Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Bet365 dali mi limity

Diskutujte o všetkom čo súvisí s tipovaním na internete alebo online hazardom.
Pravidlá fóra
Táto sekcia neslúži k reklame na iné webové stránky bez informačnej hodnoty. Takéto príspevky budú vymazané.

Bet365 dali mi limity

Poslaťod Azzzim » 29. Feb 2024, 16:03

Citujem :
Milý/á Marek
Po prehodnotení Vášho účtu naším tímom traderov Vám s ľútosťou oznamujeme, že naša internetová služba zostáva pre Vás síce dostupná, ale na akékoľvek budúce stávky budú uplatnené stávkové obmedzenia a funkcia Cash Out už pre Vás nie je dostupná. "
Osklbal som ich o eura a oni ma obmedzili, ako to riesite? Zalozenim noveho uctu na rodinneho prislusnika? Nevadi ak si poslem peniaze z rovnakeho bankoveho uctu? Nepridu na to? Alebo co nerobit aby neprisli na to ze maju docinenie so sikovnym tipovačom? Mate nejake tipy triky?
Azzzim
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 15
Registrovaný: 8. Dec 2015, 0:37

Re: Bet365 dali mi limity

Poslaťod Bure96 » 26. Mar 2024, 14:22

idem sa opýtať, že kolko ste boli v pluse? ked vám dali limit?

samozrejme nový príslušník, ale ideálne nový mobil resp pc, nový internet atď. Lebo oni všetky digitálne stopy zaznamenavajú a tým pádom si lahko dohladatelny.

určite treba nový účet, vždy na meno toho, komu patrí hráčske konto.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Bet365 dali mi limity

Poslaťod Azzzim » 10. Apr 2024, 21:04

Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných mesiacoch sa mi darilo a tak mi dali limity. Je tu niekto kdo by mi predal jeho bet365?
Azzzim
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 15
Registrovaný: 8. Dec 2015, 0:37


Späť na Diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia