Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Prosim o radu

Diskutujte o všetkom čo súvisí s tipovaním na internete alebo online hazardom.
Pravidlá fóra
Táto sekcia neslúži k reklame na iné webové stránky bez informačnej hodnoty. Takéto príspevky budú vymazané.

Prosim o radu

Poslaťod Farky11 » 12. Jan 2016, 14:09

Dobrý den,

Jsem mladý živnostník s menšími zkušenostmi. Mám i schváleny prostor společností Fortuna. Teď už ale k věci, prostor mám momentálně v pronájmu a dostal jsem ultimátum do Ledna buď odstoupit od nájemní smlouvy nebo prostor odkoupit. Tak jsem přišel s nápadem otevřít sázkovou kancelář. O klientelu strach nemám jelikož v okolí žádná pobočka není. Jde mi o to zjistit jaky procentuální zisk budu mít jako živnostník. (Pokud bude pobočka prospěšná) . Pokud by nekdo měl nějakou zkušenost nebo by veděl poradit byl bych vděčny.
Potřebuji to zjistit a zdá se mi nevhodné nato ptát po telefonu s Fortunou. Jenže dřiv než snimi budu mít osobní schůzku potřebuji mít vyřeseny prostor a nechci zbytečně odkupovat když nevím jaky ztoho bude zisk.
Farky11
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 12. Jan 2016, 11:37

Re: Prosim o radu

Poslaťod Bure96 » 12. Jan 2016, 16:44

zdravím,

viete čo, kedysik som čítal aj nejaký článok, kde bolo písané koľko tieto pobočky zarábajú. Bohužiaľ čísla si vôbec nepamätám. To jedine s fortunou. Neviem prečo sa vám to zdá nevhodné, však oni musia vedieť ako sa to ráta.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Prosim o radu

Poslaťod Farky11 » 13. Jan 2016, 0:31

Tak už sem to zjistil. Je to 5% což je velice málo a na otevření čistě samostatné pobočky je prostě málo bohužel..
Farky11
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 12. Jan 2016, 11:37

Re: Prosim o radu

Poslaťod Bure96 » 13. Jan 2016, 10:38

5% z čoho?
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Prosim o radu

Poslaťod Farky11 » 13. Jan 2016, 15:47

5% z mĕsíční tržby tzn. Příklad tržba bude 120 000,-kč. To vycházi že 5% zisk je 6000kč což je málo jen na vyplacení nájmu :D (příklad)
Farky11
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 12. Jan 2016, 11:37

Re: Prosim o radu

Poslaťod Bure96 » 13. Jan 2016, 17:21

Takže zo všetkých prijatých stávok budeš mať 5%? ........ ale ved ak tam nikde nebudeš mať pobočku, tak to bude viac ako 120 tisíc. No neviem teda, ale asi je to aj tak nedostačujúce. Horšie je, že sa to viac menej presúva na internet.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť