam reklamu vim ze se to nesmi,jen hledam nekoho kdoma se surebets nejake kladne zkusenosti,nerad bych se napalil.hodne stesti .
filda
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 18. Júl 2013, 19:11

Re: zadost o radu

Poslaťod trpajzlik » 2. Aug 2013, 20:45

filda píše:
filda píše:
trpajzlik píše:Su to sure bets :)

ahoj omlouvam se nemohl jsem odpovedet,byl bych rad za kazdou odpoved a dekuji ti.filda.

a ano jsou to sure bets,tak to teda znas,prosim te mas s stim nejake kladne skusenosti?



So sure bets nemam ziadne skusenosti, ani som nikdy len tak zo srandy nezistoval taketo zapasy, takze ti neviem nijako pomoct. Ja totiz tipujem normalne - vyberiem zapas, podam a cakam ako to dopadne :)
Obrázok užívateľa
trpajzlik
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 27. Apr 2009, 14:46
Bydlisko: Nové Zámky

Re: zadost o radu

Poslaťod filda » 6. Aug 2013, 20:04

trpajzlik píše:
filda píše:
filda píše:
trpajzlik píše:Su to sure bets :)

ahoj omlouvam se nemohl jsem odpovedet,byl bych rad za kazdou odpoved a dekuji ti.filda.

a ano jsou to sure bets,tak to teda znas,prosim te mas s stim nejake kladne skusenosti?



So sure bets nemam ziadne skusenosti, ani som nikdy len tak zo srandy nezistoval taketo zapasy, takze ti neviem nijako pomoct. Ja totiz tipujem normalne - vyberiem zapas, podam a cakam ako to dopadne :)

ahoj trpajzlik,dekuji ti za odpoved a preji hodne stesti,take sazim normalne pro radost a sure bets skusim pouze okrajove a uvidim filda
filda
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 18. Júl 2013, 19:11


Späť na Diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia