Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Kvalitný servis úspešného tipéra

Rady, stratégie, postupy ako tipovať, programy na tipovanie.

Kvalitný servis úspešného tipéra

Poslaťod Grobar » 15. Máj 2009, 17:48

Momentálne som na PN a plánujem sa stávkovaním serióznejšie zaoberat. Nie som absolútny začiatočník. Stávkujem už 12 rokov, ale samozrejme nekoncepčne. Veľmi by mi pomohlo, ak by ste mi odporučili stránky s kvalitnými analýzami, ktoré by mi mohli byť prospešné.
Grobar
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 15
Registrovaný: 15. Máj 2009, 17:40

Re: Kvalitný servis úspešného tipéra

Poslaťod Directore » 15. Máj 2009, 20:03

Grobar píše:Momentálne som na PN a plánujem sa stávkovaním serióznejšie zaoberat. Nie som absolútny začiatočník. Stávkujem už 12 rokov, ale samozrejme nekoncepčne. Veľmi by mi pomohlo, ak by ste mi odporučili stránky s kvalitnými analýzami, ktoré by mi mohli byť prospešné.


*29 kvalitné tipy ponúka stránka http://blogabet.com/ teda záleží od užívateľa, v ľavom menu si zvolte nejakého užívateľa, podľa toho akú má úspešnosť, samozrejme toho s najvyššou :) napr. http://hellboy.blogabet.com/ - po kliknutí sa ti zobrazí stránka v pravom menu vidíš úspešnosti tipéra v jednotlivých ligách/športoch, dôležitým ukazovateľom úspešnosti je úspešnosť za mesiac, tento údaj si taktiež môžes skontrolovať v pravom menu, to číslo napr +9 znamená že ten tipujúci daný mesiac ukončil so ziskom 9 jednotiek (jednotka je u každého tipéra iná, pre začiatok si ju môžeš dať na úroveň 1 EURo), keď potom uvidíš analýzu alebo tip s dôverou 5/10 pre teba to bude signalizovať že to máš podať za 5 EUR

*29 štatistické predikcie (výsledky predpovedajú algoritmy) nájdeš na http://www.vitisport.cz/
http://www.tenisinfo.sk/index.php
http://www.prosoccer.gr/

*29 fajn fórum s analýzami a tipmi http://chat.kolemdvou.cz/

Zoznam množstva stránok s tipmi a analýzami nájdeš na http://www.betexplorer.com/top/
Obrázok užívateľa
Directore
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 111
Registrovaný: 5. Feb 2009, 18:00

Re: Kvalitný servis úspešného tipéra

Poslaťod Bure96 » 15. Máj 2009, 22:55

Kvalitné analýzy možno nájdeš ale dobrú úspešnosť a ešte k tomu zdokumentovanú - sa hlada veľmi ťažko.

Dobrých tipérov najdeš možno na betshoot.com, ale nie je to jednoduché. Keď chceš niekomu veriť musíš si najprv preveriť jeho tipy a tam stratíš tiež nejaky čas. Kedysik som pozeral cappingthegame.com - istého tipéra už ani neviem ako sa volal (tuším catwood alebo take neičo), ktorý tipoval NHL - no asi pred dvomi rokmi sa mu prestalo dariť, tak som ho prestal dávať.

Na brainbetting.com je možno dobrý tipér rdeacon, ale tomu sa tiež moc v poslednej dobe nedarí resp. moc nevyhráva alebo je na nule (brainbetting však poskytuje platené tipy)

Bettingexpert.com, tak tu sa priznam, že tych vôbec nemam zmapovaných a myslím že ty to tam majú tiež len platené.

Je veľké množstvo takýchto stránok, no musel by som hľadať, ale poviem ti jedno. Nie je nič lepšie ako podávať tipy podľa seba, ak teda rozumieš športu. Z toho čo som vyčítal na nete, tak drvivá väčšina sú podvodníci (slovenské a české stránky nevynímajúc - hlavne ty čo tipy predávajú) alebo majú veľmi malé množstvo tipov. Najlepšie urobíš ked si niekoho vytipuješ na tom blogabete alebo betshoote ked chceš podla niekoho tipovať.

Z osobných skúsenosti viem, že by som už určite na nikoho nedal. Takto môžem nadávať len sám na seba a okrem toho čím viac máš pretipované tak tým máš viac skúseností.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Kvalitný servis úspešného tipéra

Poslaťod Grobar » 17. Máj 2009, 23:02

Tie kvalitné analýzy som myslel vo forme preview. Mojím najväčším problémom je, že sledujem takmer všetky športy (futbal, hokej, hádzaná, basket, lyzovanie, biatlon,....) no proste je to príliš široký záber a neviem na ktoré športy by som sa mal zamerať. Z hľadiska pravdepodobnosti výhry ( myslím tým ( 50:50)) je na tom z môjho pohladu najlepšie tennis. Avšak nechcem byť odkázaný na výkon jednej osoby. Predsa len keď sa vo futbale nedarí jednému, tak ostatní môžu zahrať aj za neho. Najviac by som potreboval poradiť na ktoré športy sa mám sústrediť a kde o nich nájdem kvalitné informácie.
Taktiež viem, že plusoví sú len 2% všetkých tipérov a chcel by som sa opýtať ako je to u Vás. Ja osobne začínam mať v poslednej dobe pocit, že čím viac o určitom zápase viem, tým ťažšie dokážem predpovedať jeho výsledok.
Zrejme sa zamieriam na teóriu násobenia vkladu. Týmto spôsobom som síce pred dvomi rokmi prišiel o 7000 sk, ale myslím si, že so súčastnými vedomostami je to pre mňa najschodnejšia cesta.
Môj bank je na úrovni 500 eur. Jednoducho tieto peniaze oželiem, ale viac určite nie (samozrejme v prípade neúspechu).
Mienim dávať na tiket 1-3 zápasy s výsledným kurzom minimálne 2. V prípade prehry chcem vklad taktiež zdvojnásobiť. S ohľadom na moje financie mi vachádza, že by som mohlol prehrať maximálne 4 tikety za sebou. Zrejme začnem s vkladom 10 eur. Viem, že je to málo ale nemienim do niečoho bezhlavo vletieť. Aj menší zisk je lepší, ako strata.

Za všetky odpovede vopred ďakujem. *15
Grobar
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 15
Registrovaný: 15. Máj 2009, 17:40

Re: Kvalitný servis úspešného tipéra

Poslaťod Bure96 » 20. Máj 2009, 20:53

Grobar píše:Tie kvalitné analýzy som myslel vo forme preview. Mojím najväčším problémom je, že sledujem takmer všetky športy (futbal, hokej, hádzaná, basket, lyzovanie, biatlon,....) no proste je to príliš široký záber a neviem na ktoré športy by som sa mal zamerať. Z hľadiska pravdepodobnosti výhry ( myslím tým ( 50:50)) je na tom z môjho pohladu najlepšie tennis. Avšak nechcem byť odkázaný na výkon jednej osoby. Predsa len keď sa vo futbale nedarí jednému, tak ostatní môžu zahrať aj za neho. Najviac by som potreboval poradiť na ktoré športy sa mám sústrediť a kde o nich nájdem kvalitné informácie.
Taktiež viem, že plusoví sú len 2% všetkých tipérov a chcel by som sa opýtať ako je to u Vás. Ja osobne začínam mať v poslednej dobe pocit, že čím viac o určitom zápase viem, tým ťažšie dokážem predpovedať jeho výsledok.
Zrejme sa zamieriam na teóriu násobenia vkladu. Týmto spôsobom som síce pred dvomi rokmi prišiel o 7000 sk, ale myslím si, že so súčastnými vedomostami je to pre mňa najschodnejšia cesta.
Môj bank je na úrovni 500 eur. Jednoducho tieto peniaze oželiem, ale viac určite nie (samozrejme v prípade neúspechu).
Mienim dávať na tiket 1-3 zápasy s výsledným kurzom minimálne 2. V prípade prehry chcem vklad taktiež zdvojnásobiť. S ohľadom na moje financie mi vachádza, že by som mohlol prehrať maximálne 4 tikety za sebou. Zrejme začnem s vkladom 10 eur. Viem, že je to málo ale nemienim do niečoho bezhlavo vletieť. Aj menší zisk je lepší, ako strata.

Za všetky odpovede vopred ďakujem. *15



Tak k tym športom: 50:50 je skvely na tieto športy: futbal (under-over), basketbal-nba, baseball, tenis a hlavne aj hokej-nhl. Na americké športy ti pinnacle ponúkne pri vyrovnanom zápase až 1,952 kurz čo neponúkne žiadna iná stávková. Ale vzhladom k tvojmu banku, bude dobre využívať europske stavkove kde davajú pekné bonusy - da sa tak lahko rozšíriť bank.

http://www.sportsline.com - dosť vela informácie o americkom športe, najdeš tam všetko napr. o zranených hráčoch. Priznám sa, že ja nevyhladavam preview - môj preview je pre futbal to čo beží na nova sporte alebo sport1. Ked zhrnujú kolá tak tam získavam obrovské množstvo informácií. Som unavený čitaním na nete, preto som ani moc nevyhladával. Lepšie je si najsť nejakého tipéra, ktorého budeš rešpektovať resp. mu budeš dôverovať. Ja dávam osobne na seba. Je to moje hobby. Ked máš malý bank tak je jasné, že musíš dávať ovela viac zápasov za mesiac ako ja, ak chceš niečo zarobiť. Preto je ťažké porovnávať mna a teba, mne stačí dať 10 zápasov za mesiac a pekne zarobím ked budem mať pomer 6:4 v prospech výhier.

Ta metoda nasobenia vkladu, viem čo to je, je to lakavé len netreba prepadnuť hazardu resp. urobíš lepšie ked budeš čakať na nejaky dôveryhodný zápas, ako keby si ich mal dať na prvý hned čo uvidíš, len aby sa ti čo najrychlejšie vratilo všetko čo si vložil + zisk. A radím ti to prepočítat tak aby si aspon 6 krat mohol ten zápas prehrať. Nevieš ako a séria po seba 4 prehratych zapasoch je na svete.

Dával by som na tiket len jeden jediny zápas. Neviem či som ta uspokojil s odpovedou, preto ak máš ešte nejaké otázky kludne sa pýtaj. Ospravedlnujem sa za neskorú odpoved, ale mal som povinnosti.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Kvalitný servis úspešného tipéra

Poslaťod Grobar » 21. Máj 2009, 19:31

S tým mojím bankom je to asi tak, že by mohol byť aj omnoho väčší, len mám z toho naozaj strach. Tých 500 by som oželel (proste nejak výrazne by mi nechýbali). Chcel by som vedieť o približne koľko % je pri vyššom banku pravdepodobnosť ziskovosti reálnejšia. Viem, že je to zrejme omnoho jednoduchšie, ako už bolo napísané stačí sa koncentrovať na pár zápasov a pri približnej úspešnosti na úrovni 60 % je slušný zisk. Podľa Teba (Vás) je lepšie násobenie vkladu alebo stávkovanie na základe priradenia našej dôvery napr. 4/10(s prihliadnutím na výšku banku). Pokiaľ mám dobré info tak jedna jednotka by mala byť minimálne 1/150 môjho banku. S kurzami je to ako? Najlepšie je asi value betting, lenže ja takých zápasov objavím za mesiac možno 3 a tá úspešnosť dajme tomu 60% je pri nízkych vkladoch absurdná. Kurzy do 1,6 z dlhodobého hľadiska zrejme nemajú veľký význam.
*15
Grobar
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 15
Registrovaný: 15. Máj 2009, 17:40

Re: Kvalitný servis úspešného tipéra

Poslaťod Directore » 21. Máj 2009, 22:24

Je to tak ako píšeš, kurzy 1,6 nemajú nejaký velky význam, ale poznam aj profesionálov, ktorý vložia viac aj na kurz 1,2 ked vedia že je to tutovka - ako napríklad nedávno na eurvízii - taky kurz bol na slovákov že nepostúpia. Je to na tebe kolko chceš riskovať, ale z dlhodobého hladiska kurzy 1,6 sú ozaj o ničom.

Ťažko sa mi vyjadruje k tomu, o koľko bude pravdepodobnosť ziskovosti reálnejšia. To záleží od toho aky si tipér. Za normálnych okolností by som preferoval nasobenie vkladu, lenže viem aké to je zradné, pretože 6 zápasov mi už ušlo niekolko krát za sebou a nie to 4 zápasy. Takže ked chceš minimalizovať riziká musíš tipovať s tou dôverou. Ideálne je asi násobenie s tym že môžeš prehrať deväť zápasov - na to je však potrebný obrovský kapitál a je to uplne nereálne.

Ja neviem aky si tipér ako ti vychádzajú zápasy. Toto je len na tvojej úvahe, ale z vlastných skúsenosti by som jednoznačne vsadil na dôveru. A keby su nahodou prehral ten bank - tak verdikt je jednoznačny - netipovať :). Tu je aj ta velka vyhoda, že v prípade viacerých prehier za sebou sa nič nedeje. a určite sa tomu nevyhneš :) každy ma čierne týždne.

Tu je problém v tom že máš malý bank. Poviem ti tak, ked ta tie peniaze netrápia a chceš hrať velku hru skús to nasobenie vkladu, ale dávaj naozaj len to na čo sa cítiš resp máš k tomu ozaj velku dôveru. Ja som sam zvedavy, ale bud opatrný. S takym bankom nezarobíš len tak lakho peniaze. Preto môžeš zariskovať takto, alebo hrať na ten bank a využiť všetky bonus - možno aj to by išlo. Stačí podávať vela zápasov. Ked vybereš všetky bonusy tak sa ti riadne zvýši. Ved najdeš minimálna 10 stávkových čo ponúkajú 100% do výšky 100 eur. Ked aj nič nevyhráš, ale zobereš ten bonus a máš hned dvojnásobok. A takto pekne pokračovať a zrazu zistíš že máš 1000 eur. Potom pôjdeš na 50% tych je tiež vela. Treba to využívať. Inak mi tu budeme ponukať bonusy na novej stránky ale to až neskôr. Nie je to jednoduche spraviť.

Asi som ti moc neporadil, lenže v tomto sa musíš rozhodnuť ty sám. Ked tak teraz nad tym rozmyslam, tak lepšia varianta sú bonusy s dôverou jednodtlivých zápasov. Len to bude chcieť veeela trpezlivosti. Tie bonusy treba pretáčať a ked nebudeš pdoávať zápasy každy den môže to dlho trvať kym to popretáčaš. Ak tie peniaze nepotrebuješ nutne tak vol tuto cestu.

Ale zaujmal by ma ten experiment s tym nasobením. Lebo by som rád vedel či som iba ja taky nemožný, že prehram 6 zápasov v rade.
Obrázok užívateľa
Directore
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 111
Registrovaný: 5. Feb 2009, 18:00

Re: Kvalitný servis úspešného tipéra

Poslaťod Bure96 » 25. Máj 2009, 14:06

Grobar píše:S tým mojím bankom je to asi tak, že by mohol byť aj omnoho väčší, len mám z toho naozaj strach. Tých 500 by som oželel (proste nejak výrazne by mi nechýbali). Chcel by som vedieť o približne koľko % je pri vyššom banku pravdepodobnosť ziskovosti reálnejšia. Viem, že je to zrejme omnoho jednoduchšie, ako už bolo napísané stačí sa koncentrovať na pár zápasov a pri približnej úspešnosti na úrovni 60 % je slušný zisk. Podľa Teba (Vás) je lepšie násobenie vkladu alebo stávkovanie na základe priradenia našej dôvery napr. 4/10(s prihliadnutím na výšku banku). Pokiaľ mám dobré info tak jedna jednotka by mala byť minimálne 1/150 môjho banku. S kurzami je to ako? Najlepšie je asi value betting, lenže ja takých zápasov objavím za mesiac možno 3 a tá úspešnosť dajme tomu 60% je pri nízkych vkladoch absurdná. Kurzy do 1,6 z dlhodobého hľadiska zrejme nemajú veľký význam.
*15


Ak máš 500 eur bank tak ti to vychádza nejakch 100 sk na jeden unit. Ak budeš tipovať na dôveru a si dobry tipér tak môžeš nahrať 50 až 100 unitov za mesiac - ak sa ti bude dariť. V slabšom mesiaci budeš mať zisk dajme tomu okolo 5 až 20 no a tu sa musíš rozhodnúť či ti bude stačiť 500 sk za mesiac (v slabšom mesiaci) poprípade 2 až 10 tisíc. Tipovanie nie je sranda a treba tomu obetovať aj čas. Mne osobne by 500 sk nestačilo. Samozrejme môžeš byť aj v mínuse, ale tato metoda je podla mna vyhodnejšia ako násobenie vkladu. A ak máš vklad len na 4 po sebe idúce zápasy tak to je ozaj málo. Takže minimálizáciu rizika prehry penazí dosiahneš - dôverou. Neviem ako to vychádza s tym násobením ale počítam že tam dosiahneš väčší zisk. Ludia s menším množstvom penazí skúšajú comba, častokrat však neúspešne. Musíš si v tom najsť systém a sám si určiť prioritu. A ako napísal admin tie bonusy sa dajú naozaj využiť. Ja som taktiež začínal na bonusoch. Internet dáva skvelé príležitosti v online gamblingu, treba len systematicky postupovať.

Neviem aky je ten percentuálny rozdiel, ale ja by som jednoznačne vsadil na dôveru. Inak by ma zaujmalo aky si dobry tipér v tenise. PS: nemusíš mi vykať :)
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Kvalitný servis úspešného tipéra

Poslaťod Grobar » 28. Máj 2009, 18:29

S tenisom je to rôzne. Prioritou je pre mna futbal a hokej. Cez letné mesiace, ale naozaj neviem, čo budem dávať. Prvotnú selekciu tipov zrejme niekde odpozerám a tie, ktoré ma zaujmú budem už sám podrobnejšie skúmať. Inak som zistil, že tie stávkové, kde mám účty sú k ničomu (fortuna, vixbet, doxxbet). Našiel som mnoho zápasov s dobrými referenciami, ktoré vôbec neboli v ponuke (myslím tým, že tam celkovo neboli dané sútaže). Mohli by ste mi poradiť nejaké stávkové? Tie účty tam mám už dlhšie a dosiaľ na to moje tipovanie mi to stačilo, ale ako tak zisťujem, tak je to veľká slabota.
Grobar
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 15
Registrovaný: 15. Máj 2009, 17:40

Re: Kvalitný servis úspešného tipéra

Poslaťod Bure96 » 28. Máj 2009, 19:49

No tak to je jasné, že vo fortune, vixbete alebo doxxbete nenajdeš všetko. Ved to to sú malé stávkové a oni majú ešte čo robiť, aby dobehli konkurenciu. Teraz neviem presne, na ktoré športy chceš vsádzať. Takže:

Na tenis je skvelá betfair - ale je to burza, najdeš tam asi všetko (kedže je to burza, doporučujem si prečítat najprv návod - nie je to nič zložité, len nehráš proti stávkovej, ale proti hráčom. Na hlavnej stránke v recenzii betfair najdeš aj krátke video.
5Dimes má taktiež veľmi dobrú ponuku na tenis, ale je to americká stávková a oni su trošku odlišné od klasickej europskej, preto tam neodporúčam hneď ísť.

Ak by som ti mal poradiť hokej alebo futbal, tak to je uplne jasné. Na americké športy, teda NHL je jednotka pinnacle (hladina kurzov 1,952 ale aj 1,97;1,98), ale to nie je pre začínajúcich, pretože tam nedostaneš ani 100 % bonus. Pre hokej sú dobre stávkové kancelárie unibet, paddy power, ladbrokes ale aj bwin. Dobrou alternatívou je jednoznačne bet365. Podmienky 100% bonusu najdeš pekne rozpísané vo fore v sekcii bonusy. U nich najdeš všetko možné od A po Z, budeš veľmi prekvapený ponukou aspon čo sa týka futbalu. No čo sa týka futbalu budeš prekvapený v 188bet. Oni ponúkajú až 400 live stávok za víkend. V tomto nemajú konkurenciu. Ale ak chceš tipovať somariny ako kto da hlavičkou gol atd tak potom bet365.

Ak ti robí problém angličtina tak jednoznačne najlepšie stávkové kancelárie sú v slovenskom resp. českom jazyku expekt a unibet. Obidvaja tuším ponúkajú aj ázijské handicapy. Akurát v expekte sa tuším stále nedá tipovať v hokeji na víťaza po predlžení. Expekt tuším ponúka bonus stále 35 eur - 100% a unibet 50% do nejakych 1000 kč.

No a samozrejme aj betfair je v češtine. Ale ako som povedal je to burza. Z každej tvojej výhry si betfair bere nejakych 5 % tuším. Som to teraz zabudol, lebo ja tam netipujem.

Prosím ťa povedz mi aké zápasy si mal vyhliadnuté? ma to zaújma. Inak v ešte som ti nepovedal v tej 188bet ked nie je hlavna sezona tak najdeš aj live zápasy na našu druhu futbalovú ligu.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Ďalší

Späť na Ako tipovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť