Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

BET365 Zakl. Otázky ?

Diskusia o Bet365. Fórum skúsenosti so stávkovou kanceláriou Bet365.com.
Recenzia Bet365 (SK) | Recenze Bet365 (CZ)

BET365 Zakl. Otázky ?

Poslaťod Eugenol24 » 1. Feb 2020, 17:23

Zdravím všechny,
chci se s vámi poradit chtěl jsem si založit účet na bet 365 jak víme v ČR to nejde. Mám kamaráda na Slovensku (pokud se nemýlím tak na Slovensku by to mělo jít) a uvažuji že by mi to tam založil a já účet používal spiše mi jde o základní věci když budu účet využívat.
1. jak nejlépe řešit vklady a výběry (abych nedostal ban nebo blokaci)
2. lze na tento účet posílat finance z ČR bank. účtu ? a vybírat nebo ne (kvůli případnému banu nebo blokaci)
3. kde jinde sehnat účet bet365 slyšel jsem že se dají koupit
4.jakožto uživatel z ČR na co si dat pozor aby nedošlo k případnému problému
no další otázky mě nenapadají tak snad kdyby jste měli nějaké info navíc budu rád.
Díky všem a pěkný den
Eugenol24
Nováčik
Nováčik

Re: BET365 Zakl. Otázky ?

Poslaťod Bure96 » 3. Feb 2020, 10:21

vklady a výbery odporúčam iba SKrill. Treba si ale uvedomiť, že tam treba všetko overovať a je to najnovšie aj cez kamery. Čiže tvoj kamarát bude musieť mať overený skrill účet. Teoreticky môžeš asi aj banku v ČR, ale ten účet zase bude musieť byť na tvojho kamarát slováka.

české bankové účty by mali byť v pohode. Je dosť pravdepodobné že aj slovenské, lebo 365 všetko sleduje a nie sú problémy ani s výberom peňazí na slovenské bankové účty. Treba to ale kontrolovať na URHH.sk - kde v sekcii dozor najdeš všetkych operátorov a bankové účty, ktoré sú blokované.

Ja by som toto neriskoval. Každý účet musí byť poriadne overený a neviem si to predstaviť, že by si kupil účet od niekoho cudzieho a teraz budú chcieť ho overiť. Ten dotyčný nebude spolupracovať a čo potom?

No tebe ako hráčovi z ČR nehrozí nič nakoľko ty hrať na svoje meno nebudeš. Dať si pozor na to overenie tých účtov (naozaj blízky kamarát) + ja by som posielal peniaze len cez skrill (to znamená, že potrebuješ vlastniť aj skrill účet tvojho kamaráta a ten tiež overuje).
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora

Späť na Bet365

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť