Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Tip na 18.8.2012 Rakuska Bundesliga

Tipy na Ligu majstrov, Európsku ligu, Premier League, Primera Division, Seriu A, Bundesligu, Corgoň ligu, Gambrinus ligu...

Tip na 18.8.2012 Rakuska Bundesliga

Poslaťod Werepig » 14. Aug 2012, 12:00

Zdravím,

rád by som sa podelil, resp. prediskutoval jeden tip:

FC Wacker Innsbruck - SC Wiener Neustadt - 1 za 1,65 v bwin

vychádzal som prakticky len z informácii ktoré su tuna http://www.betbase1.info/?matchid=e530442

Wacker v porazili doma Mattersburg, s Admirou aspon dali gol a prehrali 1:2 plus maju v poslednych vzajomnych zapasoch s Neustaddtom doma jasne navrch.

Neustadt naproti tomu vonku bieda, doma mali blizko k vyhre s Riedom, no nepodarilo sa, co nemusel byt dobry impulz pre asi uz aj tak dost nadlomenu psychiku.

TO je z mojej strany viac menej všetko.

Možno by sa dal dať aj nejaky over, keby že si spravili doma strelnicu.

Rád by som nejaký názor, keďže som čerpal naozaj len z betbase.

PS: Snáď nevadí, že je to na sobotu :)

Prajem pekný deň.
Werepig
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 14. Aug 2012, 11:43

Re: Tip na 18.8.2012 Rakuska Bundesliga

Poslaťod Bure96 » 14. Aug 2012, 13:11

zdravím,

v prvom rade neviem prečo využívať štatistiky s betbase, ked tam nič extra nemajú a po grafickej stránke to vyzerá naozaj hrozne.

wacker posledný zápas vyhral, takže po troch prehrách sa môže konečne rozbehnúť. Problém vidím v tom, že neustadt je posledný a tiež bude mať chuť veľkú chuť získať prvé body. O týchto mužstvách nemám žiadne informácie, takže sa mi k ním ťažko vyjadruje. Ak však veríš Wackeru, tak by som skôr zvolil tip na ázijský hendikep -1 ..... bet365 má kurz viac ako 2,2 .... všimol som si, že pri vypísaní mal bwin vypísaný kurz 1,95 a teraz klesol už na 1,65 a aj preto si myslím, že ten zápas bude mať niečo do seba. Viac menej hral by som to s ázijským hendikepom.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Tip na 18.8.2012 Rakuska Bundesliga

Poslaťod Werepig » 14. Aug 2012, 13:43

Zdar,
vďaka za vyjadrenie.

betbase: v podstate preto, lebo nic ine nepoznam (nasiel som ich cca 8 rokov dozadu, potom som mal asi 7 a tri stvrte rocnu pauzu :roll: ). prakticky som nic nehladal, ale velmi rad si necham poradit.

ten ázijsky hendicap si este nastudujem, niekde tu o tom mas thread.

ono to pre mna nie je nejake horuce. Nejak by som sa tomu tipovaniu chcel povenovat, predsa len ide zima :-bd , tak sa chcem nejak rozbehnut/otukat/nakopnut atd.

kazdopadne :thanks:

btw: :respect: ze to tu drzis pri zivote :-bd
Werepig
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 14. Aug 2012, 11:43

Re: Tip na 18.8.2012 Rakuska Bundesliga

Poslaťod Bure96 » 14. Aug 2012, 14:34

no o ázijských hendikepoch je tu len toto:

http://www.otipovani.com/tipovanie-otazky-novacikov/azijsky-handicap-t49.html

neskôr bude viac keď bude urobená veľká stránka o online tipovaní (ak teda bude - ale už sa na nu chystame). Potom snad už nebudem sám toto forum udržiavať pri živote :)

takže keby si išiel napr. na betexplorer.com alebo super sú aj evysledky.com - klikneš na detail zápasu a najdeš tam teraz ovela viac informácií ako v minulosti!

príklad: http://www.evysledky.com/zapas/CtsH9Yqa/#tabulka;overall
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Tip na 18.8.2012 Rakuska Bundesliga

Poslaťod Werepig » 16. Aug 2012, 14:39

Vďaka za linky.

S novým webom držím palce.

medzi časom som poklikal a našiel http://www.soccerstats.com/h2h.asp?league=england už len vybrať teamy na porovnanie. fakt hafo informácii :-bd
Werepig
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 14. Aug 2012, 11:43


Späť na Tipy na futbal

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť