Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Pinnacle registracia

Diskusia o Pinnacle Sports. Fórum skúsenosti so stávkovou kanceláriou PinnacleSports.com.

Pinnacle registracia

Poslaťod sorso » 5. Dec 2019, 10:37

Zdravim chalani chcem sa spytat ako riesite registraciu na stavkovej Pinnacle ? Dnes su s tym velke problemy registroval som sa pred 3 rokmi a neberie mi to povodne prihlasovacie udaje hlasi Please enter a valid login name and password. pricom davam zarucene spravne prihlasovacie meno aj heslo... ked sa snazim reserovat prihlasovacie udaje pise ze emailova adresa neexistuje pritom mi posielali na podla nich neexistujuci email spravy o vkladoch/vyberoch. Chcem sa teda spytat ake su moznosti ak sa chcem znovu registrovat aky postup zvolit .... povedzme si narovinu nic lepsie ako pinnacle neexistuje tak ak ste niekto zo slovenska a vsetko vam u nich funguje prosim poradte mi ako to spojazdnim dakujem za odpovede.
sorso
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 5. Dec 2019, 9:38

Re: Pinnacle registracia

Poslaťod Bure96 » 5. Dec 2019, 10:59

zdravím,

je teoreticky možné, že ste boli odstránený z databázy. Ja by som im normálne poslal e-mail s tým, nech mi pošlú informácie o tom či na moje meno (pošli aj dátum narodenia atď) majú v databáze nejaký účet? Lebo že si tam mal ale píše ti, že už nič neexistuje. Zároveň sa ich spýtaj, že ak neevidujú žiadneho takého zákazníka, tak či si môžeš vytvoriť nový účet.

vychádzam z predpokladu, že na tom starom účte si nemal žiadne peniaze.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Pinnacle registracia

Poslaťod sorso » 5. Dec 2019, 11:52

jasne tam som nemal uz ziadne peniaze ... skor ma zaraza dalsia vec co som zabudol dopisat do vseobecnej otazky ... ze sa u nich neda ani registrovat pre slovensko pozri screenshot https://ibb.co/FDK2H8y ... inak ty mas u nich funkcny ucet ? ak pisem funkcny myslim ucet zo slovenska na ktory sa daju posielat peniaze a zaroven aj z ktoreho sa daju realne robit vybery ?
sorso
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 5. Dec 2019, 9:38

Re: Pinnacle registracia

Poslaťod Bure96 » 5. Dec 2019, 14:24

môžem sa opýtať na akú web stránku chodíš?

lebo ja sa prihlásim normálne, normálne sa môžu aj slováci registrovať.

https://www.pinnacle.com/cs/account/signup/step1

čo sa vkladov a výberov týka nemám otestované pri bankovom prevode. Ja už používam len Skrill v zahraničí.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Pinnacle registracia

Poslaťod sorso » 5. Dec 2019, 15:53

tvoj odkaz mi nefunguje pise mi ze tento web nieje dostupny.... pouzivam alternativny link a asi jediny funkcny : pinnacle888.com
sorso
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 5. Dec 2019, 9:38

Re: Pinnacle registracia

Poslaťod Bure96 » 5. Dec 2019, 16:18

tak si predplať VPNku. Ja mám NORD VPN

ten web čo si poslal nie je plnohodnotný alternatívny link. To je určený podla toho čo som videl pre ázijský trh.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Pinnacle registracia

Poslaťod sorso » 5. Dec 2019, 16:31

VPN je ta jednoducha cast ... co ked ma poziadaju o overenie udajov? ... ci myslis ze ak sa dam na zahranicnu vpn napriklad tam kde si ty (kde vlastne teraz si ? myslim krajinu ked ti tam funguje registracia pre slovakov) tak sa budem moct zo slovenska registrovat so slovenskymi udajmi ?
sorso
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 5. Dec 2019, 9:38

Re: Pinnacle registracia

Poslaťod Bure96 » 7. Dec 2019, 0:52

Samozrejme ze sa môžeš registrovať so slovenskými údajmi.

Musíš prísť len na správnu stránku pinnacle
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Pinnacle registracia

Poslaťod two50pips » 2. Jan 2020, 22:29

Zdravím. Chtěl bych se zeptat na sázení přes pinnacle. Vím že pinnacle nemá pro ČR licenci, ale proč jsou jejich stránky komplet v češtině. I mejly chodí plně v češtině, tak se chci zeptat, jestli se to nějak dá udělat, abych jako čech mohl pře ně sázet.. Skrill účet mám.
two50pips
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 2. Jan 2020, 22:24

Re: Pinnacle registracia

Poslaťod Bure96 » 3. Jan 2020, 10:55

no čech nemôže, ibaže by mal český hráč aj iné občianstvo. Vtedy by si sa prezentoval ako cudzinec a nie Čech. Ja osobne si myslím, že to majú kvôli hráčom zo SR, ktorí tam teoreticky ešte stále môžu hrať. Inak to v podstate nechápem, pretože ak ti chodia e-maily a vedia že si čech, tak asi nemajú dochytaný systém.

Teoreticky si môžeš kúpiť od niekoho identitu, ale tie overovania sú čoraz sofistikovanejšie, tak moc by som to neriskoval. Ideálne ak máš niekoho známeho na SVK.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Ďalší

Späť na Pinnacle Sports

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť