Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Pinnacle registracia

Diskusia o Pinnacle Sports. Fórum skúsenosti so stávkovou kanceláriou PinnacleSports.com.

Re: Pinnacle registracia

Poslaťod sorso » 25. Jan 2020, 12:03

Bure96 slovak sa nemoze registrovat neni pri registracii mozne vybrat krajinu slovensko a ak vyberies inu a poslu ti overenie udajov tak si skoncil .... no pises to tu sebaisto ze zo slovenska sa to da a vyzsie si spominal ze ak mas spravny link tak by som ta chcel poprosit posles mi ten link kde si mozem pocas registracie vybrat krajinu slovensko ?
sorso
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 5. Dec 2019, 9:38

Re: Pinnacle registracia

Poslaťod scorpion90 » 25. Jan 2020, 22:17

no neviem..ja pri registracii Slovensko mam

http://www.upnito.sk/0/gsgh4cmc7quu8hfy572j6ec6uy2wdp8m.jpg
scorpion90
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 16
Registrovaný: 18. Okt 2013, 22:00

Re: Pinnacle registracia

Poslaťod Bure96 » 26. Jan 2020, 13:37

ale ved mi najprv napíš na akej web stránke si.

ja som nepovedal aby si si vybral inú krajinu ked nemáš niekoho identitu. ved to by si skončil.

ta správna web stránka je pinnacle.com
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Pinnacle registracia

Poslaťod scorpion90 » 26. Jan 2020, 16:23

Na akej stranke asi som, ked som v teme "Pinnacle registracia" ? :lol:

Tak ešte raz.....

http://www.upnito.sk/0/rw8yjp4h3nq7xadd ... m9vqqb.jpg
scorpion90
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 16
Registrovaný: 18. Okt 2013, 22:00

Re: Pinnacle registracia

Poslaťod Bure96 » 27. Jan 2020, 10:13

ved to som nepísal tebe. ja som to písal pre "sorso" a tou stránkou som myslel doménu. Pinna ma vela domén a preto asi nevidí slovensko. Na pinnacle.com je slovensko dostupné.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Pinnacle registracia

Poslaťod Patrik » 3. Feb 2020, 19:55

Nazdar páni,
Nakolko bol problem s prihlasenim do pinnacle.com..dnes som našiel stranku https://bet-ibc.com/sk/otvorenie-pinnacle-uctu/ ,ktora ponuka že vas zaregistruju v roznych stávkovych ktore su na SVK zakazane..do pinnacle ma zaregistrovali cez stranku http://www.ps3838.com ,hracsky ucet mam už vytvoreny len sa bojim že ked tam vložím niake prachy oje*u ma o ne preto sa vas chcem opytat ci má stymto skusenost a ci mozem verit tejto stranke a takejto forme..Dakujem
Patrik
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 3. Feb 2020, 19:38

Re: Pinnacle registracia

Poslaťod ujkopajko » 3. Feb 2020, 21:28

zdravim. myslim ze by to malo byt v pohode. je to jeden z mnohych brokerov. mam u nich ucet a trochu som u nich tipoval. no ja mam typ uctu kde mas vsetky stavkove ako nap. ibc, sbo, isn a pinnacle. tiez mam ucet v asianodds a ten pouzivam viac, resp. dost vela a ziadny problem s vybermi ci inymi vecami.
ujkopajko
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 22. Aug 2019, 13:45

Re: Pinnacle registracia

Poslaťod Patrik » 4. Feb 2020, 9:51

aha takže je tam platia uplne vsetky veci ako u original pinnacle ? myslím tým možnost velkych vkladov,nedostavas tam limity na stavky a podobne ano ??
Patrik
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 3. Feb 2020, 19:38

Re: Pinnacle registracia

Poslaťod ujkopajko » 4. Feb 2020, 10:06

myslim ze malo by, ako som pisal ja nemam cisto pinnacle ucet u nich ale ten typ uctu vip ci ako sa vola a tam mas viacere stavkove v jednom ucte. vcera som to pozeral a v tom ucte je betfair, betdaq, ibc, isn, sbo, a pinnacle.
co sa tyka limitov tak by mali byt celkom slusne to ci su rovnake ako priamo u pinnacle to ti neviem povedat. ci ti budu stacit neviem sam uvidis.
ujkopajko
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 22. Aug 2019, 13:45

Re: Pinnacle registracia

Poslaťod Bure96 » 4. Feb 2020, 13:56

ja neviem či je to najlepší nápad, ale ja chodím na pinnacle normálne cez doménu pinnacle.com, kde sa ako slovák registrujem uplne v pohode. No už si robte ako uznáte za vhodné.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

PredchádzajúciĎalší

Späť na Pinnacle Sports

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť