Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Pastpost

Diskutujte o všetkom čo súvisí s tipovaním na internete alebo online hazardom.
Pravidlá fóra
Táto sekcia neslúži k reklame na iné webové stránky bez informačnej hodnoty. Takéto príspevky budú vymazané.

Pastpost

Poslaťod stevo » 27. Jan 2010, 12:24

vcera bet 365 Hamilton-Kilmarnock kolko goloh padne do 29 min. kurz 8.5 ze nie padne,a potom my to zmenili na kurz 2.00,je to normalne preco ja som podvodnik ved ja stavim na to co vidim,ak maju technicky problem co ja stim mam,to je absurdne,tak poto mozu zmenit co sa im kce,nerozumim tomu,tak ja mam sledovat aku maju oni chybu,ako to viem ze nastala chiba ked oni ponukaju kurz 8.5 *17 *17 *17
stevo
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 83
Registrovaný: 7. Jan 2010, 19:32

Re: Pastpost

Poslaťod Bure96 » 27. Jan 2010, 13:06

to je bohužial uplne bežná záležitosť toto. uvedom si ale že riskuješ aj zatvorenie účtu. okrem toho v tomto prípade sú dokonca stávkové strašne zvýhodnené, lebo oni čakajú až do konca stretnutia a podla toho ako to skončí to vyhodnotia bud ako prehru alebo pastpost. čiže toto neodporúčam vôbec stávkovať.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť