Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

bet at home

Diskusia o Bet-at-home. Fórum skúsenosti so stávkovou kanceláriou Bet-at-home.com.

bet at home

Poslaťod jurki » 30. Jún 2010, 23:58

bet-at-home som povazoval za najlepsiu stavkovu kancelariu, pacia sa mi tam live stavky, vsetko bolo super az do dna ked som vkladal na svoj hracsky ucet 30 EUR cez vklad kartou VISA. Dovtedy som uz velakrat vkladal a nemal som ziadny problem, do 5 sekund boli peniaze na hracskom ucte, ale teraz som vlozil 30 EUR a uz je to 6 dni a peniaze nikde. Pisem do bet-at-home kazdy den aj po tri emaily, no zial ziadna odpoved z ich strany. Tak neviem ako sa to doriesi, ale pockam este tak 2 dni a potom to uz urcite zacnem medializovat, pretoze mi doslova ukradli 30 EUR.
TAKZE ODPORUCAM: POZOR NA BET-AT-HOME!!!!!!!!!
jurki
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 30. Jún 2010, 23:49

Re: bet at home

Poslaťod Bure96 » 1. Júl 2010, 11:12

zdravím,

je to veľmi nepríjemné, ale chcem sa ťa spýtať či si nemohol zadať nesprávne číslo alebo sa ti nezmenili údaje?

občas sa pri prevodoch takéto chyby stávajú, ale verím, že sa s bet-at-home nejako dohodnete. Inak čo ti vlastne píšu? kde mohla nastať chyba?
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: bet at home

Poslaťod sepiach » 1. Júl 2010, 12:03

Na betathome maju live chat so slovenskym supportom a vzdy mi vedeli hned pomoct. Nemam tu stavkovu rad ale s tymto som zatial problem nemal.
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: bet at home

Poslaťod icebet » 4. Feb 2013, 23:29

No nemozem otvorit novy topic v bonusoch, ale tu neponukaju 100 eur ale len 20 eur.
to je kazda stsavkova na stranke bonusy chybna alebo stara ? nevyznam sa v tom.
icebet
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 4. Feb 2013, 23:26

Re: bet at home

Poslaťod Bure96 » 5. Feb 2013, 10:45

prečo nemôžeš otvoriť nový topic v bonusoch? .... neviem či to neni nastavené náhodou tak, že tam môžu pridávať nové bonusy len správcovia fóra.

Ak tu je niekde na stránke otipovani.com napísané, že bet-at-home má bonus 20 EUR, tak to nie je pravda. Aktuálne informácie o bonusoch nájdeš na stránke http://www.stavkovekancelarie.com........Vo fóre sú prispevky, ktoré sú staré aj niekoľko rokov, takže je potrebné pozerať dátumy. Na spomínanej stránke sa však snažíme aktualizovať všetko čo najskôr.

Môžeš mi napísať, kde si našiel ten bonus 20 EUR? Ak si ten bonus našiel na stránke bet-at-home, tak to je len pre angličanov tuším. V krajinách kde je sa bet-at-home viac orientuje, tak bonus je vyšší viď slovensko 100 EUR.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Bet-at-home

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť