Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Klienti Bwin presunuti do Sportingbull

Diskusia o Bwin. Fórum skúsenosti so stávkovou kanceláriou Bwin.com.

Re: Klienti Bwin presunuti do Sportingbull

Poslaťod Bure96 » 22. Feb 2019, 12:09

popravde ťažko sa mi to rozpisuje, lebo by som si to musel celé pozrieť a naštudovať. Ale v princípe čo viem,
tak od marca platí zákon a to tuším znamená, že o licenciu môžu požiadať aj zahraničné firmy. Lenže to nikto neurobí lebo:

1. Ak je niekto na blackliste, tak o licenciu bud môže požiadať alebo ju získať potom ako 12 mesiacov nebude na tomto blackliste

2. Nikto o to nebude stáť pretože tie nové pravidlá zdanovania budú platiť tuším až od budúcehorka tuším jún. To znamená, že žiadna zahraničná nebude platiť dan z obratu.

dalej:
1. od júna 2019 sa tuším môže poskytovať online kasíno
2. od júna 2020 môžu tuším až zahraničný operátori poskytovať športové stávky online. Ak sa nemýlim. Ale to nadväzuje na to s tou danou z obratu.

A celkovo ten zákon je tak robený, ak tu vôbec niekto zažiada o licenciu, tak budeme asi skákať do výšky. Však tam sú také blbosti navrhnuté, že musí nejaké peniaze držať na účte štátu z čoho nemôžu mať ani úroky. Potom je ta licencia celkovom vysoká a ten blacklist už ani nehovorím. No naozaj neviem čo očakávať. Najviac som zvedavý na spoločnosť bet365, ktorá ma armádu právnikov a som zvedavý na ich verdikt. Ten slovenský zákon je podla mna OK iba na oko, tak uvidíme.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Klienti Bwin presunuti do Sportingbull

Poslaťod nc0X » 22. Feb 2019, 14:50

mail som nasiel dnes rano,tipujem iba remizy.v Sportingbull som po presune z bwin tipoval malo - slabe kurzy oproti bet365 kde som uz niekolko rokov a tam aj ostanem.ak bloknu banky tak mam aj paypal.
nc0X
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 22. Feb 2019, 10:19

Re: Klienti Bwin presunuti do Sportingbull

Poslaťod Bure96 » 22. Feb 2019, 16:49

no v bet365 ostaneš ak ti dovolia hrať. Je veľmi pravdepodobné, že slovákom v blízkej dobe neumožnia tipovať z dôvodu nového zákona. Vtedy máš jedno či máš alebo nemáš paypal. Cez paypal slováci myslím vkladať nemôžu.

No teraz poslala oznámenie už aj pokerstars - končí k 1.3.2018 vrátane všetkých produktov ako sú športové stávky a kasíno.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Klienti Bwin presunuti do Sportingbull

Poslaťod Maxx » 25. Feb 2019, 9:12

Minulý týždeň som požiadal o výber, ale jediná možnosť bol klasický bankový účet.
Tak sa teda obávam, či mi prachy dorazia. Viem, že banky by to podľa fin. správy mali blokovať.

Len nerozumiem, prečo stávkové SK účty uzatvárajú. Napr. Bet365 na SK oficiálne nepôsobí a jej web je providermi blokovaný. Ak to však obídem, hrať mi (zatiaľ) dovolia. Prečo takto nepostupuje aj SportingBull a BWIN? Veď ak obídem blokovanie prístupu na web, stávkovej to môže byť jedno. SK Finančná správa na nejaký Bwin alebo Bet365 predsa nemá absolútne žiadny dosah. :?:
Maxx
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 6. Okt 2017, 17:43

Re: Klienti Bwin presunuti do Sportingbull

Poslaťod Bure96 » 26. Feb 2019, 21:52

no tak to ti ozaj hrozí že ti to nepríde. to prečo si tak urobil? ved si to mohol pretočiť do inej stávkovej alebo si mal otvoriť bankový účet v Čr.

bet365 na svk pôsobí ved prijíma hráčov zo SR. no každá spoločnosť ma svoje právne oddelnie a ty im radia pripadne ked je nejaký nezaujímavý trh, tak radšej odídu. no nehovoríš celkom pravdu - je to všetko o tom ako právnici rozanalyzujú zákon a na čo prídu. U nás je zákon v súlade s eu a niektorým to stačí na to, aby ukončili svoju činnosť, lebo by mohli dostať pokutu.

No nemá dosah - nie je celkom pravda, lebo ich teoreticky môžu dať na europsky súd.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Klienti Bwin presunuti do Sportingbull

Poslaťod Maxx » 27. Feb 2019, 16:24

Vždy vkladám a vyberám na Skrill. Vo svojom Sportingbull účte som nemal možnosť pridať inú možnosť, než bankový účet. Dokonca to musela byť iba niektorá zo slovenských bánk :shock:

Prachy ale nakoniec prišli v pohode.
Maxx
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 6. Okt 2017, 17:43

Re: Klienti Bwin presunuti do Sportingbull

Poslaťod Bure96 » 27. Feb 2019, 21:28

tak oni vedia, že sú na svk na blackliste, takže to poslali asi z iného účtu. Však daj tu z akého účtu to poslali a skontrolujeme to na portáli finančnej správy.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Klienti Bwin presunuti do Sportingbull

Poslaťod Maxx » 28. Feb 2019, 9:32

Spracováva to spoločnosť WORLDPAY AP LTD a prachy idú od nich.
Maxx
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 6. Okt 2017, 17:43

Re: Klienti Bwin presunuti do Sportingbull

Poslaťod Bure96 » 28. Feb 2019, 19:50

no len číslo účtu by som chcel vidieť. ale to radšej pošli na info@otipovani.com ak môžeš. nezvrejnuj ho tu.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Klienti Bwin presunuti do Sportingbull

Poslaťod nc0X » 1. Mar 2019, 13:03

dnes som tiez nasiel peniaze na ucte.27.2.odoslane takze banky asi kaslu na blokovanie skor si casom asi budu uctovat poplatky.
nc0X
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 22. Feb 2019, 10:19

Predchádzajúci

Späť na Bwin

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť