Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

blba registracia

Diskutujte o všetkom čo súvisí s tipovaním na internete alebo online hazardom.
Pravidlá fóra
Táto sekcia neslúži k reklame na iné webové stránky bez informačnej hodnoty. Takéto príspevky budú vymazané.

blba registracia

Poslaťod JesseDudas » 15. Mar 2019, 14:01

Čaute.

registroval som sa do jednej slovenskej stavkovej. pri registracii som zadal vsetko spravne az na interpunkcne znamienka v mene :D omylom. napriek tomu ma stavkova overila a uz som urobil aj vyber a dokonca mi od nich prisla aj karta s tym menom bez znamienok. je to teda v poriadku alebo to mam ist nahlasit nech sa to radsej opravi ? a ci nahodou mi nieco z toho nehrozi :bang: dikes
JesseDudas
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 15. Mar 2019, 13:44

Re: blba registracia

Poslaťod Bure96 » 18. Mar 2019, 16:28

podla mna si ťa stávková kancelária preverovala čiže by to malo byť ok. lenže toto sú špecifické otázky, takže ide iba o moje domnienky. Najlepšie je ak to napíšeš na podporu danej stávkovej kancelárie.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: blba registracia

Poslaťod Jacques » 12. Júl 2019, 16:00

Aj ja si myslim, ze je to OK ak ta preverili a vsetko preslo.. Uz je len na tebe, ci to chces nejako extra riesit alebo nie. :)
Jacques
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 12. Júl 2019, 14:02


Späť na Diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť