Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

leonbets

leonbets

Poslaťod kikirik » 21. Jan 2020, 19:18

Zdravim. Je mozne zaregistrovat sa zo slovenska na Leonbets alebo Oddsring ? Diky
kikirik
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 10. Nov 2019, 21:48

Re: leonbets

Poslaťod Bure96 » 22. Jan 2020, 16:04

tak do oddsring asi nie, ale do toho leonbets nie som si istý. Treba vyskúšať. Majú tam v podmienkach zakázané slovensko ale to platí skôr pre kasínové hry. Môžeš tam aj číslo vložiť. Na druhej stráne píšu, že naša krajina je zakázaná a porušujem pravidlá webovej stránky, takže ja by som tam nešiel. Náhodou vyhráš a oni sa len vyhovoria že tam nemáš čo robiť a máš po výhre.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: leonbets

Poslaťod Zbyněk Gašpar » 5. Mar 2020, 10:18

Hej lidi,
Nezkoušel jsem, ale můj přítel řekl, že ze Slovenska není přístup. Není fér, myslím, nejsem si jistý, proč je toto omezení. :?
Zbyněk Gašpar
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 4. Mar 2020, 16:06

Re: leonbets

Poslaťod Bure96 » 5. Mar 2020, 11:58

tak na SVK sa tiež prijal zákon a spoločnosti, ktoré ho neakceptujú su už tak trochu na hrane. Legislatíva na SVK nie je ideálna a preto sa vela zahraničných spoločností stiahlo zo slovenska.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: leonbets

Poslaťod Zbyněk Gašpar » 9. Mar 2020, 15:22

Má někdo informace, pokud jednoho dne bude možné získat přístup od SLK nebo pokud jsou omezení konečná?
Zbyněk Gašpar
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 4. Mar 2020, 16:06


Späť na Ostatné stávkové kancelárie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť