Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

platene tipy

Opýtajte sa čomu z tipovania nerozumiete.

Re: platene tipy

Poslaťod Mickey » 5. Mar 2015, 20:16

Arbitrage 5 % mozno tak pred 7 rokmi :D . Aspon ze si to zaradil do prislusnej spammerskej sekcie :D
Mickey
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 20. Sep 2014, 18:40

Re: platene tipy

Poslaťod JDx » 9. Mar 2015, 23:13

Čo sa týka platených tipov, môže a nemusí to fungovať. Nemusí už len z toho dôvodu, že trh je preplnený tipérov, ktorí sľubujú veľké zisky, no zároveň ak sa im nezadarí tak sa zo scény vyparia, alebo ich vyhrané zápasy z histórie nie sú kópiou tipov, ktoré aj posielali zákazníkom.
Na to však vznikli tretie strany, ktoré nezávislé overujú tipérov, a vyhodnocujú ich, či to čo za peniaze ponúkajú má vôbec aj nejakú hodnotu.
A ďalšia vec je cena. Cena tipéra môže byť aj 100€ na mesiac. Keď som to prepočítaval, tak mi vyšlo, že výška stávky by sa mala rovnať cene za tipéra, vtedy sa vráti náklad aj zaujímavý zisk. No nie každý si môže dovoliť stávkovať po 100€, a tak si potom radšej kúpi lacnejšie tipy, ktoré sú však neoverené a neziskové, a tak to ide dokola - potom sa človek naháňa za stále novými tipérmi bez toho aby niečo zarobil, skôr je viackrát oklamaný a v strate.
Napriek tomu si myslím, že sa to dá. Ak je niekto ziskový tipér, určite je preňho výhodné tipy predávať, lebo namiesto neistého zisku, ktorý môže kolísať, má istý príjem za predané tipy. Podobne je to aj s pokrovými hráčmi, ktorým príjem z pokru nie je vždy dostatočne dobrý kvôli šťastiu/nešťastiu, tak sa z nich stanú coachovia a doučujú poker za nemalé hodinové sadzby.

JDx
JDx
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 9. Mar 2015, 22:53

Re: platene tipy

Poslaťod Mickey » 12. Mar 2015, 18:37

JDx píše:Čo sa týka platených tipov, môže a nemusí to fungovať. Nemusí už len z toho dôvodu, že trh je preplnený tipérov, ktorí sľubujú veľké zisky, no zároveň ak sa im nezadarí tak sa zo scény vyparia, alebo ich vyhrané zápasy z histórie nie sú kópiou tipov, ktoré aj posielali zákazníkom.
Na to však vznikli tretie strany, ktoré nezávislé overujú tipérov, a vyhodnocujú ich, či to čo za peniaze ponúkajú má vôbec aj nejakú hodnotu.
A ďalšia vec je cena. Cena tipéra môže byť aj 100€ na mesiac. Keď som to prepočítaval, tak mi vyšlo, že výška stávky by sa mala rovnať cene za tipéra, vtedy sa vráti náklad aj zaujímavý zisk. No nie každý si môže dovoliť stávkovať po 100€, a tak si potom radšej kúpi lacnejšie tipy, ktoré sú však neoverené a neziskové, a tak to ide dokola - potom sa človek naháňa za stále novými tipérmi bez toho aby niečo zarobil, skôr je viackrát oklamaný a v strate.
Napriek tomu si myslím, že sa to dá. Ak je niekto ziskový tipér, určite je preňho výhodné tipy predávať, lebo namiesto neistého zisku, ktorý môže kolísať, má istý príjem za predané tipy. Podobne je to aj s pokrovými hráčmi, ktorým príjem z pokru nie je vždy dostatočne dobrý kvôli šťastiu/nešťastiu, tak sa z nich stanú coachovia a doučujú poker za nemalé hodinové sadzby.

JDx


aspon vieme preco si dal do inej sekcie link na svoj web s affilom ktory predava tipy :D . K teme, skutocny insider ma zisk pre ktory by sa mu neoplatilo predavat tipy.Alebo ako by si definoval ziskoveho tipera?Ja za ziskoveho tipera povazujem toho kto uskutocnil viac ako 10 000 stavok a je v pluse a takych je velmi malo...
Mickey
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 20. Sep 2014, 18:40

Re: platene tipy

Poslaťod JDx » 12. Mar 2015, 22:46

aspon vieme preco si dal do inej sekcie link na svoj web s affilom ktory predava tipy :D . K teme, skutocny insider ma zisk pre ktory by sa mu neoplatilo predavat tipy.Alebo ako by si definoval ziskoveho tipera?Ja za ziskoveho tipera povazujem toho kto uskutocnil viac ako 10 000 stavok a je v pluse a takych je velmi malo...


Neviem, skutočný insider nie som. Ale aj tipovanie má svoje obmedzenia. Najúspešnejší tipéry vyhrajú možno 60% stávok pri odds 2.0, čo znamená že nie vždy sú v pluse, ale dlhodobo áno. No a na vykompenzovanie tých odchýlok sa im oplatí svoje tipy predávať a mať biznis navyše. A tiež nie všade môžeš dať na jeden tip tisíce €, stávkové kancelárie majú svoje limity, a tie s vyššími limitmi majú zas nevýhodné kurzy. Oproti tomu, môžeš svoje tipy predať neobmedzenému počtu ľudí a máš istý zisk bez ohľadu na výsledok. Ako som písal, veľa profesionálnych pokrových hráčov si zarába nielen hraním pokru, ale aj jeho coachovaním, a tiež to nerobia preto, žeby si pokrom nezarábali dostatočne slušne.
Čo sa týka tých 10 000 stávok, môže byť, osobne si myslím, že stačí nejakých 3000, ale čím viac, tým lepšie - aby sa odstránil faktor šťastia a zostal len skill - teória veľkých čísiel.
JDx
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 9. Mar 2015, 22:53

Re: platene tipy

Poslaťod samson1111 » 19. Máj 2015, 20:52

Ahoj mam clenstvo vo viacerych popularnych platenych servisoch . Na akych ? : aktualnu ponuku najdete tu na stranke : :sorry:
Za 19 euro ich preposielavam po dobu 1 mesiac na vas mail . Su to kvalitne tipy s VERTIFIKACIOU -čo znamena ze zdroje su kontrolovane tretou stranou ktora zabezpecuje to ze Records (zaznamy, historia ) su prave a nie vymyslene . Viac info a kontakt na mna najdete na webovej stranke hore uvedenej.
Naposledy upravil samson1111 dňa 20. Máj 2015, 19:00, celkovo upravené 1
samson1111
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 19. Máj 2015, 20:44

Re: platene tipy

Poslaťod Bure96 » 20. Máj 2015, 11:13

no to je úžasné. teraz sa snažím napísať článok o platených tipoch presne je tam spomenutý tento príklad. Ak niekto ponúka už raz ponúkané tipy, tak s veľkou pravdepodobnosťou odoberá tipy veľké množstvo ľudí. Ak je takýto servis úspešný, tak kurz po zverejnení tipu rýchlo klesá. Ako má potom odberateľ tipov dosiahnuť zisk aky deklaruje tipovací servis? Kludne sa môže stať, že hráč skončí aj v strate. Sorry ale pochopenie u mna nenajdeš.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: platene tipy

Poslaťod samson1111 » 20. Máj 2015, 18:59

zdar , tak zaprve musim z polovice vyvratit mitus ktory sa širi netom a to ze pada kurz pretoze ho poda vela ludi . Ak si vezmes nejaky znamy / popularny team kedhra proti inemu popularnemu teamu stavkue to snad polovicka planety to by ten kurz musel padnut poviem priklad z 1,90 na 1,11 .... . Jednoducho bookmaker si plati ludi co mu zistuju info a podla toho urcuje kurzy a nie ze dava kurzi podla tiperov . To plati ked si neje isty informaciami ktore dostava potom sa riadi podla poctu stavkarov ... . Keby si mal nejake tipy tak by si vedel ze polovica z nich vobec nepada a ze cca 10 % z nich dokonca este rastie na kurze ... . A take markantne rozdieli v pade kurzov niesu a ak su tak treba si vybrat tipera ktory sa nesprava cestne a vybera tie naj. kurzy v kdejakych stavkovych kancelariach . ( tie si uvedomuju ze maju najvyssiu ponuku a to odost od ostatnych a tak znizia ) Ale vecsina tiperov dava realne kurzi ... podla statistik ktore si vediem tam realny kurz je nizssi od 0,1-0,15 niekedy aj 0,2 ale to su vecsinov kurzi medzi 2,1-2,6 ,
Vobec to nieje tak strasne ako to vyzera ci niekto pise , skor mi to pride tak ze niekto sa popalil a prehral viac ako jeho svedomie a psychika dokazali uniest a preto zacal pisat clanky ako je to zle a nevyhodne atd atd ... . Keby pisal radsej o ludskej chamtivosti bolo by tam viac pravdy ako slov ...
Gl
samson1111
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 19. Máj 2015, 20:44

Re: platene tipy

Poslaťod Bure96 » 21. Máj 2015, 10:39

1. nauč sa gramatiku
2. ak ti zmažem odkaz tak je neakceptovateľné, aby si si ho vrátil späť
3. na stránku, ktorú odkazuješ vyzerá otrasne ..... dosť ľudí to odradí (okrem toho máš tam písané, že ide o verifikované servisy - nikde však nemáš písané kde sú verifikované)
4. keď padne kurz o 0,2 tak už je to dosť veľky problém
5. píšeš iba pozitíva, ale s platenými tipmi je spojených ďalších niekoľko problémov
6. vo fórach je nepísaným pravidlom, že prvý príspevok hneď reklama = ban
7. keď chceš predávať platené tipy musíš ísť na to inak - na tomto fóre si reklamu robiť nebudeš.

Máš ban

Môj článok o platených tipoch nebude o odradzovaní. Je to skôr o tom na čo si ľudia majú dávať pozor a aké problémy sú s tym spojené. Jednoducho aby ich potom nič neprekvapilo.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: platene tipy

Poslaťod samson111 » 21. Máj 2015, 17:26

takze aby somto uviedol na pravu mieru .
1.) Gramatiku mozem z vysoka (riadim sa pravidlom pis ako pocujes )
2.) Sorry ze som tak sikovny :respect:
3.) na dizajne stranky mi az tak nezalezi , ide mi o funkcnost a navyse je to tam pisane ze kde je vetifikacia uvediem rpiklad : """ (blogabet) Chileanpicks """ čize tiper chileanpicks je registrovany na stranke blogabet a ak na to kliknes tak ta to tam hned prenese ... Takze ano je to tam .... :applause:
4.) ked to padne o 0,2 tak to nieje taky problem , najdi si akehokolvek tipera co ponukam , zraz z jeho kurzov aj viac ako 0,2 a stale budes v pluse ... vyskusaj ,uvidis , uveris ...
5.) Pozityva pisem pretoze negativa maju iba tipery co robia chyby pri stavokvani , ak niekdo " skrachuje " tak len pre jeho nenazranost ,,, preco su potom iny v profite ? hmmm :idea: ?
6.) sice nepoznam toto pravidlo ale chapem a pripustam ... :sorry:
7.) Have a nice day .
samson111
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 21. Máj 2015, 17:14

Re: platene tipy

Poslaťod samson111 » 21. Máj 2015, 17:33

len pre upresnenie este dodam ze bezne kurzi ako 1,8 nepadaju o take cisla ako 0,2 a ak zdoraznujem ak padnu tak je to iba na tiperovi ci to poda alebo nie nikto ho nenuti .
----
Ak chces pisat članky či pomoct tiperom pis o tom kde robia chyby a ako tieto chyby napravit a nie o tom ci platene tipy su alebo niesu vhodne . Kamen urazu je to ze sa nedrzia takzvaneho Obchodneho Planu a pridavaju vlasnte tipy , predcasne rusia uz uzavrete stavky , davaju do tipovania prilis vela emocii , nechavaju sa uniest situaciou či chcu silou mocou vyhrat statene peniaze
samson111
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 21. Máj 2015, 17:14

PredchádzajúciĎalší

Späť na Otázky nováčikov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť