Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

BET365 Zakl. Otázky ?

Diskusia o Bet365. Fórum skúsenosti so stávkovou kanceláriou Bet365.com.

BET365 Zakl. Otázky ?

Poslaťod Eugenol24 » 1. Feb 2020, 17:23

Zdravím všechny,
chci se s vámi poradit chtěl jsem si založit účet na bet 365 jak víme v ČR to nejde. Mám kamaráda na Slovensku (pokud se nemýlím tak na Slovensku by to mělo jít) a uvažuji že by mi to tam založil a já účet používal spiše mi jde o základní věci když budu účet využívat.
1. jak nejlépe řešit vklady a výběry (abych nedostal ban nebo blokaci)
2. lze na tento účet posílat finance z ČR bank. účtu ? a vybírat nebo ne (kvůli případnému banu nebo blokaci)
3. kde jinde sehnat účet bet365 slyšel jsem že se dají koupit
4.jakožto uživatel z ČR na co si dat pozor aby nedošlo k případnému problému
no další otázky mě nenapadají tak snad kdyby jste měli nějaké info navíc budu rád.
Díky všem a pěkný den
Eugenol24
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 1. Feb 2020, 16:24

Re: BET365 Zakl. Otázky ?

Poslaťod Bure96 » 3. Feb 2020, 10:21

vklady a výbery odporúčam iba SKrill. Treba si ale uvedomiť, že tam treba všetko overovať a je to najnovšie aj cez kamery. Čiže tvoj kamarát bude musieť mať overený skrill účet. Teoreticky môžeš asi aj banku v ČR, ale ten účet zase bude musieť byť na tvojho kamarát slováka.

české bankové účty by mali byť v pohode. Je dosť pravdepodobné že aj slovenské, lebo 365 všetko sleduje a nie sú problémy ani s výberom peňazí na slovenské bankové účty. Treba to ale kontrolovať na URHH.sk - kde v sekcii dozor najdeš všetkych operátorov a bankové účty, ktoré sú blokované.

Ja by som toto neriskoval. Každý účet musí byť poriadne overený a neviem si to predstaviť, že by si kupil účet od niekoho cudzieho a teraz budú chcieť ho overiť. Ten dotyčný nebude spolupracovať a čo potom?

No tebe ako hráčovi z ČR nehrozí nič nakoľko ty hrať na svoje meno nebudeš. Dať si pozor na to overenie tých účtov (naozaj blízky kamarát) + ja by som posielal peniaze len cez skrill (to znamená, že potrebuješ vlastniť aj skrill účet tvojho kamaráta a ten tiež overuje).
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1432
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: BET365 Zakl. Otázky ?

Poslaťod lukoslav » 29. Sep 2020, 13:24

Čaute, prosím vás mám pár otázok na betko,,, kamoš mi dal účet Betka bude mi vkladať aj vyberať eura len sa chcem spýtať príde nato betko že som to JA?lebo mam stále aktívny účet na betku na moje meno len by som ho chcel odľahčiť lebo dávam dosť nízke ligy a bojím sa ze ma za blokujú, tak by som to tak robil že raz tam raz tam podané, ako to spraviť aby o mne nevedeli, ďakujem za odpoveď. Gl
lukoslav
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 24
Registrovaný: 24. Jan 2019, 17:12

Re: BET365 Zakl. Otázky ?

Poslaťod Bure96 » 2. Okt 2020, 12:23

pozri sa ak to budeš podávať z tej istej ipčky a toho istého počítača určite na to prídu skôr či neskôr. Neznamená to ale, že ti dajú ale limit. Keď ti dajú u kamoša limit, tak potom už nízke ligy nehraj na svojom.

Ak to podávaš raz tam raz tam tak je to podla mna viac nebezpečné, že to dostaneš na oboch limit.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1432
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: BET365 Zakl. Otázky ?

Poslaťod lukoslav » 2. Okt 2020, 17:07

Jasne ďakujem za info, jednoznačne nemôžem hrať tie prales e ligy
lukoslav
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 24
Registrovaný: 24. Jan 2019, 17:12

Re: BET365 Zakl. Otázky ?

Poslaťod lukoslav » 1. Dec 2020, 3:45

caute, prosím vas je nejaka sk ktora ma približne rovnku ponuku ako betko? a da sa tam dostat so slovenaka? lebo betko je uz v poslednwj dobe mimo sa tam neda normalne za viac natipovat. dik
lukoslav
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 24
Registrovaný: 24. Jan 2019, 17:12

Re: BET365 Zakl. Otázky ?

Poslaťod Hoster » 3. Dec 2020, 16:38

lukoslav píše:caute, prosím vas je nejaka sk ktora ma približne rovnku ponuku ako betko? a da sa tam dostat so slovenaka? lebo betko je uz v poslednwj dobe mimo sa tam neda normalne za viac natipovat. dik


môžeš trocha viac rozpísať ohľadom stavkovania bet365 v poslednej dobe? Ak môžeš prezradiť aké veľke sumy +750€ alebo stavuješ nižšie ligy?
Hoster
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 10
Registrovaný: 27. Jún 2017, 21:22

Re: BET365 Zakl. Otázky ?

Poslaťod lukoslav » 3. Dec 2020, 22:50

Hoster píše:
lukoslav píše:caute, prosím vas je nejaka sk ktora ma približne rovnku ponuku ako betko? a da sa tam dostat so slovenaka? lebo betko je uz v poslednwj dobe mimo sa tam neda normalne za viac natipovat. dik


môžeš trocha viac rozpísať ohľadom stavkovania bet365 v poslednej dobe? Ak môžeš prezradiť aké veľke sumy +750€ alebo stavuješ nižšie ligy?

Moje stávky sú v rozmedzí 75-100e a dávam dosť rumunské športy nižšie ligy potom tam dávam stolný tenis a ten tenis majú aj naše sk ale nie toľko vypísaných zápasov preto hľadám niečo podobné.
lukoslav
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 24
Registrovaný: 24. Jan 2019, 17:12

Re: BET365 Zakl. Otázky ?

Poslaťod Vlastimil » 3. Dec 2020, 23:57

Funguje Bet365 na Slovensku? Pokud ano, je tu někdo, kdo by mi ho pronajímal?
Vlastimil
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 3. Dec 2020, 23:44

Re: BET365 Zakl. Otázky ?

Poslaťod zohanfrancoreyes » 5. Dec 2020, 19:38

Nazdare .Ano funguje bet na svk ..mas zaujem o ucet ? mozme sa dohonut ak chces ...napis mi
zohanfrancoreyes
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 5. Dec 2020, 19:36

Ďalší

Späť na Bet365

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť