Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

České stávkové kancelárie zrušili manipulačné poplatky

Skúsenosti hráčov s českými a slovenskými stávkovými kanceláriami.

České stávkové kancelárie zrušili manipulačné poplatky

Poslaťod Bure96 » 19. Feb 2013, 13:58

Ku dňu 18.2.2013 nenájdete v českej republike stávkovú kanceláriu v ktorej musíte platiť cez internet manipulačné poplatky! Po tom ako Tipsport.cz uverejnil túto informáciu, tak sa následne pridala Fortuna, Synottip. Chance.cz patrí Tipsportu, takže ty to odštartoavali spolu. Kajotbet a Sazkabet už nemá manipulačný poplatok dlhšiu dobu a Startip ho už taktiež nemá (je možné že v startip budete musieť platiť manipulačný poplatok ak budete hrať s bonusovými peniazmi).

Český zákon nevyžaduje mať zavedené manipulačné poplatky, ale české stávkové kancelárie si ich nechali aspoň v kamenných pobočkách, pretože pri vedení týchto pobočiek majú zvýšené náklady. Tento krok sa dal očakávať, aby mohli konkurovať zahraničných stávkovým kancelariam.

Trošku smiešne vyznie výrok tipsportu:
"Současná technologická úroveň systému nám prostě dala možnost se s manipulačním poplatkem rozloučit"

Podla tohto by všetky české stávkové kancelárie behom 2 dní získali technologickú úroveň systému, ktorá dovolí rozlúčiť sa všetkým stávkovým s nepopulárnym manipulákom :D ... treba to brať tak, že do správy však museli niečo uviesť.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Späť na České a slovenské stávkové kancelárie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť