Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Australian Open

Diskutujte o všetkom čo súvisí s tipovaním na internete alebo online hazardom.
Pravidlá fóra
Táto sekcia neslúži k reklame na iné webové stránky bez informačnej hodnoty. Takéto príspevky budú vymazané.

Australian Open

Poslaťod stevo » 17. Jan 2010, 11:46

Bet 365 vam ponuka bonus ak sa prichlasite na Australian Open! 10 eur musite vlozit 10 aby ste dostali
Interwentw tak isto nieco ponuka tusim 20 percent
stevo
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 83
Registrovaný: 7. Jan 2010, 19:32

Re: Australian Open

Poslaťod sepiach » 17. Jan 2010, 18:14

Tych 10 eur na AO urcite vyuzijem...inac super ze si napisal lebo asi by som to nepostrehol a este som zbadal ze budu 230 zapasov streamovat co je uplne parada.
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: Australian Open

Poslaťod sepiach » 17. Jan 2010, 21:50

Tak som pisal na support ohladne toho bonusu a odpisali mi toto :

"Vážený pán XYZ,

aby ste od nás mohli dostať bonus vo výške 10 € je potrebné si najskôr predplatiť Živé vysielanie na Australian Open.

Aby ste si mohli túto službu predplatiť, prihláste sa na stránku bet365, kliknite na Živé vysielanie, vyberte si zápas Australian Open a potom kliknite na Predplaťte si. Potom si už budete môcť užiť každý zápas, ktorý z Melbourne vysielame.

Postup ako získať bonusový kód je uvedený v bet365extra v časti Špeciálne ponuky > Iné Športy > Australian Open > Viac informácií."


Teda nie je to take skvele ako to na prvy pohlad vyzera. Prenosy nie su zadarmo ale za 10 eur a za to ti akoze daju bonus ktory musis urcite otacat nic moc...Stream si pozres aj inde, nemusis si nic platit a urcite je lepsie hrat s vlastnymi ako s bonusovymi peniazmi.
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: Australian Open

Poslaťod stevo » 18. Jan 2010, 8:06

ja som zaplatil az potom som si to precital poradne :-) ,este mam bonus co som dostal na prvi vklad,a pribudlo este 10,mam co pretacat *16 ,jaj preco to taktok robia
stevo
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 83
Registrovaný: 7. Jan 2010, 19:32

Re: Australian Open

Poslaťod Bure96 » 18. Jan 2010, 11:32

no nerozumiem. čo sa konkrétne stalo?
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Australian Open

Poslaťod stevo » 18. Jan 2010, 12:59

a nici take zle, ide o tu ponuku na AO,ze dostanes 10eur bonus,a 10 zaplatis :-) to je aky biznis, budem sledovat zapasi ale ihned ako im vypadne vysielanie poslem im mail nech vratia love spat *14
stevo
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 83
Registrovaný: 7. Jan 2010, 19:32

Re: Australian Open

Poslaťod Bure96 » 18. Jan 2010, 15:24

dávaj si na to pozor, lebo bonusové bonusy nemôžu byť často navzájom kombinované. to znamená, že ak si zobereš bonus pri registrácií a skôr ako ho pretočíš si zobereš ešte nejaky iny bonus môže ti ten registračný bonus prepadnúť.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Australian Open

Poslaťod sepiach » 19. Jan 2010, 23:36

Dnes v noci sa hra zaujimavy zapas medzi druhym nasadenym a obhajcom titulu Nadalom a nasim Lackom. Samozrejme Nadal je obrovsky favorit a vacsina stavkovych ma na neho vypisany kurz 1,01 ale ja si myslim ze ten priebeh nebude az taky jednoznacny ako sa na prvy pohlad zda. Nadal sa po zraneni este stale nedostal do optimalnej formy(bolo to vidiet na konci sezony 2009 a aj teraz v prvom kole kde sa trochu trapil) a Lacko mal v minulej sezone obrovsky skok dopredu a super formu potvrdzuje aj tuto sezonu. Ma velmi kvalitne podanie a myslim ze tato stavka na vyhrate gemy ktoru ponuka pinnacle je fakt super +10 Pre Lacka za 1.806. Dalsou alternativou je hrat over na pocet odohratych gemov OVER 27 1.833. Ako som uz pisal...myslim ze nadal sa dost natrapi aby Lacka porazil a tak trochu budem dufat ze by mozno aj mohol prehrat :P
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: Australian Open

Poslaťod Bure96 » 20. Jan 2010, 0:34

nazdar,

no ja si to teda idem zahrať ten over. ak to nevýjde ti udelím ban *28
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Australian Open

Poslaťod sepiach » 20. Jan 2010, 8:28

Sorac...veril som tomu dost a takto to dopadlo. Lacko kompletne vybuchol a neukazal absolutne nic z jeho umenia. Totalny skrat z jeho strany pritom nadal nehral az taky excelentny tenis ako zvykne.


Ak by mal niekto zaujem o dlhodobejsiu stavku tak ja som skusil zahrat celkoveho vitaza AO a vsadil som na vitazstvo Del Potra. V pinnacle som pred turnajom postrehol kurz 12,5 ale uz to nemaju v ponuke. Ostatne stavkove to vsak po kadzdom hracom dni na chvilu hodia do ponuky a kurz sa pohybuje okolo 8,0. Del potro je moj favorit na clekoveho vitaza a ak sa nic nestane tak sa v semifinale stretne s Nadal or Murray ktorych by pri aktualnej forme tycho troch hracov mal porazit no a finale sa uz bude dat pekne poistit. Ono...istit by sa dalo teoreticky istit uz aj v semifinale otazne je ci sa to oplati. Uvidime ako Del Potro zahra dnes s americanom Blake
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Ďalší

Späť na Diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť