Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Dubnica - B.Bystrica

Tipy na Ligu majstrov, Európsku ligu, Premier League, Primera Division, Seriu A, Bundesligu, Corgoň ligu, Gambrinus ligu...

Re: Dubnica - B.Bystrica

Poslaťod Bure96 » 22. Nov 2009, 13:06

tak dnes dam len hokej

Zvolen - žilina 1

expekt - 4 unity
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Dubnica - B.Bystrica

Poslaťod sepiach » 22. Nov 2009, 13:15

No ved porozmyslaj a daj vediet :)

Ja rozmyslam nad zapasom Murray - Del Potro. Ak bude Del Potro zdravotne v poriadku tak su jeho sance na vitazstvo 60:40 v prospech Del Potra pricom je na neho kurz v pinnacle 3.540! Toto sa urcite oplati tipnut aspon za par unitov. Videl som ho hrat pred 2 tyzdnami v parizi a hral naozaj skvele ale potom dostal bolesti do brucha a v dalsom kole odstupil z turnaja. Urcite aj koli tomu su vypisane taketo divne kurzy ale herne je na tom urcite lepsie Del Potro. Kazdopadne...bolesti zaludka sa daju za 2 tyzdne vyriesit...horsie by bolo ak by mal nieco so svalom alebo klbom.
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: Dubnica - B.Bystrica

Poslaťod sepiach » 22. Nov 2009, 13:17

Na ten zvolen som pozeral aj ja lebo kurz bol fakt pekny. Trosku to prestudujem a mozno to aj ja hodim
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: Dubnica - B.Bystrica

Poslaťod Bure96 » 22. Nov 2009, 13:29

no ja neviem čo s tym tenisom. nehrávam tenis. nemam preštudované ani len pravidla, čo sa stane pri skreči.

pekný kurz to je, tak držím palce - len tuším, že v pinne to najlepšie nevyhodnocujú tie skrece.

ja končím dnes. budem tipovať zajtra ligu majstrov, boli tam pekné zápasy tak zajtra na to kuknem, kym sú ako také kurzy.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Dubnica - B.Bystrica

Poslaťod sepiach » 22. Nov 2009, 13:35

vacsina stavkovych zavadza pravidlo ze ak je skrec v prvom sete tak vratia vklad...
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: Dubnica - B.Bystrica

Poslaťod Bure96 » 22. Nov 2009, 13:51

Two full sets must be completed for wagers to stand. If less than 2 sets are completed, all wagers will be considered void.

Example: Federer 6-3, 4-6, 2-0 (Roddick retired due to injury). All wagers stand. Federer declared the winner while Roddick is deemed the loser.

Example: Federer 6-3, 2-0 (Roddick retired due to injury). All wagers considered void.



tak toto mam z pinnacle sports. mna by zaujmalo, čo by sa stalo v prvom prípade, keby sa zranil federer a viedol by tak ako to tam je teda federer. Od čoho to záleží? od toho kto vedie 3 set alebo vyhráva automaticky ten čo neodstupuje pre zranenie?
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Dubnica - B.Bystrica

Poslaťod sepiach » 22. Nov 2009, 14:01

Pisu ze sa musia odohrat aspon 2 sety aby uznali zapas cize ak sa nedokonci 2 set tak ti vratia vklad. Ak hrac skrecuje v tretom sete a neskor tak vyhrava stavka na postupujuceho hraca. Hrac, ktory skrecuje automaticky prehrava(s nim aj stavka na neho) aj napriek tomu ze v danom momente viedol. Toto je velmi dobra vec pre tiperov lebo hraci vacsinou skrecuju v 1-2 sete. Ak odohraju tieto 2 sety tak je velmi pravdepodobne, ze zapas dohraju. Tam uz potom hrozi jedine nejake nahle zrannenie ako napr vyvrtnuty clenok priamo na kurte. Cize ak bude del potro v poriadku tak to odohra cele a ak nie tak s velkou pravdepodobnostou skrecuje do 2 setu a vratia ti vklad
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: Dubnica - B.Bystrica

Poslaťod Bure96 » 22. Nov 2009, 14:16

vdaka za vysvetlenie. ako ja som sa nad tym tak zamyslel a bola by blbosť, keby vyhral ten čo viedol v treťom sete a zároven by skrečoval :)

no to je tak, ked nehrávam ten tenis. Takže držím palce. kurz je tam naozaj pekný.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Dubnica - B.Bystrica

Poslaťod sepiach » 22. Nov 2009, 15:15

Dal som to za menej...predsa len je to prvy zapas takze nechcem moc riskovat. Uvidime ako to zvladne a potom v dalsich zapasoch budeme mudrejsi :)

Btw. asi mi neprezradis v akych hladinach sa pohybuju tvoje vklady ze ? :P Mozno sukromne ?...
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: Dubnica - B.Bystrica

Poslaťod Bure96 » 22. Nov 2009, 18:48

no isté veci by mali zostať v súkromí. myslím, že to naozaj nie je podstatné.

škoda toho tenisu. možno si mal skúsiť dať, že budú tri sety. neviem aké kurzy sa ale pohybujú na tieto udalosti
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

PredchádzajúciĎalší

Späť na Tipy na futbal

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia