Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Klienti Bwin presunuti do Sportingbull

Diskusia o Bwin. Fórum skúsenosti so stávkovou kanceláriou Bwin.com.

Klienti Bwin presunuti do Sportingbull

Poslaťod DRIV3R » 25. Sep 2018, 20:37

Caute, co hovorite na tuto zmenu?
DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA O VAŠOM BWIN ÚČTE
Ďakujeme za využívanie bwin.com. služieb. Týmto Vás chceme informovať, že už nebudeme akceptovať zákazníkov s trvalým bydliskom z Vašej krajiny. S cieľom uľahčiť rýchle uzavretie bwin.com, a zároveň Vám poskytnúť prístup k Vaším finančným prostriedkom, bol pre Vás vytvorený nový účet s Sportingbull.com. Sportingbull.com patrí a je prevádzkovaný spoločnosťou Geokul Limited, ktorá je licencovaná regulovaná na Malte.

- Co sa tyka licencie, tak mam pocit, ze su na tom rovnako ako bwin, takze sme tymto asi nic neziskali
- Co sa tyka stavok, tak ja som stavkoval F1, bwin ma nekonecnu ponuku stavok pre F1, Sportingbull ma neporovnatelne mensiu
- Co sa tyka vyberu penazi, ponuka mi iba moznost "Bankovy prevod" ale ma to zmysel vobec skusat? Predpokladm, ze ucet je blokovany a platba na ucet nedorazi. Aspon tak som to pochopil v tejto kauze, ze banky blokuju ucty a neda sa ani vlozit do stavkovych kancelarii na zozname ani z nich vyberat. Opravte ma, ak sa mylim
DRIV3R
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 25. Sep 2018, 20:28

Re: Klienti Bwin presunuti do Sportingbull

Poslaťod Bure96 » 5. Okt 2018, 9:59

no tak ak tam iná možnosť nie je, tak to ozaj nemá žiadny zmysel skúšať. dokonca aj keby si mal bankový účet v ČR, tak aj tam to môže byť teoreticky blokované. musel by som sa pozrieť na to.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Klienti Bwin presunuti do Sportingbull

Poslaťod Degesh » 12. Okt 2018, 17:12

Já bych to tedy zkusil. I když ten zákon je na Slovensku dost podobný tomu našemu, máte pořád mnohem víc možností než my a některé sázkovky vás pořád berou. Narozdíl od nás!

Paradoxně např. zrovna PartyPoker, který patří právě taky pod Bwin, tak tam vím prakticky jistě, že můžete stále hrát a dokonce se i registrovat. Pokud tě to jen přesunulo na Sportingbull s tím, že jsou dost omezené ty možnosti výběru, myslím, že by to přes banku mohlo přejít. Pokud vím, tak jedna z největších námitek proti novému zákonu a restrikcím pro zahraniční sázkovky/kasina/herny bez licence, byla především cenzura internetu - tedy že budou blokovat web, pokud sázkovka nebude mít licenci. Odpůrci říkali, že je to cenzura a že dává mnohem větší smysl, blokovat to na úrovni banky, ne na úrovni poskytovatele internetu, jak je to nyní. Ale prošlo to v původním znění, banky tam, aspoň u nás, imo nejsou.
Takže pochybuji, že samotné banky budou něco blokovat. Minimálně bych to zkusil, zvlášť u vás.
Degesh
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 19. Sep 2018, 16:26

Re: Klienti Bwin presunuti do Sportingbull

Poslaťod Bure96 » 14. Okt 2018, 10:26

na svk bude nový zákon a je pravdepodobné, že o licenciu budú žiadať maxmm 3 zahraničné subjekty. Viac by som asi netipoval a aj to som možno prehnal. Urobili to, že chcú strašne veľké peniaze za licenciu a to sa oplatí naozaj len niekomu. Ved slovensko je malý trh a všetci veľký hráči na SVK tu nechcú zahraničnú konkurenciu, tak sa to vyriešilo takýmto spôsobom za stolom. Náš minister tvrdí, že vybere 60 milionov na licenciach no mne to prišlo brutálne smiešne. Tak ale to povedal on a asi veľmi dobre vie, že to je nereálne. Iba tak zakryl skutočnú podstatu tohto činu. Veď aj to čo sa udialo v ČR určite nebola náhoda :)

U nás banky blokujú a mne sa zdá že aj u vás, ale nie som si teraz istý. Ano vy češi môžete hrať v ktorejkoľvek spoločnosti, ktorá nemá českú webovú stránku, českú menu a tuším českú podporu. Už si to nepamatam. Toto však veľa spoločnosti nevie a preto sa automaticky stiahli z vášho trhu. Ty však keď budeš hladať nejaké zahraničné spoločnosti bez českého jazyka, tak učite natrafíš kde ťa zoberú.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Klienti Bwin presunuti do Sportingbull

Poslaťod DRIV3R » 25. Okt 2018, 21:49

Pisal som na online podporu do sportingbullu a povedali ze su legalna stavkova kancelaria, tak som si skusil poslat 10e a prisli. Tak som si poslal aj dalsie a prisli tiez. Takze zatial v pohode.

Ale fakt nechapem, ktore su legalne, ktore nie a co vsetko je blokovane, ci len posielanie do stavkovej alebo aj zo stavkovej...
DRIV3R
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 25. Sep 2018, 20:28

Re: Klienti Bwin presunuti do Sportingbull

Poslaťod Bure96 » 26. Okt 2018, 9:31

ak má stávková kancelária licenciu, tak je teoreticky legálna. Ak je v štáte ako je SVK urobený správne zákon o HH a ta stávková nadalej prijíma hráčov už sa pohybuje v sivej zóne. Štát nerieši hráčov či tam budú hrať alebo nie, ale po správnosti by to malo byť tak, že legálna je ak má na SVK licenciu.

Slovenský zákon zatial nie je uplne OK, iba blokuje weby a platby. Zákon bude úplne OK keď budú môcť získať licenciu zahraničné spoločnosti. To bude možné teoreticky už v novom roku, ale to čo som videl, tak nemyslím si že sa tu spoločnosti budú trhať o licenciu. Ak však SVK bude mať zákon úplne OK, tak vtedy sa stiahne odtialto väčšina operátorov, lebo budú môcť byť aj sankcionovaný. Každopádne stále tu môže aj po tomto všetkom sportingbull pôsobiť, ale potom by som už netvrdil, že je legálna. Hrať môžeš, ale si proste v šedej zóne. Nič ti nehrozí, len musíš byť obozretný.

No na stránke finančnej správy presne vidíš aké účty su blokované, takže ak oni majú špeciálne bankové účty vytvorené pre SVK, tak to prejde, lebo nie sú na zozname blokovaných. Ako mne to príde to blokovanie komické a podla mna na tých súdoch sa to už ani nechce vypisovať. Je pravdepodobné, že to finančná správa zverejní na webe, ale k nejakému reálnemu výkonu blokovania platieb to má daleko. Jednoducho trvá to veľmi dlho.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Klienti Bwin presunuti do Sportingbull

Poslaťod Maxx » 21. Feb 2019, 16:51

Ďalšia stávková v p...

"Vážený zákazník, radi by sme Vás informovali, že Sportingbull ruší webovú stránku sk.sportingbull.com a všetky účty k nej v krajine Vášho bydliska k 27.februáru 2019."

Dostali ste to viacerí? Práve som tam totiž úspešne otočil bonus :D
Maxx
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 6. Okt 2017, 17:43

Re: Klienti Bwin presunuti do Sportingbull

Poslaťod nc0X » 22. Feb 2019, 10:23

Maxx píše:Ďalšia stávková v p...

"Vážený zákazník, radi by sme Vás informovali, že Sportingbull ruší webovú stránku sk.sportingbull.com a všetky účty k nej v krajine Vášho bydliska k 27.februáru 2019."

Dostali ste to viacerí? Práve som tam totiž úspešne otočil bonus :D


dnes som to nasiel.mam tam este 19e a prave to skusam vytiahnut a pise mi to ze minimum je 100e.vlani som vytahoval 50e a slo to.zase sa chcu asi nabalit.
nc0X
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 22. Feb 2019, 10:19

Re: Klienti Bwin presunuti do Sportingbull

Poslaťod Bure96 » 22. Feb 2019, 10:38

No zákon platí od 1.3, ale podla mna neodídu všetky veľké spoločnosti zo slovenského trhu. Ten náš zákon je čudný, už len z hľadiska časového niečo platí od marca niečo od júna niečo od budúceho roka v júny. Sám som zvedavý ako budú jednotlivé spoločnosti toto riešiť.

No ved si mal tých 19 € staviť na Sláviu :D potom by si videl či tam pre zmenu nenaskočí min. 200 EUR :D
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Klienti Bwin presunuti do Sportingbull

Poslaťod milanx » 22. Feb 2019, 11:43

Thomas a ako to vidíš teda s tými zahranicnými? Co konrketne plati od marca a co od toho juna teraz alebo dalsí rok?
milanx
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 20
Registrovaný: 22. Aug 2017, 15:40

Ďalší

Späť na Bwin

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť