Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Eurobet - nová verzia stránok

Eurobet - nová verzia stránok

Poslaťod Bure96 » 10. Aug 2010, 10:50

ako viete stávková kancelária eurobet je v aj v českom jazyku avšak bez českej podpory. Toto sa prejaví pri novej verzii webovej stránky, čiže už nebude k dispozícií česká verzia, preto aj linky sú po novom už prehodené do angličtiny.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Eurobet - nová verzia stránok

Poslaťod sepiach » 11. Aug 2010, 17:14

Na tuto stavkovu mam tazke srdce. Sice nebol problem s vkladom(bonusom) a overovanim totoznosti ale ich ponuka je fakt otrasna. Este som nevidel stavkovu kde by som nemal moznost zahrat si aspon sprosty dvojtip na futbal...
A co sa tyka tenisu tak to je ozajstna tragedia. Jedine co si mozete tipnut je vyhra/prehra a aj to do ponuky nedaju vsetky zapasy pritom sa jedna o obrovsky turnaj so super dotaciou. Hladina kurzov je nizka(1.833-1,833). Zapasy stahuju z ponuky prilis skoro a vypisuju ich extremne neskoro. Jedine pozitivum bolo, ze pri overovani totoznosti reagovali pomerne rychlo...par minut.
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: Eurobet - nová verzia stránok

Poslaťod sepiach » 12. Aug 2010, 8:20

A napr. teraz cakam 8 hodin na vyhodnotenie tiketu...nechapem ako mozu v dnesnej dobe s tymto pristupom profitovat. Asi je to ich strategia...prinutit zakaznikov aby tipovali to co vyhovuje. Znervoznit ich pomalym servisom aby riskovali prilis vela na sproste stavky. Ja som myslel ze najhorsia online stavkova je nike ale eurobet ich bezporblemov tromfol.
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: Eurobet - nová verzia stránok

Poslaťod Bure96 » 12. Aug 2010, 14:38

ty si nejako na každú stávkovú kancelária nabrúsený :) ........... no ja to tak nevnímam s tym vypisovaním zápasov, ale to je spôsobené tým, že tenis je tak trochu mimo mňa. Druhá vec, je že eurobet mi ako stávková pre moje tipy moc nevonia.

pridávaš tie tvoje tipy ešte do tej tabulky? som sa dlho nedíval
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Eurobet - nová verzia stránok

Poslaťod sepiach » 12. Aug 2010, 20:44

Nepridavam ale rozhodol som sa ze sa budem venovat uz len cisto tenisu. na stranke www.tenisinfo.cz hram sutaz ktora zacina vzdy prvym dnom v mesiaci. Kazdy den tam hadzem tipy ktore su verejne pristupne. Je tam pekna statistika...
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07


Späť na Ostatné stávkové kancelárie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť