Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Hodnotenie 188bet

Hodnotenie 188bet

Poslaťod Bure96 » 8. Mar 2009, 14:03

V stávkovej kancelárií 188bet nájdete najlepšie limity na futbal, dokonca ani pinnacle jej nemôže konkurovať. Kurzy sú na futbal veľmi vyrovnané, dokonca by som povedal že 188bet je na tom o niečo málo lepšie. V 188bet nájdete obrovské množstvo live stávok - za víkend až 400, čo sa o pinnacle sports povedať zdaleká nedá. V ponuke je aj slovenská aj česká liga, dokonca aj 2. českú ligu som tam videl. Ázijské handicapy sú samozrejmosťou. Maximálna stávka sa Vám ukáže hned ako si zvolíte stávku (musíte byť však prihlásený).

Registrácia:
Možno ste už počuli že v ázijských stávkových kanceláriach sa registuje cez agentov. V 188bet to však funguje na bežnom europskom princípe, takže peniaze idú rovno stávkovej kancelárií, to isté platí aj ďalších ázijských stávkových kanceláriach na našom webe ako je mansion88 alebo 12Bet. V mansion88 teda netipujem, ale pytal som sa zhruba pred mesiacom na live chate a povedali mi že tie peniaze putujú rovno k ním. Inak je registrácia veľmi jednoduchá. Po vykonaní všetkých krokov zistíte, že majú bankový účet v Slovenskej republike (počítam že majú aj v Českej), čiže poslanie penazí bankovým prevodom je to najmenej.

*33 *33 *33 Livestávky aj na slovenskú futbalovú ligu

*29 Najlepšia stávková kancelária pre futbal: 188bet
*29 Najlepšia stávková kancelária pre americké športy: Pinnaclesports
*29 Najlepšie stávková kancelária pre golf: asi Ladbrokes

Nevýhodou je že iba málokedy majú bonus.
www.188bet.com
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Späť na Ostatné stávkové kancelárie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť