Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

betting forum

Diskutujte o všetkom čo súvisí s tipovaním na internete alebo online hazardom.
Pravidlá fóra
Táto sekcia neslúži k reklame na iné webové stránky bez informačnej hodnoty. Takéto príspevky budú vymazané.

betting forum

Poslaťod profittip » 6. Mar 2010, 13:16

Zdravim Vas,
Vopred sa ospravedlnujem,za tento prispevok,ale myslim si ze je to velmi prijemne rusenie vdaka ktoremu si mozete zarobit nejake to euro navysse.Dovolite mi aby som vam s radostou predstavil nasu stranku,ktora sa venuje stavkovaniu a poskytovani kvalitnych informacii o jednotlivych zapasoch.
Na nasej stranke mozete najst 2 druhy tipov,takzvane VIP picks s doverou 10/10 a Profi pick s doverou 9/10.Nase informacie su cerpame z nasich azijskych zdrojov,vacsinou su to informacie priamo od bookmakrov,ale sucastou nasich tipov su taktiez aj nase clenstva v roznych zahranicnym closed forach venovanim tipovaniu. Viem,ze v sucastnosti je velmi tazke najst kvalitnu a bezpecnu stranku,pri ktorej by ste si zarobili nejaku to euro,v sucastnosti existuje mnozstvo takych stranok,ktore su skor takym lakadlom pre ludi,ktori si potrebuju zarobit a snazia sa oklamat ludi ktori im poslu peniaze za tzv. 100% matche.Preto sme sa rozhodli,ze Vam poskytneme niekolko free tipov,aby ste si vyskusali a zistili,ze sme vazne ferovi ludia.
Ak mate zaujem sledovat nase free tipy,tak nevahajte a kliknite na nasu stranku http://www.profittip.blogspot.com/ kde okrem nasich tipov mozete najst aj zaujimave odkazy na sure bety,novinky v sporte a mnoho dalsich.Po free tipoch budu tipy platene,vsetky tipy budu posielane v predstihu,prostrednictvom sms spravy,tak aby ste si ich mohli v pohode podat.Ceny a ostatne podmienky budu zverejnene na stranke az po free tipoch.Ak mate nejake otazky,tak nam kontaktujte na tomto emaily profittip.info@googlemail.com
Dakujem za pozornost,dufam,ze budete pozorne sledovat nasu stranku s ktorou si mozete zarobit nejake to euro navysse.
S pozdravom ProfittipTeam
Nech sa Vam dari.
profittip
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 6. Mar 2010, 13:15

Re: betting forum

Poslaťod Bure96 » 6. Mar 2010, 22:53

jediny kto na tom zarobí si ty.

1. keby si mal také skvelé tipy tak sa s nimi nikomu nepriznáš
2. ked si niekto robí takúto stránku, tak by sa patrilo kúpiť aspon doménu
3. najprv som ten príspevok chcel vymazať, ale lepšie je ked si to ludia prečítajú
4. nechcem zatracovať tvoju stranku, ale neverím ti ani slovo
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: betting forum

Poslaťod stevo » 7. Mar 2010, 17:36

no ja urcite by som ne vlozil moje peniaze ,nato ze niekto povie ze ten a ten vychra,nikto nevie kto a ako vychra,a urcite ieden slovak akurat to vie kto vichra,ha ha lepsie napiste ine informatie o stav.kanc.bude to uzitocne alebo novinky zo sveta,ocenim si to *28 *28 *28 *28
stevo
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 83
Registrovaný: 7. Jan 2010, 19:32


Späť na Diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť