Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

stavka na remizu

Rady, stratégie, postupy ako tipovať, programy na tipovanie.

stavka na remizu

Poslaťod cicimicikiller » 15. Jan 2015, 1:43

Čaute,
chcel by som sa spýtať či mate niekto nejake skusenosti so stavkovanim na remizu vo futbale ? :D respektive ci stavkujete na remizu aj castejsie ?
Ak ano tak podla coho si taky zapas vyberiete ? Ake podmienky zohladnujete alebo, skrátka, podla coho si myslite ze prave ten a ten zapas bude remiza ? ( nemoze to byt vsetko len o vasej intuicii :D )

Rozmyslal som, ze zacnem stavkovat cisto len na remizy. Ak som dobre ratal :D tak mi staci mat priblisne 31,5% uspesnost tipov a som v zisku( sice to by bol len maly zisk ale predsa :D ), a to sa mi zda byt celkom nizske cislo.

Ak s tym mate nejake skusenosti tak mi prosim napiste ako vam to slo :D alebo sa vyjadrite co si o tom myslite :D
Dik
cicimicikiller
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 15. Jan 2015, 1:28

Re: stavka na remizu

Poslaťod Bure96 » 17. Jan 2015, 11:39

zdravím,

ja na remízy nestávkujem ale niektorí ľudia to riešia následovne:

ked pôjdeš napr. do stávkovej kancelárie nike, tak tam nájdeš zápasy pod "superšanca"

vyberajú tam ťažké zápasy kde je remíza pravdepodobná.

Treba vyskúšať :)
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: stavka na remizu

Poslaťod nobody » 18. Jan 2015, 13:48

cicimicikiller píše:Čaute,
chcel by som sa spýtať či mate niekto nejake skusenosti so stavkovanim na remizu vo futbale ? :D respektive ci stavkujete na remizu aj castejsie ?
Ak ano tak podla coho si taky zapas vyberiete ? Ake podmienky zohladnujete alebo, skrátka, podla coho si myslite ze prave ten a ten zapas bude remiza ? ( nemoze to byt vsetko len o vasej intuicii :D )

Rozmyslal som, ze zacnem stavkovat cisto len na remizy. Ak som dobre ratal :D tak mi staci mat priblisne 31,5% uspesnost tipov a som v zisku( sice to by bol len maly zisk ale predsa :D ), a to sa mi zda byt celkom nizske cislo.

Ak s tym mate nejake skusenosti tak mi prosim napiste ako vam to slo :D alebo sa vyjadrite co si o tom myslite :D
Dik


ako dlho tipujes, pocitam, ze ROI si nikdy nemal dlhodobo aspon na 10% a taktiez ani to, ze pred tym, ako by si chcel z toho tazit max., tak by si si najprv spravil poriadok v tom, co a ako tipovat, pretoze sa pytas, ze kto a ako a hlavne preco tak tipuje, nemusi tebe vyhovovat.

Pride mi to, ako keby si prosil niekoho uspesneho, aby ti poradil, ako byt v baliku.
To co vyhovuje jemu, nemusi tebe, preco si najprv nespravis prieskuto oblasti, kde sa chces pohybovat a ci to je profitabilne v dlhodobom horiuzonte.

31,5% mat uspesnost je sice nie je nic prijemne, ale zase na remizas s kurzom okolo 3 je to profitabilne, ale vies, kde to dosiahnes? Ktora liga produkuje takuto uspesnost? Ak pride dlhsia seria, si nachystany na pripadny pad, aby si sa z toho vedel vylyzat? Mas spraveny prieskum, strategiu, system, aby si sa vedel v tom hybat v pripade akejkolvek neduhy, ktora urcite nastane?

99% vsetkych z vas tu robi donekonecna stale tu istu chybu a to, ze vyrataju si co je profitujuce v percentach a ze staci toto cislo udrziavat a som v baliku.
Ale to, ze ten market, kde budem posobit, ma sinusoidne spravanie, ako kazdy sport a ako si raz hore, tak si zakonite aj dolu, to uz si nevsimaju. A tam moze, ci skor aj pride tvrde prebudenie z toho, ze tych 31,5% pri kurze cca 3 je nakoniec nedostacujuce.
nobody
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 31. Dec 2013, 20:58

Re: stavka na remizu

Poslaťod cicimicikiller » 19. Jan 2015, 0:25

O tipovanie som sa zacal vaznejsie zaujimat iba teraz. Momentalne skusam ten system co som popisal ale iba tak na sucho(bez penazi) a robim si statistiky ci som v zisku a tak.

A jasne ze som si hladal ligy v ktorych byvaju caste remizy a skusam prave tie.
cicimicikiller
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 15. Jan 2015, 1:28

Re: stavka na remizu

Poslaťod ego » 4. Feb 2015, 11:47

Zdravím,
ja som tiež tento systém skúšať. Rovnako mi na začiatku napadlo, že keď sú vyrovnaní súperi, tak šance na remízu je 1:3. Prešiel som asi 400 tipov, mal som stanovené kritériá na výber zápasov. Vyšlo mi to, že som bol prakticky na nule. Keď som to spätne analyzoval, pri sprísnení kritérií by som bol cca na +4%.
Výborne Ti napísal nobody, sú ligy, kde je vyššia pravdepodobnosť remízy. Najmä tie, kde padá málo gólov (Seria B, Ligue 2), lenže to stávkové veľmi dobre vedie a kurzy sú tam len málokedy nad 3,0.
Najväčšie úskalie ale spočíva práve v tom sínusoidnom správaní trhu. Keďže tipuješ niečo s pravdepodobnosťou povedzme 33%, tak sa Ti môže jeden týždeň stať, že trafíš 60% zápasov a ten ďalší len 10%. Vtedy prehráš 70% Tvojho banku. Veľmi dobre si zváž, akú sumu resp. % z banku budeš dávať na jednotlivé zápasy.
Preto mne osobne pripadá táto stratégia nevýhodná, lebo je veľmi náročná na money management.
ego
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 7. Okt 2014, 14:26


Späť na Ako tipovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť