Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Vyber stavkovej

Opýtajte sa čomu z tipovania nerozumiete.

Vyber stavkovej

Poslaťod limbus » 24. Feb 2013, 14:02

Ahoj. Potreboval by som poradit pri vybere osvecenej stavkovej kancelarie pricom som zatial podaval iba cez pobocku a teraz by som chcel prejst cisto na internetove stavkovanie.
Vklady a vybery cisto cez internet s mini poplatkami by bolo fajn.
Rozmyslam nad doxxbet alebo fortunou(i ked tam je 6%manipulak). Uvazoval som aj nad bet365 len je to britska stavkova a nemam skusenosti so zahranicnimy(neviem ci sa toho bat alebo nie), spojene poplatky a ako to tam funguje..mate snou dake skusenosti?
Tipovat by som chcel klasicky(live stavky, odvodene stavky..), ziadne prehnane naroky (azijsky hndcp ..)
dakujem za kazde rady!
limbus
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 24. Feb 2013, 13:51

Re: Vyber stavkovej

Poslaťod Bure96 » 24. Feb 2013, 15:46

zdravím,

takže čo sa týka manipulákov, tak doxxbet.com ich nemá, len sa musíš registrovať na .com doméne a nie na .sk doméne. Rozdiel je v tom, že doxxbet má dve licencie na Malte a v Slovenskej republike. Ak si nevyskúšal ešte Tipsport, tak odprúčam tiež ...... manipuláky pri kurze nad 3 nemajú, okrem Live stávok tam je vždy 6%.

bet365 je najosvedčenejšia zahraničná stávková ....... jednoducho táto stávková je priam geniálna a zákazníci s nou nemávajú žiadne problémy čo môžem potvrdiť aj z vlastných skúsenosti. Výplaty sú bez meškania, stávku vyhodnocujú riadne bez problémov a normálne keď je nejaký problém vrátia peniaze ..... minule mali nejakú akciu stávka zdarma ne nejaký live zápas a počas neho mali asi 10 minút technické problémy no všetky predzápasové stávky, ktoré boli podané kvôli tejto stávke zdarma boli vrátené. Jednoducho je svetová jednotka....nič lepšie nenajdeš......zameraný sú celosvetové, takže niektoré stávky nevypisujú ako sú napr. strelci gólov v hokeji .... báť sa nemáš čoho, overenie identity urobíš aj cez telefón, stačí keď im nadiktuješ číslo pasu cez telefon.....A poplatky nie sú tuším prakticky žiadne či už ide o bet365, Bwin alebo Unibet.......Možno pri vkladoch cez karty, ale to sa dočítaš v recenzii - to bude ešte určite aktuálne.

odporúčam ti však prečítať si pravidlá niektorých stávok, lebo keď klikneš na hokej tak uvidíš v ponuke stávka na víťaza - v europskom hokeji to znamená, že ak sa skončí zápas remízou, tak sa vrátia vklady - ide o stávku bez remízy. No ak v prípade ameriky NHL atď ide o stávku vrátane predlženia.

Ale väčšina je zrozumiteľná .... ja osobne nepoznám lepšiu voľbu ako Bet365....ešte by som odporúčal Unibet, vyskúšať si môžem aj Bwin.............ALE bet365 má vynikajú prístup k zákazníkom a hlavne najväčšiu ponuku live stávok či priamych prenosov.......ale pre slovensko je live streaming napr. na nemeckú ligu či KHL nedostupný resp. nemajú licencie...........v Unibet najdeš live stream (asi ako na jedinej SK) na taliansku ligu a bwin zase nájdeš nemeckú ligu. Bet-at-home začal ponúkať live stream na českú futbalovú, ale ta nie je k dispozícií pre SR. Nejaký live stream na KHL má tuším bwin a Fortuna.........Ak chceš pozerať českú hokejovú ligu tak tipsport. Ku všetkému sú samozrejme live stávky.

kludne sa pýtaj dalej ak by ťa niečo zaujímalo, ale overených zahraničných sa báť nemusíš a bet365 či unibet už vôbec nie.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Vyber stavkovej

Poslaťod limbus » 24. Feb 2013, 18:23

Rozmyslam stale ale zapacila sa mi ta Bet365. Chcel by som sa opytat na ten bankovy prevod (Fast Bank Transfer) pri vklade/vybere. V akom pripade ide o takyto prevod? lebo v tomto pripade ide o dost obmedzenia - vyber mini 75 eur, volny vyber 1x za 28 dni inac poplatok 10USD..
A este jedna otazka: ako funguje ten vstupny bonus 100%? Mini vklad je 5€, ten treba 1x pretocit(vsadit vsetko), potom mi pride bonus a este 3x pretocit?aby som mohol poziadat o vyber..
Trosku mma v tom chaos, ja neskuseny :)
limbus
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 24. Feb 2013, 13:51

Re: Vyber stavkovej

Poslaťod Bure96 » 24. Feb 2013, 18:59

no uprimne 75 EUR nie je veľká suma, ale tak ako pre koho. Každopádne výber môžeš uskutočniť aj inými platobnými metodami ako je najpoužívanejšia elektronická penazenka skrill (moneybookers).....najprv však musíš vložiť peniaze cez skrill aby si ich mohol cez to vyberať......ja využívam iba túto penaženku, lebo lahko presúvam peniaze medzi stávkovými.........je dôležité ju mať, ak chceš hrať vo viacerých stávkových. ALEBO POUžI potom kreditné či debetné karty ak sa ti to nezdá. no štandardne býva prvý výber v mesiaci bez poplatkov a potom sú dalšie spoplatnené.....je to normálne. No ten fast bank transfer je vlastne prevod z jednej slovenskej bank do druhej.....ide totiž o to, že pre všetky stávkové poskytuje svoje služby jedna možno dve spoločnosti, ktoré majú bankové účty vo všetkých krajinách a tak si každá stávková kanceláriá nemusí otvárať bankový účet v každej krajine ..... je to ako keby cez tretiu stranu.....keby si dal priamy bankový prevod tak sú ti peniaze zasielané z UK, z účtu samotnej bet365......takto dá bet365 príkaz tej spoločnosti s ktorou spolupracuje a peniaze máš tak rychlo na účte....no a oni si to potom medzi sebou nejako vysporiadajú.......na isto to neviem, ale takto nejak to asi funguje.

čO SA bonusu týka, tak je možné že tých prvých 50 EUr môžeš staviť viac krát teda napr. 10+20+20, ale nie som si istý....to sa opýtaj aj na live chate. ti povedia. no ked ho pretočíš, tak potom by si mal zadať ten kód a bonus máš pripísaný.....a áno potom musíš pretočiť bonus a vklad 3x .... to tam všetko uvidíš, Bet365 to tam píše hore kde je zostatok kolko ti chýba do pretočenia.........a daj si pozor na niektoré stávky ako AH lebo tie sa asi ešte stále nezapočítavajú do pretočenia. potom ked tak učiníš budeš môcť vybrať, ale ako hovorí to tam uvidíš všetko.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Vyber stavkovej

Poslaťod limbus » 24. Feb 2013, 22:01

ak som spravne pochopil princip tak:
-spravim si ucet na moneybookers.com
-cez internetbaking si tam hodim peniaze
-z moneybookers (skryll) ich poslem na ucet na bet365

a takto to plati aj opacne pri vyberoch
dobre som pochopil?

a este otazocku: aky je rozdiel medzi internetbakingom a elektornickou penazenkou (skrill) z tvojho pohladu. Mne to pride to iste, nie? Pokial nestavkujem v roznych stavkovych ale iba v jednej postaci mi len internetbaking? a potom nemusim vytvarat ucet na skrill-e
zatial vdaka za odpovede! :)
limbus
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 24. Feb 2013, 13:51

Re: Vyber stavkovej

Poslaťod Bure96 » 24. Feb 2013, 22:59

to prvé si pochopil správne, ale ak vyberáš zo skrill na tvoj bankový účet, tak je tam poplatok tuším 1.80 Eur.

no rozdiel v tom prakticky neni, no ale keď prehadzuješ money tak je to výhodné. je to oveľa rýchlejšie......no ak použiješ internet banking je to prakticky klasický bankový prevod, čiže to bude trvať pár dní kym ti peniaze dorazia....ale to isté je aj ked máš skrill a tam tiež musíš poslať najprv peniaze bankovým prevodom.

Potom sú tu ešte ePlatby, ale Bet365 máš tuším len sporopay ..... ak máš teda slovenskú sporitelnu tak vklad urobíš veľmi jednoducho.....len výber min. 75 EUR .... to musí ísť normálnym bankovým prevodom......ale ak tam nebudeš mať dosť penazí a chceš to vybrať, tak si môžeš dodatočne spraviť skrill účet vložiť cez to peniaze, čím aktivuješ výber cez skrill a hned môžeš zvoliť výber.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Vyber stavkovej

Poslaťod limbus » 25. Feb 2013, 16:46

precital som si par clankov o skrill-e a vyzera to super... pokial ti ide o stavkovanie na bet365, bwin a pod. Ucet na skrille vytvoreny jednoducho. Peniaze prehadzujes rychlo a navyse je to vsetko zadarmo iba to ked si posles peniaze zo skrillu na tvoj osobny bankovy ucet tam sa uz plati ako si uz pisal. Uz som to pochopil lebo skoro vsade spajaju skrill so stavkovymi a pekne to potom aj vysvetlia ..vklady/vybery atd..
Chcel som sa ta opytat (troska offtopick)
1. ci mas Moneybookers MasterCard kartu. Lebo pisu, ze pri vybere penazi z tej karty z bankomatu je poplatok 2 € tak ci ten poplatok plati aj pri plateni tou kartou v restauracii alebo v obchode na terminaly. lebo tuto informaciu som dako nenasiel (alebo prehliadol)
2. ako ty osobne vyuzivas skrill ucet v ramci uzemia cz/sk. Platis objednavyk cez skrill? ci tato varianta neni tak celkom u nas rozsirena (radsej internetbaking) a viac je to zamerane na zahranicne paltby..
limbus
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 24. Feb 2013, 13:51

Re: Vyber stavkovej

Poslaťod Bure96 » 25. Feb 2013, 19:12

popravde nejakú kartu skrill doma mám, ale v živote som ju nepoužil......s poplatkom teda neviem presne ako to je. ale na stránkach to určite majú. jednoducho ja tu kartu nepotrebujem. Neviem načo som si ju vlastne objednával.

pozeral som sa teraz na stránku skrill a je tam 10 eur ročný poplatok + 1.8 za každý výber......nejaký poplatok je aj pri prevádzaní na inú menu. je tam napísané, že nakupovanie online/offline je bez poplatku, takže v tej reštaurácií nebudeš platiť žiadny poplatok.

ja využívam skrill len na strávkovanie a prehadzovanie peňazí blízkym osobám, ktoré sú v zahraničí........na území SR to prakticky ani nevyužívam keďže naše stávkové kancelárie nemajú skrill ako možnosť vkladu či výberu......čo je spôsobené asi tým, že SR neuznáva skrill ako nejaké oficiálne platidlo (ale do tohto nevidím)
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Otázky nováčikov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia