Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

BWIN

Diskusia o Bwin. Fórum skúsenosti so stávkovou kanceláriou Bwin.com.

BWIN

Poslaťod majotomek » 22. Jan 2011, 20:19

Dobry den potrebujem vas nazor na to ze 21. januara sa hral na bwin.sk zapas Atlant vs. Amur Khabarovsk. Atlant v 80 minute vyhravala 5:2 tak som na nu stavil a bwin na konci zapasu uviedol ze prehrala tak som pisal na support a tam mi napisali ne naozaj atlanta prehrala a nech si dobre pozriem vysledky na http://www.livescore.com/hockey/russia/ ale tam je pisane ze atlanta vyhrala tak kto je potom de*il ja alebo niekto iny?
majotomek
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 22. Jan 2011, 20:12

Re: BWIN

Poslaťod Bure96 » 23. Jan 2011, 19:39

no takto:

80 minúta v hokeji neexistuje

kedže ide o ruskú hokejovú ligu, pozeral som viacero serverov kde uvádzajú výhru atlanty.

aby bolo jasné, niekedy sa stane v live že oni tie mužstvá prehodia a potom natipuješ nie na atlantu ale naopak. počítam, že toto ale tvoj prípad nebude. ak máš na tikete jednoznačne výhru na atlantu, tak jediné čo musíš urobiť je ich bombardovať s tým, že im dáš pár odkazov na výsledky ..... najlepšie oficiálne. ale to neviem kde je. futbal by som vedel ale hokej netuším. takže navrhujem im poslať napr. tento odkaz:

http://en.khl.ru/report/185/?idgame=28404


a jediné ich bombardovať kym to neopravia. to nie je možné, aby takéto niečo nastalo.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: BWIN

Poslaťod Bure96 » 23. Jan 2011, 19:42

inak je možné, že si natipoval na poslednú tretinu a potom si nevyhral. prehrali ju 0:2
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Bwin

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť