Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Kvalitný servis úspešného tipéra

Rady, stratégie, postupy ako tipovať, programy na tipovanie.

Re: Kvalitný servis úspešného tipéra

Poslaťod Grobar » 29. Máj 2009, 16:56

Za tie stávkové vdaka. Tie zápasy si príliš nepamätám, ale na jeden si spomínam. Bola to poľská hádzaná Plock - Kielce alebo naopak. Rád by som sa opýtal, či niekto z Vás tipuje MLB.
Grobar
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 15
Registrovaný: 15. Máj 2009, 17:40

Re: Kvalitný servis úspešného tipéra

Poslaťod Bure96 » 30. Máj 2009, 10:34

Hádzaná? tak to je mimo mna. Ja len ked sú majsterovstvá sveta. No priznám sa, že MLB netipujem, ale kedysik ked som dával ešte komba tak som ho tipoval. Robil som to tak, že ked nasledovali tri zápasy za sebou tych istých tímov a prvý zápas favorit prehral, tak som na neho stavil v druhom. Bol tu však problém s malými kurzami, inak to v celku vychádzalo. Ale ten šport nesledujem, takže asi tak. Rozhodoval som sa vtedy ozaj len na základe toho prvého resp. druhého výsledku.

Inak ked, bude nová webová stránka hotová, tak sa ludia naozaj dozvedia veľa a hlavne kde tipovať. Konečne budú ludia vedieť ako to je s tými stávkovými kanceláriami. Je to veľmi namáhavé spraviť takú stránku, tak počítam, že možno koncom júla. Uvidíme. Tak držím palce pri tipovaní a keby niečo sa ozvi.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Kvalitný servis úspešného tipéra

Poslaťod Grobar » 11. Júl 2009, 1:44

Ahojte. No Thomas, ešte som toho veľa nenatipoval. Čakám hlavne na Ita, Esp futbal. Získavam info o daných sútažiach, ako sa len dá. Našiel som pár tipérov na MLB, no dávam to len tak, aby sa rátalo. Pokúšal som sa "dostať" do tennisu, no ten šport ma príliš nebaví a nechcem sledovať niečo, čo je na mojom "rebríčku" možno tak na 5 mieste. Hlavne v Esp som pokročil.
Ak Vám to nieje "blbé", mohli by ste mi odpovedať na otázku, či sa tipovaním živíte a aké sú približne Vaše ročné zisky? Nie, aby ste si to zle vysvetlili, ale mna vedomie, že je niekto úspešný "udržuje pri chuti".

Ak však odpovedať nechcete, tak to samozrejme pochopím. *32
Grobar
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 15
Registrovaný: 15. Máj 2009, 17:40

Re: Kvalitný servis úspešného tipéra

Poslaťod Bure96 » 11. Júl 2009, 11:59

Zdravím,
vidím že sa niekto dôkladne pripravuje :) Môžem sa opýtať odkial bereš info? lebo ja ked tipujem tak vo väčšine len hokej futbal, k tým športom mám najbližšie. Inak ja som s tym tenisom na tom podobne, tiež ma to nebaví sledovať - nemam k tomu žiadny vzťah a okrem toho každý hráč ma svoje špecifiká na danom povrchu - čo mi moc nevyhovuje.

Či sa živím? no tak trochu. V podstate ide o to, že tipovaniu treba venovať vela času, čo môže mať za následok, že prestaneš mať kontakt s ludmi (treba sa tomu vyvarovať). Preto som svoje tipy obmedzil na minimum a okrem tipovania chodím aj normálne do práce - každy človek potrebuje žiť. Tipovaním si zarobím (samozrejme v niektrom mesiaci som aj v mínuse), ale mne stačí dať tak 10 - 15 zápasov za mesiac a väčšinou to dávam len na víkend. Už som to aj tu niekde písal, že som dosť unavený čítaním po nete a bralo to naozaj vela času. Začiatky boli ťažké, ale vyplatilo sa. Profesionálny tipér všetko sleduje, čo môj prípad určite nie je. Peniaze nie sú všetko. Svoje priority som už dávno prehodnotil a pre väčšinu obyvateľstva to je divné ked niekomu povieš, že sa živíš ako profesionálny tipér. Moje zisky sú tajné, ale môžem povedať, že tipovať sa oplatí :)
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Kvalitný servis úspešného tipéra

Poslaťod Grobar » 12. Júl 2009, 17:23

Sám dobre vieš, že info na internete nie sú problémom. Ono je to však, ako si už písal časovo veľmi náročné. Aký, taký (vcelku slušný) prehľad som mal aj predtým, čiže pre mna je to jednoduchšie. Stránky napr. klasika čiže eurofotbal. cz dalej napr fussballwelt.de , kvalitná stránka na spanielsky fotbal a navyše s pohode ľudmi je spanelskyfotbal.cz atď. S tým časom som na tom podobne. Tiež nemám chuť sedieť celý deň pri internete.

Stávkovanie ma neuveriteľne priťahuje. Mám rád to riziko. Je to asi tak, ako sme sa bavili s kamarátom podobného typu, ako som ja a zhodli sme sa na tom, že stávkovaním si v podstate "kupujeme" vzrušenie. Posledný rok však športu, ako takému venujem omnoho viac času, ako predtým. Preto si myslím, že ak vydržím v nastúpenom trende, tak na jeseň by som mohol byť "pripravený".
*13

Na aký futbal, či hokej sa sústredíš Ty ? Ak poznáš "nejaké" triky alebo tebou overené stratégie, tak ich kľudne napíš, ja sa len poteším.

Zatiaľ sa maj. *2
Grobar
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 15
Registrovaný: 15. Máj 2009, 17:40

Re: Kvalitný servis úspešného tipéra

Poslaťod Bure96 » 12. Júl 2009, 20:28

no na stránky eurofotbalu nechodím, raz som si prečítal preview a zistil som, že v telke mi povedia ovela viac (mam na mysli tie súhrny kola). A ked som videl tie reklamy na stránkach, že Bwin (čo je pre futbal priam katastrofa - nemajú ani ázijské handicapy a kurzy tam na favoritov klesajú veľmi rýchlo) a to ako si niekto robí reklamu medzi svojimi stránkami - čo priam bije do očí ked si dáva reklamu na poker k futbalovej stránke. ach jaj. Tu sa treba zamyslieť nad kvalitou webovej stránky. Pre mna (ako tipéra) je ta stránka o ničom, jediné čo sa tam dá čítať sú novinky zo sveta futbalu.

Tipy triky? No tak stratégiam sa nevenujem, je to podla mna hovadina. proste dam na to, čo si myslím, že sa stane a hotovo. Kedysik som hral tak, že v nike vždy dali superponuku a dával som vždy remízu ak som si nemyslel niečo iné. a ked to nevyšlo tak som proste navýšil vklad o to čo som prehral. ale ked som začal na net chodiť tak som to prestal dávať. V období ked je kvalifikácia do ligy majstrov (august) hrávam v doxxbete tie skupinové tikety - to ma proste vždy fascinovalo - ale kedže je to blbosť dávať vela zápasov na tiket tak preto to skúšam len v auguste. To už mam tak zaužívané. Inak nič špeciálne, sledujem hlavne formu mužstva, potom ak ma nikto nového trénera tak sa riadím tým, že nová metla dobre metie, dalej dosť časťo vsádzam over v španielskej lige (hlavne na sevillu - aspon v minuly rokoch - teraz si to už rozmyslim, ale celkovo tam padá dosť golov), o anglickej lige sa človek vela dozvie, ta sa dá dosť často predvídať a čo sa tyka hokej tak ide hlavne o českú a slovenskú ligu a potom v európskych ligách dosť často hrávam play off (tam to je veľmi zaújmavé, dokonca si spomínam, že tento rok sa hral nejaký zaújmavý zápas v KHL play off a jedna stávková ponúkala na domáceho kurz 4 druhá SK na dvojku mala tiež 4 kurz a remíza bola 4 kurz :) to bol taky divoky zápas myslím, že to bolo medzi kazanou a magnitogorskom, ale už som si neni isty. no ak vsadiš na všetko dobrá sure bets :) (len tu je to taka haluz, že si musíš preveriť, či ta jedna SK vypisala dobrý kurz, aby ti to potom uznali - lebo stávkové sú svine, tu by sme sa mohli dopracovať k tomu, že stávkové kancelárie s českom licenciou ti zly vypisaný kurz musia uznať, čo vo svete nema konkurenciu). No ale to len taky maly postreh. Inak v hokeji dosť hladím na to či favoriť pred tym zápas prehral alebo koľko zápasov za sebou vyhral. Inak sú to jednoduché pravidlá nič extra :)
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Kvalitný servis úspešného tipéra

Poslaťod Grobar » 13. Júl 2009, 1:30

Aké stránky Ty (ako tipér) používaš? Prípadne, aké by si mi mohol poradiť.

Pl to nie je pre mňa, anglický (ak sa vôbec ešte dá tak nazvať) futbal ma nebaví. Samozrejme poznám hráčov aj hru popredných týmov, ale nijako zvlášť sa o nu nezaujímam.

Našu extraligu sledujem pravidelne, no príliš ju netipujem. Videl som niečo okolo 50 zápasov. (samozrejme v práve skončenej sezóne) Kluby však momentálne prechádzajú obrovskými zmenami a tak si budeme musieť počkať, ako to nakoniec s jednotlivými týmami bude.

Českú extraliga bola tento rok zrejme tipovaniu naklonená. Vynikajúca domáca bilancia Zlína. Pritom však na Zlín boli pomerne vysoké kurzy. Neviem, či sa mi to zdá, ale mám pocit, že vonku zo silnejšími súpermi vyhrávala len Slavia. Tu však platí to isté, čo pri Sk. (zmeny) Inak finančná kríza zasiahla v československu najvýraznejšie hokej. No uvidíme, určite to však bude ešte zaujímavé.

*21
Grobar
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 15
Registrovaný: 15. Máj 2009, 17:40

Re: Kvalitný servis úspešného tipéra

Poslaťod Bure96 » 13. Júl 2009, 10:26

Tak to máš pravdu s tým hokejom, ale ja prvé zápasy nikdy netipujem a dávam len vždy na základe formy, takže ma ta finančná situácia nejako netrápi. A ako som povedal naozaj moc tie správy nečítam na internete, ako každý občan si kúpim noviny a to mi stačí. A to isté sa týka aj zranení. Jeden hráč netvorí celé mužstvo - toto platí hlavne v hokeji. Vo futbale ked nenastúpi stredopoliar, čo tie lopty rozhadzuje je veľký problém (toto by sa v hokeji snad dalo aplikovať len na sklalicu resp. žiga pálffyho :))

Naozaj tych stránok čo ja používam je minimum a to viac menej, aby som zisťoval stav o stávkových kanceláriach - či sa niečo podozrivé nedeje. Viac menej využívam štatistiky stávkových kancelárií, aby som si pozrel posledné zápasy - ale to pozerám, iba keď sa mi nejaký zápas páči. Na zranených hráčov využívam toto: http://www.transfermarkt.co.uk/en/wettbewerb/GB1/premier-league/datenfakten/verletzte.html

Ako som tu raz povedal internet je preplnený informáciami a je ťažké sa v nom už aj orientovať. Každy chce byť múdry, no tak dávam už len podla seba. Inak sa mi aj potvrdilo, že čím viac o tom zápase viem tym je to horšie, preto už ani nejako nešpekulujem. Ak chceš nejako šprtať do zápasov musíš hladať tam kde sa zápasom vynujú ako kolemdvou, ale to sú len tiež ľudia a proste čítať čo si kto myslí je pre mna strata času. Dokonca poznám starších pánov, ktorý síce tipujú len v kamenných, ale tipovaniu rozumejú a vždy vytvoria krásny tiket. Problém je v tom, že tie zápasy sú nelikvidné, teda nedá sa na ne moc vsadiť a aj kurzy rychlo klesajú.

Moc som ti neporadil, ale je to tym, že ja nie som tak zažraty do toho tipovania, aby som preťukaval každú stránku.

PS: anglická liga sa dá často krát predpokladať a preto ju mám rád.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Kvalitný servis úspešného tipéra

Poslaťod trpajzlik » 13. Júl 2009, 20:58

Ani mna ta anglicka liga velmi nebavi, pretoze ak to pozeras, tak to nie je ziadna zabava. Taka talianska liga, tu pozerat je jedna radost, tam mas zabavu celych 90 minut a nie kvoli futbalu, smejes sa na gestach hracov ked im bolo ukrivdene a podobne :)

Ale teraz ked som chcel natipovat nejake dobre zapasy, tak anglicka liga bola spolahliva, velmi vela zapasov mi vychadzalo a bolo jedno ci mal niekto 100-bodovy naskok a druhy sa zachranoval... Hralo sa normalne. V takom Taliansku (a pred niekolkymi rokmi aj v Holandsku) tam sa stava, ze sa riadia pravidlom ´´ved mame 7 bodov k dobru, tak sa netreba hnat za vyhrami´´ alebo ´´ked dostaneme 5 golov, este stale si udrzime pohar, ved nabuduce uz zahrame naozaj´´ :-) . Mne sa to tak aspon zda.
Obrázok užívateľa
trpajzlik
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 27. Apr 2009, 14:46
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Kvalitný servis úspešného tipéra

Poslaťod milomiki » 28. Júl 2009, 13:07

no cau kamarat, no hlavne nerob to ze si das 3,4 zapasy na tiket a ked nevyjde tato kombinacia, tak na buduce si vyberes dalsie nejake 2,3,4 zapasy na tiket a zvysis, nie nie nie, takto cesta definitivne nejde, clovek moze darmo to sledovat zrfanenia atd a dalsie 100vky podmienok k podaniu, nejak to dost mnohokrat zahapruje, presne aj ja som v stave cim viac viem o danom zapase tym som vacsi osol ako ho dat, ono keby vsetko frcalo tak by sme sem nechodili na rozne fora, horny frajeri v tabulkach na tych bude vzdy mansi kurz a vzdy prekvapia z 4 zapasov 1 remizaiza, alebo dokonca prehra ked su niekde vonku, ale co ? ja chcem brat zakazdym , ale takto to nejde, jasne, ze ked sledujes nejaky tym, staci jeden, uz to je makacka, lebo si treba nastudovat toho ktory ide proti nemu, nakoniec ako vies vynasiel sa vallue betting ono je to pecka , ale ten cas okolo toho, ale je to efektivne, ozaj ked ides cez jednotlive ako myslym single betting, jeden zapas a hotovo, ak vsa posetre tak by mi posral vsetko a na buduce bohuzial zvysit, a tak pomaly, no ozaj baraky sa z toho nedaju stavat, ale sa da radovat, ze vyhral som, nekombinuj vela stoji to za prd, ostre tipy aj na ACC do 2,3 zapasov je death !
milomiki
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 28. Júl 2009, 12:56

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ako tipovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť