Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

NBA Statistika

Diskutujte o všetkom čo súvisí s tipovaním na internete alebo online hazardom.
Pravidlá fóra
Táto sekcia neslúži k reklame na iné webové stránky bez informačnej hodnoty. Takéto príspevky budú vymazané.

NBA Statistika

Poslaťod Sudi » 14. Jan 2016, 8:35

Ahoj,
chtěl bych se zeptat zkušených sázkařů na docela okrajovou statistiku. Jelikož neumím nadprůměrně anglicky, tak se mi ji nedaří najít (pokud vůbec existuje):
--- Statistika průměru bodů/týmu za ČASOVÉ období jednotlivých čtvrtin... Například kolik bodů průměrně dá Miami od 8mé minuty druhé čtvrtiny do jejího konce---počet bodů od 8-12min/2Q

nebo počet bodů, které tým průměrně vstřelí mezi 20-24 minutou.

Absence lepší znalosti angličtiny mi bohužel znemožňuje takovouto nebo podobnou STATS najít.

Děkuji Vám za reakce a za pomoc. :) :thanks:
Sudi
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 2. Dec 2014, 6:31

Re: NBA Statistika

Poslaťod Bure96 » 15. Jan 2016, 15:18

:) Tak s tymto ti ja asi nepomôžem. Ale zaujmalo by ma či takáto štatistika vôbec existuje, lebo by som povedal, že to už je moc.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: NBA Statistika

Poslaťod Sudi » 16. Jan 2016, 10:02

No skutečně jsem to nikde nenašel a nikdo mi s tím nedokázal pomoct, proto si to zpracovávám sám podle tohoto zdroje: :-bd
http://nbasket.cz/?page=zapaspbp&id=8229
:geek:
Sudi
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 2. Dec 2014, 6:31


Späť na Diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť