Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Spolahlivy system tipovania

Rady, stratégie, postupy ako tipovať, programy na tipovanie.

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod Bure96 » 22. Jún 2013, 14:50

moja chyba - prestrelil som, neuvedomil som si že to až takto vystrelí (ostaneme pri tých 10 zápasoch).....každopádne vieš čo som chcel tým povedať. No tak kludne tu môžeš dávať tipy ja som sám zvedavý ako ti to pôjde, lebo tie kurzy o ktorých hovoríš sú dosť vysoké.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod pucko » 28. Jún 2013, 20:13

Tak skúsim...

Prvú sériu budem dávať Mariehamn (Fínsko 1.Liga) na remízu
30.6. MyPa - Mariehamn KO
7.7. Mariehamn - Jaro
Naposledy upravil pucko dňa 5. Júl 2013, 21:53, celkovo upravené 1
pucko
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 7. Okt 2012, 0:29

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod Bure96 » 1. Júl 2013, 11:48

no tak prvý zápas ko. Inak som ťa chcel opýtať, že predsa aj keď začínaš tipovať od jedného eura, tak či je to pre teba dostačujúci zisk? Povedzme, že v priemere vždy vyhráš pri 4 zápase, tak zisk nebude nejaký extra vysoký. Ja viem, že pomaly dalej zájdeš, ale mna zaujíma či ťa baví premýšlať vôbec nad tými tipmi pri takomto nižšom zisku? .... ak ťa to baví, tak klobúk dole. znamená to, že máš trpezlivosť, čo je pri stavkovaní prakticky to najdôležitejšie. Mňa osobne by to asi omrzelo na druhej strane ak neuhádneš pár zápasov, tak sa ti to tam potom pri kurze 3.0 môže pekne nakopiť.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod pucko » 5. Júl 2013, 22:18

Thomas píše: Inak som ťa chcel opýtať, že predsa aj keď začínaš tipovať od jedného eura, tak či je to pre teba dostačujúci zisk?


Ale to som nehovoril, že takto tipujem. Toto je čisto fiktívna ukážka. A keď si všimneš na začiatku sa niekto pýtal na systém s malými ale istými ziskami. 100% systém to samozrejme nie je, má svoje úskalia, ale ja nepoznám iný systém kde pri pomere výhier a prehier napr. 1:8 môže byť človek v zisku.
Ja si myslím, že existujú aj lepšie systémy v pomere zisk a riziko, ale ja ich nepoznám, a tí čo o nich vedia a majú ich odskúšané sa akosi nechcú podeliť.
Niekde na internete som čítal o veľmi zaujímavom systéme, teda lepšie povedané štatistike, kde si vybrali štatisticky úspešného a neúspešného tipéra a následne urobili analýzu zisku keby stávkovali s úspešným tipérom na jedne strane a keby stávkovali proti tipom neúspešného tipéra na druhej strane. Druhá možnosť vyšla s väčším ziskom. Je to celkom zaujímavá myšlienka.

Thomas píše: Ja viem, že pomaly dalej zájdeš, ale mna zaujíma či ťa baví premýšlať vôbec nad tými tipmi pri takomto nižšom zisku? .....


Ja nad nimi de facto nepremýšľam, len na začiatku.... Vyberiem tým, o ktorom si myslím že v najbližších 10 kolách "isto" remizuje a mám na x týždňov vystarané...


p.s. pridaný tip
pucko
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 7. Okt 2012, 0:29

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod Bure96 » 12. Júl 2013, 10:31

vidím víťazný tip ... takže začínaš odznova :) ..... no čo týka toho systému, tak všetko záleží od konkretného tipéra. To sa nedá takto povedať, pretože záleží čo ten neúspešný tipér tipuje. V tipovaní musíš veriť hlavne sám sebe, postaviť si dobrý money management a hladať hodnotné stávky. Časovo je toto však veľmi náročné.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod pucko » 17. Júl 2013, 18:53

Druhá séria Honka (Fínsko 1.Liga) na remízu

21.7 Honka - KuPS KO
28.7 Lahti - Honka KO
4.8 Honka - Inter Turku
pucko
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 7. Okt 2012, 0:29

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod pucko » 29. Aug 2013, 13:57

Tretia séria Clermont (Francúzsko 2.Liga) na remízu

30.8 Clermont - Creteil
pucko
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 7. Okt 2012, 0:29

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod pucko » 2. Sep 2013, 22:37

Štvrtá séria Cean (Francúzsko 2.Liga) na remízu

13.9 Arles-Avignon - Caen KO
20.9 Caen - Niort KO
24.9 Clermont - Caen
Naposledy upravil pucko dňa 20. Sep 2013, 21:55, celkovo upravené 1
pucko
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 7. Okt 2012, 0:29

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod pucko » 14. Sep 2013, 12:49

Piata séria Chateauroux (Francúzsko 2.Liga) na remízu

20.9 Chateauroux - Le Havre
pucko
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 7. Okt 2012, 0:29

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod trpajzlik » 15. Sep 2013, 18:03

Drzim palce. Priznam sa, ze ja by som takto tipovat nemohol, lebo neviem kedy by som vyhral, cize neviem za kolko by som podal prvy tip :)
Obrázok užívateľa
trpajzlik
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 27. Apr 2009, 14:46
Bydlisko: Nové Zámky

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ako tipovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť