Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Limitovaine slovenskymi stavkovymi

Skúsenosti hráčov s českými a slovenskými stávkovými kanceláriami.

Limitovaine slovenskymi stavkovymi

Poslaťod ujkopajko » 24. Okt 2019, 13:09

Zdravim. chcem sa spytat ake ma kto skusenosti s limitovanim slovenskych stavkovych? limituju aj oni tak ako bet365, william hill a ostatny tj. ze vam dovolia vsadit len centy na zapas. ? dik za odpoved
ujkopajko
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 22. Aug 2019, 13:45

Re: Limitovaine slovenskymi stavkovymi

Poslaťod Bure96 » 24. Okt 2019, 13:42

samozrejme, že aj slovenské ťa zlimitujú. samozrejme limitovanie nie je vždy. záleží od toho čo a ako daný hráč tipuje.

nelimtujú profesionálne stávkové ako je napr. Pinnacle. Na druhej strane odvodené stávky sú obmedzené - resp. neni taky veľký výber.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1432
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Limitovaine slovenskymi stavkovymi

Poslaťod ujkopajko » 24. Okt 2019, 14:08

hej to viem ze pinnacle, sbo a dalsi aziati su ok, mam tam ucty. len chcel som vediet o slovenskych lebo nap. nike mi schvaluje tikety a pride mi to dost chaoticke od nich. ked mi par tiketov nevynde tak mi dalsie schvalia skor no ked mi potom zas vyndu tak pri niektorych typoch mi ponukaju nizsi kurz. malokedy ze by zamietli stavku.
ake maju teda limity ze kolko treba vyhrat?
ujkopajko
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 22. Aug 2019, 13:45

Re: Limitovaine slovenskymi stavkovymi

Poslaťod Bure96 » 24. Okt 2019, 14:12

tak sú opatrný. Ale tak z tipsportu, ifortuny a niké je najhoršia posledná. Ja tam ani nehrám, tak skús inú. Ponúkať nižší kurz je ale bežná prax.

neviem ako to myslím, že majú limity že kolko treba vyhrať. skus lepšie vysvetliť
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1432
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Limitovaine slovenskymi stavkovymi

Poslaťod ujkopajko » 24. Okt 2019, 14:23

s tymi limitmi ked ma stopli bet365 a william hill tak to bolo ked som u obidvoch bol cca v pluse 2k. preto som chcel vediet ci aj slovaci robia nieco podobne. no myslim si ze sovaci su celkom tolerantni - aspon zatial.
myslis ze podla teba fortuna je najhorsia ? myslis tak ze najskor stopne ? velmi ich nepouzivam no zacinaju sa mi trochu pacit
ujkopajko
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 22. Aug 2019, 13:45

Re: Limitovaine slovenskymi stavkovymi

Poslaťod ujkopajko » 24. Okt 2019, 14:31

este sa chcem spytat ma niekto skusenosti s victory tip a synotip ? podarilo sa niekomu ze by ho blokli ?
ujkopajko
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 22. Aug 2019, 13:45

Re: Limitovaine slovenskymi stavkovymi

Poslaťod PUTIN » 24. Okt 2019, 16:20

Pre mňa osobne je jasnou jednotkou na našom trhu Tipsport kde mi zoberú na menšie športy tikety za pár stoviek a na tenis či futbal aj pár tisíc, nelimitujú, tiket na schválenie berú len občas a v 90% ho schvália v tom kurze, ktorý som dával aj napriek tomu, že som tam celkovo dosť v pluse. ^:)^ Fortuna mi berie na schvaľovanie všetky tikety čo podám. Kedysi mi prešlo schválením možno tak 20 % tiketov, ale mám pocit že po "zakázaní" zahraničných stávkových sú troška odvážnejší (napr. v lete mi zobrali v kurze 5 S. Williams ako víťazku US Open za 200 euro čo predtým rozhodne nehrozilo). Nedávno nabehli na nejaký nový systém, odvtedy som tam stavil tak tri tikety a čuduj sa svete na schvaľovanie nešli takže sa nechám prekvapiť čo bude ďalej. Niké je absolútne hrozná stávková, takisto mi ide každý jeden tiket na schválenie. Zoberú možno tak 10% z nich v pôvodnom kurze, v 60% buď tiket zamietnu alebo znížia kurz oveľa nižšie ako má konkurencia a tých zvyšných 30% je prípad, že mi vyskočí bookmaker schvaľuje tiket a je to tam tak dlho až sa ma opýta hlášku či chcem pokračovať so schvaľovaním a keď to asi po 5 - minútach dáš takto štyrikrát a stále vypisuje či chceš pokračovať tak to je na nervy :bang: Synottip mi nikdy nebral nejaké vyššie sumy, najväčší vtip som zažil keď som sa chcel zúčastniť nejakej súťaže k ME v futbale a na otvárací zápas Francúzsko - Rumunsko mi zamietli na tip x2 vklad 4 eurá. Odvtedy som tam skončil a nalákali ma až na nedávne maratóny v ktorých mi berú malé sumy pravidelne a sem-tam mi zobrali aj tikety po 100 euro. Doxxbet som kedysi využíval na kanadské body hráčov v NHL, ale po čase ma silno limitovali a tikety prijímali len za pár euro takže som tam skončil a nemám aktuálnu skúsenosť. Veľmi pekné limity boli v tipose, kde dosť spali s dropping odds a jednu dobu som to vedel krásne využívať, zrejme si ma však všimli a odvtedy mi nezoberú tiket ani za euro aj keď limit na stávku tam majú trebárs 3000 €. Na záver som si nechal Victory tip a tú teda nedoporúčam keďže už prvá stávka za 50 € išla na schvaľovanie a čuduj sa svete ešte ani na druhý deň som nevedel či bola, ale nebola prijatá takže to od nich bolo dosť neférové. Išlo o tip z celkového poradia Tour de France takže prvá etapa naň nemala žiaden vplyv, ale už si presne ani nepamätám ako to nakoniec dopadlo, ale odvtedy som tam nevkročil pretože sa mi toto nezdalo seriózne. :-q
Obrázok užívateľa
PUTIN
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 17
Registrovaný: 21. Okt 2009, 18:28

Re: Limitovaine slovenskymi stavkovymi

Poslaťod ujkopajko » 24. Okt 2019, 16:49

super dik za info. synotip a victory vyzeraju ako totalny uzernici, tie ich kurzy to su marginy ze 11% to je ako ked ti niekto pluje do tvare a este sa aj smeje. no myslim ze kedy tedy sa daju na niecom dostat problem bude len v tom ci zoberu normalny peniaz. no podla toho co pises to bude problem.
ozaj mimochodom ma niekto skusenosti so zahranicnymi brokermi ?
ujkopajko
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 22. Aug 2019, 13:45


Späť na České a slovenské stávkové kancelárie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť