Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Bet365 nefunguje

Diskusia o Bet365. Fórum skúsenosti so stávkovou kanceláriou Bet365.com.

Bet365 nefunguje

Poslaťod Bure96 » 18. Jan 2016, 16:43

Možno ste si všimli, že stránka Bet365 sa vám nenačíta a ak sa načíta, tak vás potom nepustí dalej do hlavnej tipovacej sekcie - šport. Namiesto toho budete vyzvaný, aby ste si nainštalovali adobe flash player.

Je to z toho dôvodu, že stránka Bet365 je vo flashi. Internetové prehliadače prestali podporovať adobe flash player a ak chcete spomínanú stránku spustiť, tak si ho musítet nainštalovať dodatočne. Musím vás však upozorniť, že prehliadače to neprestali podporovať náhodou. Problémom je problémový flash, ktorý ma v sebe strašne veľa bezpečnostných chýb a každú chvíľu bola vydavaná aktualizáciu na záplatu. Samotný flash je teda na ústupe a aj samotná firma to s ním už vzdala a nebude ho dalej vyvíjať.

Najnovšie sa robia web stránky v HTML5, kde všetko funguje ako má a nie je potrebné mať adobe flash player.

Snažil som sa spustiť bet365 v nasledujúcich prehliadačoch:
Opera
Firefox - Mozilla
Chrome
Internet Explorer

Výsledok je taký, že bolo vždy potrebné nainštalovať flash okrem Chromu. V google chrome ma to pustilo, ale moc tomu nerozumiem, kedže flash player nie je nainštalovaný.

Môžete si to vyskúšať a napísať či ste to spustili alebo nie: www.bet365.com
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Späť na Bet365

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť