Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Betfair sa sťahuje z medzinárodných trhov

Diskusia o Betfair. Fórum skúsenosti s burzou stávok Betfair.com.

Re: Betfair sa sťahuje z medzinárodných trhov

Poslaťod Bure96 » 1. Máj 2018, 13:39

a akého operátora používaš na internet?

ved som to písal včera že ako:

nainštaluj si do počítača proton vpn čo je zadara a máš to. A cez mobil používaj DNS changer (Android) alebo DNS override (apple)

potom môžeš využívať aj vpn v prehliadačoch - má to napr. opera a v takom chrome si dáš nejaký doplnok ako free vpn - hola

ale horšie to je s vkladom. tam odporúčam používať iba skrill alebo si založiť bankový účet v českej republike. oni tam tiež blokujú asik aj platby ale majú na zozname výrazne menej spoločnosti ako slovensko. Možno je naozaj najideálnejšie používať skrill.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Betfair sa sťahuje z medzinárodných trhov

Poslaťod Bondo77 » 1. Máj 2018, 17:31

dakujem ti thomas
Bondo77
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 2. Aug 2017, 9:36

Re: Betfair sa sťahuje z medzinárodných trhov

Poslaťod fullhd » 15. Máj 2018, 4:55

Zdravim,ake su limity?
Kolko mozem vyhrat napr. za mesiac?
Chcem len podavat live futbal normalne o burzu nemam zaujem.Co ked budem dlhodobo uspesny?
Existuju tam limity pre futbal?Ako to je napr. u bwine ze moze slovak vyhrat len 1000 e na jednu stavku?
fullhd
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 12
Registrovaný: 4. Feb 2018, 18:38

Re: Betfair sa sťahuje z medzinárodných trhov

Poslaťod Bondo77 » 27. Máj 2018, 19:54

prosim o radu chcem byt na betfairy a neda sa mi prihlasit.ako vybabrat so systemom.dakujem
Bondo77
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 2. Aug 2017, 9:36

Re: Betfair sa sťahuje z medzinárodných trhov

Poslaťod 5ms » 17. Jún 2018, 12:32

dnes som chatoval s podporou Betfairu, a typek mi pisal nieco v zmysle, ze Slovensko maju ako "restricted country", ze mi neodporuca nadalej pouzivat ucet a ich security team mi ho moze kedykolvek zablokovat.. ake s tym mate skusenosti?
5ms
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 17. Jún 2018, 12:26

Re: Betfair sa sťahuje z medzinárodných trhov

Poslaťod Bure96 » 25. Jún 2018, 10:49

no podla mna je to hrozna blbosť, lebo by si tým betfair dobre odporoval. Keby bolo slovensko restricted country, tak by sa slovák nemal ani do betfair zaregistrovať. Lenže ked si dáš registračný formulár betfairu, tak slováci sa môžu v pohode registrovať.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Betfair sa sťahuje z medzinárodných trhov

Poslaťod 5ms » 25. Jún 2018, 16:50

neviem,tiez mi to bolo divne, lebo okrem nemoznosti pouzitia SK bankovej karty som nezaznamenal doteraz ziadne ine obmedzenia. Taky Betdaq alebo Matchbook natvrdo neumoznuju Slovakom ani registraciu. BTW nie je nejaka alternativa Betfairu, ktora este nie je na SK oficialne blokovana ? :)
a trochu mimo, nemate nahodou niekto prehlad ci cez SK pripojenia funguje tradersky program Geekstoy, ktory je priamo prepojeny s betfair uctom? predpokladam ze nijakym sposobom nepouziva http protokol (predpokladam ze blokovane je len http), ale nie som si isty... kedysi som ho mal predplateny a neviem ci by mi to fungovalo aj teraz.
5ms
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 17. Jún 2018, 12:26

Re: Betfair sa sťahuje z medzinárodných trhov

Poslaťod Bure96 » 26. Jún 2018, 10:26

nepoužívanie bankovej karty je logické, kedže máme blokované platby. Všetko treba robiť cez skrill.

Neviem o žiadnej alternatívnej stránke betfairu. s geekstoy nemám skúsenosť takže v tom ja neporadím. Bude to treba asik otestovať.

No čo sa blokovania týka, tak v šetko závisí od toho ako sa k tomu postaví samotná spoločnosť. Kto má nejakých zákazníkov na danom trhu tak o tom trhu niečo vie a preto ostáva, lebo vie že nie je v súlade s EU a teda spoločnosti nemôžu byť sankcionované. Niektoré si radšej povedia načo budú dráždiť ked tam nemajú aj tak hráčov a jednoducho uzavrú svoje podnikanie pre daný trh.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Betfair sa sťahuje z medzinárodných trhov

Poslaťod kucik » 27. Jún 2018, 15:54

Ono ide aj o to,ze na tom live chate casto robia ludia,ktori o tom prd vedia a mylia si nas so slovinskom :D Mne uz pred 2 rokmi pisali,ze sme zakazani,takze tak ;) Ked uz s nimi riesim nieco vaznejsie o ucte,vacsinou volaju manazerovi ;) Co sa tyka geeks toy,ide normalne,ale dokedy to bude u nas takto trvat,je zial otazne,lebo som sa docital,ze od noveho roka ma prist zakon,kde nasi povolia zahranicnycm stavkovym ``akoze`` ziskat licenciu,ale s prisnymi podmienkami a s odvadzanim asi velkych odvodov..Cize v preklade to iste co cechy ;)
kucik
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 24. Jún 2018, 11:58

Re: Betfair sa sťahuje z medzinárodných trhov

Poslaťod Bure96 » 27. Jún 2018, 18:17

a kde si to čítal o tom novom zákone?

Ja som si čítal návrh zákona o hazardných hrách ale musím ho ešte detailnejšie pozrieť. Niektorým veciam som nerozumel ale kto bude asi veľmi chcieť tak o tu licenciu požiada. No takto pôjde ale tak max o 3 spoločnosti podla mna. Aspon čo sa športových stávok týka. V Čechách by o to žiadalo viac spoločnosti, len ich odradila ta vec, že sa človek musí ísť na pobočku reálne overiť - a kedže zahraničné spoločnosti nemajú pobočku tak na to slúžia tie czech pointy a to je všetko spoplatenné. A ľudom sa platiť nechce.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

PredchádzajúciĎalší

Späť na Betfair

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť