Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Sázení na pobočkách

Diskutujte o všetkom čo súvisí s tipovaním na internete alebo online hazardom.
Pravidlá fóra
Táto sekcia neslúži k reklame na iné webové stránky bez informačnej hodnoty. Takéto príspevky budú vymazané.

Sázení na pobočkách

Poslaťod betting.girl » 7. Aug 2020, 13:07

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jak je to s tipováním na Slovensku. Konkrétně mi jde o tipování na pobočkách. Dostala jsem informaci, že na Slovensku lze na pobočkách stále sázet bez registrace... je to pravda? V Čechách to už dávno nejde, takže mi to zní až příliš dobře... ve všech českých sázkovkách jsem blokovaná a hledám způsob, jak obejít ty věčné limity, dropy kurzů po mé sázce atd. Předem děkuji za informace.
betting.girl
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 7. Aug 2020, 13:02

Re: Sázení na pobočkách

Poslaťod Bure96 » 7. Aug 2020, 13:27

dobry den,

ano máte pravdu na Slovensku je možné tipovať na pobočke bez registrácie. Nie je to zatiaľ také prísne. Teda aspoň myslím, lebo som na pobočkách ozaj dlho nebol. Viem, že určitý ludia majú zákaz tipovať a možno že odvtedy je potrebné sa nejako preukázať na pobočke (ale vtedy bude stačiť asi občiansky). Pokúsim sa dnes zistiť ako to je.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť