Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Tipbet

Tipbet

Poslaťod dacen11 » 17. Aug 2017, 10:37

Dobrý deň,
mám založený účet na Tipbet. Dnes som sa vrátil z dovolenky a pri prihlásení mi napísalo, že pre moju krajinu nie je umožnený prístup. Čo teraz, ako sa dostať z zostatku peňazí na účte?
dacen11
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 12
Registrovaný: 21. Júl 2017, 8:56

Re: Tipbet

Poslaťod Bure96 » 17. Aug 2017, 11:21

dobry den,

a vyzvalo vás e-mailom aby ste si do určitého času vyzdvihli peniaze? ak áno mali ste tak urobiť.

Ale ak ste neurobili, tak nič sa nedeje. Kontaktujte zákaznícky servis a oni vám peniaze pošlú.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Tipbet

Poslaťod dacen11 » 17. Aug 2017, 12:44

Žiadny mail mi nezaslali. Teraz som im napísal mail. Uvidim, čo sa bude diať. Tie peniaze som chcel vybrať už skôr, len sa to nedalo, lebo boli nedostupné z dôvodu ešte nesplnenia pretočenia na bonus a teraz sa nedá vôbec prihlásiť na účet.
dacen11
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 12
Registrovaný: 21. Júl 2017, 8:56

Re: Tipbet

Poslaťod Bure96 » 17. Aug 2017, 13:16

zdravím,

ak ste bonus nemali dopretáčany, tak nemôžete očakávať že vám vrátia celú čiastku. Tam to bude komplikované. Neviem aké majú presne podmienky, ale je možné že vám strhnú výšku bonusu ako aj všetky výhry ktoré ste dosiahli z bonusových peňazí. AKo toto určujú, tak to už neviem.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Ostatné stávkové kancelárie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť