Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Výplata na účet...

Diskusia o Bet365. Fórum skúsenosti so stávkovou kanceláriou Bet365.com.

Výplata na účet...

Poslaťod kaktusik999 » 5. Aug 2020, 11:45

Zdravím Páni, dal som si vyplatiť z bet365 prvý krát 10 euro na bankový účet a nič mi neprišlo a druhý krát 20 euro, peniaze mi prišli ale nezapočítalo mi ich k účtu, nič mi nepripísalo akoby tam vôbec neboli ... dík za každú odpoveď
kaktusik999
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 5. Aug 2020, 8:16

Re: Výplata na účet...

Poslaťod Bure96 » 7. Aug 2020, 13:29

a kde máš bankový účet?

no všeobecne ak chceš tipovať v tejto zahraničnej spoločnosti, ktorá je u nás blokovaná, tak osobne odporúčam dve možnosti. Buď vkladať a vyberať cez Skrill alebo potom si vytvoriť bankový účet v ČR - napr. FIO.

A stále neprišli? Čo ti napísali na live chate v 365? Kedy si ich dala vyplatiť?
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1432
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Výplata na účet...

Poslaťod Johnny » 11. Aug 2020, 12:39

Bure96 píše:a kde máš bankový účet?

no všeobecne ak chceš tipovať v tejto zahraničnej spoločnosti, ktorá je u nás blokovaná, tak osobne odporúčam dve možnosti. Buď vkladať a vyberať cez Skrill alebo potom si vytvoriť bankový účet v ČR - napr. FIO.

A stále neprišli? Čo ti napísali na live chate v 365? Kedy si ich dala vyplatiť?


Skrill uz davno neponukaju pre novych zakaznikov, ale vraj stari este mozu. Ja mam jeden velmi stary ucet ale ani tam mi neponukaju Skrill.
Johnny
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 10
Registrovaný: 10. Aug 2020, 9:59

Re: Výplata na účet...

Poslaťod Bure96 » 11. Aug 2020, 13:17

podla mna to tak nie je, tam je nejaká podmienka, že najprv musíš vložiť do Bet365 peniaze kartou a potom sa ti zobrazí Skrill v ponuke.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1432
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Výplata na účet...

Poslaťod Johnny » 11. Aug 2020, 13:51

https://twitter.com/bet365/status/1180507401113473024
https://worldpokerdeals.com/blog/bet365 ... w-accounts

Ked som este betko pouzival v minulosti tak som viac krat platil kartou aj Skrillom a potom zrazu v 2019 zo dna na den mi Skrill odstranili a ani email nenapisali ze preco a ked som pisal supportu tak tiez nevysvetlili ze preco. Tak ked niektorym Slovakom stale ponukaju skrill tak to nechapem.
Johnny
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 10
Registrovaný: 10. Aug 2020, 9:59

Re: Výplata na účet...

Poslaťod Bure96 » 11. Aug 2020, 14:08

no tak ja mám dva účty a na jednom skrill mám a na druhom nemám. Raz mi hovorili, že to musím vložiť najprv platobnou kartou a potom že sa mi aktivuje skrill.

Teraz ked na to kukám, tak som skôr toho názoru, že mi na tom jednom účte skrill nechali, pretože som tam vkladal cez skrill, tak aby som si tie peniaze cez skrill mohol aj vybrať. Každopádne je to zvláštne.

Môže za to viac menej štátna regulácia a veľa hráčov skrill zneužívalo na bonusy arbitrážne stávky. Čiže krok je pochopiteľný.

Ideálne mať účet bankový v ČR a netreba riešiť nič.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1432
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Bet365

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť