Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Výber z pobočky

Skúsenosti hráčov s českými a slovenskými stávkovými kanceláriami.

Výber z pobočky

Poslaťod Bendzo » 5. Jún 2018, 22:09

Dobrý deň , mám záujem tipovat vo väčšom. Moja otázka znie : Ak pojdem podať stávku do pobočky niké cca 10 kurz s vkladom 500€ tak výhra bude stanovená na 5000€ chcel by som vedieť či sa dá táto suma poslat hned na bankový účet ? Nechcem to podávať cez internet pretože mi môžu dať limit snaď chápate :)) ... čize ak pôjdem a tiket bude výherny môžem požiadať aby mi výhra bola vyplatená na bankový účet ? Bez toho aby som musel uvádzať svoj stávkový účet? Vopred ďakujem za odpoveď
Bendzo
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 5. Jún 2018, 21:48

Re: Výber z pobočky

Poslaťod Bure96 » 6. Jún 2018, 9:33

neviem aký je limit pre výber na pobočke. Ale je dosť možné, že sa nevyhneš vyplneniu osobných údajov, lebo neviem či sa to nejako nemusí nahlasovať. A aj ked im budeš diktovať bankový účet, tak budeš musieť s ním dať aj svoje meno priezvisko a všetko asi nejako podložiť. Čiže tam budeš potrebovať asi nejakého človeka, ktorý ti to vyberie.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1432
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Výber z pobočky

Poslaťod Bure96 » 6. Jún 2018, 9:58

Čítal som si a do 5000 EUR ti to vyplatia na pobočke a nad 5000 budeš musieť ísť bud na centrálu niké alebo si to môžeš nechať vyplatiť na online konto.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1432
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na České a slovenské stávkové kancelárie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť