Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

baraž o postup na MS

Tipy na Ligu majstrov, Európsku ligu, Premier League, Primera Division, Seriu A, Bundesligu, Corgoň ligu, Gambrinus ligu...

baraž o postup na MS

Poslaťod Bure96 » 15. Nov 2009, 17:46

čo poviete na Ukrajincov a Slovincov?

Ja im strašne fandím a prvé zápasy dopadli tak, že nádej na postup je tam veľká u oboch mužstiev.

Ukrajinci hrali v grécku 0:0 a kurz na nich doma je 1.95 v gamebookers

Slovinci prehrali v rusku 1:2 a kurz na nich doma je až 3.30 v expekt. Tu je však veľká priepasť medzi eurobetom (2,75) a expektom (3,30). Kurzy na postup som zatial necheckoval.

Nevideli ste niekto prvé zápasy? Ja som chcel dať na postup týchto dvoch mužstiev, ale som na to zabudol ako na smrť :(

Ukrajincom verím až 8/10 že postúpia, len sa trochu bojím, že to bude až po predlžení. Mne sa strašne páči ich štýl a ked vedeli poraziť angličanov doma, prečo nie grékov? ich futbal naozaj nemusím. si pamatam ked vyhrali ME v portugalsku, na to sa proste nedalo dívať a ked som ich videl minule stále hrajú to isté.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: baraž o postup na MS

Poslaťod trpajzlik » 15. Nov 2009, 21:52

Ukrajincov som po zrebovani cakal na postup, len som si myslel, ze prvy zapas prehraju a doma potom otocia. Vyzera to este lepsie, tiez si myslim, ze by mali ist.

Z Rusko - Slovinsko som videl nadstavene 4 minuty, pretoze som mal aj tento zapas na Rusov. A ked dali Slovinci na 1:2, uz mi nestacil len livescore, musel som si ist jednoducho pozriet ako vyrovnaju :) A bezala tusim nejaka 91:15 a samozrejme center poza obranu a Slovinec sam.. Akinfejev podla mna caroval, lebo ja som uz videl 2:2 :)
Takze nakoniec to mohlo skoncit pre Slovincov este lepsie.. Pozeram, ze doma maju pekne vysledky, samozrejme superi vieme vsetci co boli zac :) Rusi vonku nic extra, ale podla mna to nejako uhraju na postup.
Ak niekto date tento zapas, drzim palce
Obrázok užívateľa
trpajzlik
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 27. Apr 2009, 14:46
Bydlisko: Nové Zámky

Re: baraž o postup na MS

Poslaťod sepiach » 16. Nov 2009, 15:25

Ja som nevidel ani jeden zapas a pravdupovediac som tieto 4 timy pocas kvaldy vobec nesledoval. Mozem povedat svoj nazor na slovincov z toho jedneho zapasu co hrali proti nam...ziadne velke individualne schopnosti jednotlivcov ale ako celok hrali vyborne. Po taktickej stranke ten zapas zvladli perfektne a z toho co som pocul tak hraju stale. Lenze v rusku prehrali 2:1 a osobne si myslim ze blizsie k postupu maju predsa len rusi. Na druhu stranu ked vidim ten kurz tak myslim, ze viac sa oplati tipnut povedzme 3,05 na postup slovincov ako davat na tiket 2 zapasy s kurzami 1,7 a 1,8. Mozno sa nakoniec necham zlakat tym kurzom na jednotku a buchnem to :)

Viac sa mi paci postup ukrajiny napriek tomu nebezpecnemu vysledku z prveho zapasu ale vzhladom na ten kurz sa asi viac oplati tipnut 1x na slovincov. Uvidime...pokusim sa zozbierat nejake informacie o tych zapasoch a rozhodnem sa az v den zapasu.
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: baraž o postup na MS

Poslaťod sepiach » 18. Nov 2009, 12:35

Pani tak ako dnes s tou kvalifikaciou ? Thomas, rozhodol si sa uz co podas ? Ja sa neviem rozhodnut....
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: baraž o postup na MS

Poslaťod Bure96 » 18. Nov 2009, 12:46

ked to tam je tak som to už podal. je tam drvivá väčšina z toho čo podám. Sú to veľmi ťažké zápasy, ale Ukrajincom verím, kedže dokazali poraziť aj angličanov. Okrem toho grékom nebude najteplejšie.

slovínci, to už je ťažší oriešok. ak si ale včera vyhral s tými slovákmi tak nejaké unity by si mohol obetovať. podla mna je to tak 50 na 50 tento zápas. čiže velká value. kukam, že expekt išiel dole z 3,30 na 3,20 ale pinnacle vyletel na 3,5. za take 2 - 3 unitiky by to podla mna šlo. ved ty slovinci mohli kludne aj vyrovnať, ked v tej 93 minúte spalili tutovku ako trpajzlik pisal a naozaj hrajú kombinačne veľmi dobre. bude to boj, kto strelí prvý gol. uvidíme, ale cely slovinsky narod čaká, že postúpia a ako si hovoril: "kolektívne hrajú fantasticky"
Verdikt: za pokus to stojí
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: baraž o postup na MS

Poslaťod Bure96 » 18. Nov 2009, 12:49

musím ísť preč a prídem až večer podla všetko tak vela šťastia. Inak chalani čo tak zmeniť si avatarov? hm? :)

lahšie by som Vás rozpoznal v tom fore.

Inak na slovenskú 21 ma pinnacle kurz 2.56, ale ževraj nebude hrať mladý weiss. Kolektív tam je, ale tiež dobrý. problem vidím, ale v tom, že som nevidel hrať chorvátov a proti nam este nehrali. majú, ale na konte jednu prehru už. naši nemajú žiadnu. To je ale malo informácií na to, aby som to dal. tak uvidíte. idem čaute
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: baraž o postup na MS

Poslaťod trpajzlik » 18. Nov 2009, 19:25

Ten slovinsky zapas si viem predstavit vselico, napriklad ze Slovinci zatlacia od zaciatku, daju 2 zlepene goly a budu cakat co Rusi.. Alebo celkom kludne z toho tlaku moze byt nejaky nahodny rusky gol a zase slovinske nervy... Preto to dnes nepodavam.
Greci myslim budu hrat co im sily budu stacit na 0:0, Ukrajincom staci davat pozor na nejake nenapadne lopty, z ktorych mozu Greci urobit rychly protiutok a dovolit im co najmenej standardiek.. Neviem ci nejako inac by Greci dokazali vyrobit gol.
Este trochu porozmyslam, co s Portugalskom, lebo Bosna sa mi zda uz teraz premotivovana a ktovie ci to nebudu na ihrisku prehanat a zabudat na obranu. Take nieco ako so Spanielmi ked dostali doma 2:5 pred mesiacom
Obrázok užívateľa
trpajzlik
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 27. Apr 2009, 14:46
Bydlisko: Nové Zámky

Re: baraž o postup na MS

Poslaťod sepiach » 18. Nov 2009, 20:51

Grecku by mali zakazat hrat futbal...to su totalni antifutbalisti s neuveritelnym stastim. Taky tim sa predsa nemoze dostat na MS
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: baraž o postup na MS

Poslaťod Bure96 » 18. Nov 2009, 21:22

mi hovor. zase je tam ten rehagel a už vidím ako vyhrajú MS :D

ja ked som videl ako ukrajina nedala jedenastku, tak som to hned istil. už som vedel, že je zle.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: baraž o postup na MS

Poslaťod sepiach » 18. Nov 2009, 21:26

Tu 11ku som ani nepostrehol...to sa kedy stalo ? :)
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Ďalší

Späť na Tipy na futbal

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia