Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

problem s vyberom

Diskusia o Betfair. Fórum skúsenosti s burzou stávok Betfair.com.

problem s vyberom

Poslaťod popcorn » 27. Aug 2010, 14:25

nazdar, teraz mam problem s vyberom, ked si chcem vybrat bankovym prevodom tak mi napise: Váš požadavek k výběru nemohl být přijat. Před tím, než budete moci vybírat prostředky pomocí Bank transfer , prosím zkontrolujte, že částka, kterou jste na svůj účet vložili prostřednictvím ostatních způsobů (****), již byla vybrána stejným způsobem.

tie hviezdicky su nick mojej platobnej karty Mastercard na ktoru sa neda vybrat tak neviem co s tym

thanx for help
popcorn
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 15. Aug 2010, 16:54
Bydlisko: šak Blava ne?

Re: problem s vyberom

Poslaťod Bure96 » 27. Aug 2010, 18:28

teraz neviem čo s tým, lebo ja vkladam prostredníctvom moneybookers. Na MC sa neddá vyberať, preto ti to napísali. Najprv napíš na ich podporu oni ti odpíšu do 2 dní. Potom budeš múdrejší a aj ja. Ak ti to nebudú chcieť dať (čo si nemyslím), tak tam proste pošleš ešte nejaké money cez bankový prevod a je to. Ale to je to najhoršie možné riešenie. Každopádne by to malo ísť vybrať cez MC, ale neviem nečítal som všetky tie pravidlá. napíš na českú podporu: cesky@betfair.com (oni ti určite povedia čo s tým, len im to zrozumitelne napíš)
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: problem s vyberom

Poslaťod popcorn » 29. Aug 2010, 10:46

no serus, tak mi odpisali, ze musim poslat kopiu platobnej karty a OP co som aj urobil a potom si uz budem moct vybrat cez bank transfer

inac este som pocul, ze si mozem vybrat len celu sumu napr. 50 € a nie 50,5 € ...
popcorn
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 15. Aug 2010, 16:54
Bydlisko: šak Blava ne?

Re: problem s vyberom

Poslaťod Bure96 » 29. Aug 2010, 13:32

si neposlal kópiu kreditnej karty? :D ..... ved to je potrebné vždy. Som myslel, že bude problém v niečom inom.

To je jedno čo si počul, to je detail. Vyskúšaš akú cifru ti pustí systém a je to. Neviem ako to je, lebo si to vôbec nepamatam, ale ako hovorím to je detail. Ja som tam tuším ani peniaze nikdy nevyberal, iba cez druhú osobu a to bolo dávno pradávno. Takú pamat nemám.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Betfair

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť