Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Výber peňazí z Bet at home

Opýtajte sa čomu z tipovania nerozumiete.

Výber peňazí z Bet at home

Poslaťod rebelant » 16. Sep 2018, 11:41

Dobrý deň,

prosím Vás o radu. Mám nejaké peniaze v Bet-at-home, ktoré som vložil cez skrill, ale naspäť cez skrill
vybrať nie je možné podľa nich /?!/ Ponúkajú mi len bankový prevod a Paysafecard.
Na Slovensko sú však účty bánk blokované, prídu mi peniaze na bankový účet v Česku /napr. Fio banka/?

Ďakujem za odpoveď a prajem pekný deň rebelant
rebelant
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 16. Sep 2018, 8:19

Re: Výber peňazí z Bet at home

Poslaťod Bure96 » 16. Sep 2018, 16:06

a čo uvádzajú ako dôvod, že sa peniaze nedajú poslať na skrill? .... nevkladal si medzi tým aj cez inú platobnú metodu?

No fio odskúsané, chod si tam založiť účet do ČR a nechaj si peniaze poslať tam. Prípadne sa opýtať bet-at-home, že ka dáš výbet, tak z akého ich bankového účtu to budú posielať? lebo finančná správa nemusí blokovať každý účet. Aj iné spoločnosti to robia tak, že posielajú peniaze na svk z iného bankového účtu, ale sam by som sa na to nespoliehal.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Výber peňazí z Bet at home

Poslaťod rebelant » 16. Sep 2018, 19:06

Ďakujem za odpoveď,

ako dôvod udávajú technické /?/ problémy pre tipujúcich zo Slovenska.
Vkladal som len cez skrill, oni mu to aj uznali, ale výber sa podľa nich cez skrill nedá.
Pripadá mi to nekorektné, najlepšie si bude zriadiť účet v Česku.
rebelant
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 16. Sep 2018, 8:19

Re: Výber peňazí z Bet at home

Poslaťod Bure96 » 17. Sep 2018, 12:03

no ved práve kvôli technickým problémom by mali ten skrill povolovať. nechápem.

no naozaj skús to fio, len tam musíš ísť asi osobne do čiech.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Výber peňazí z Bet at home

Poslaťod Bure96 » 17. Sep 2018, 12:13

akurát teraz som riešil william hill, kde som čosi povyhrával nečakane a potreboval som ich vybrať a jediné čo mi povolovalo bol bank transfer. Tak som vložil peniaze cez skrill úplne minimálnu sumu a už som mohol vyberať na srkill. Najprv mi to nechcelo pustiť a písalo, že len max to čo som vložil a potom som písal na podporu. Neviem či s tým niečo urobili aj po technickej stránke ale povedali aby som si mám dať clear cache a už to pôjde. Tak som si teda vyčistil cache a už to išlo. Povedal som im o tých problémoch s bankami na svk a vyriešené. Naozaj bet-at-home nechápem.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Výber peňazí z Bet at home

Poslaťod rebelant » 26. Okt 2018, 14:29

Dobrý deň,

pýtam sa po mesiaci o výber z Bet-at-home, neviem prečo cez skrill to u Bet-at-home stále nejde, tak som
plánoval cestu do Česka.
Mám tam pracovnú cestu o pol roka, ale potom ma napadlo, že mám tam dôveryhodných priateľov, ktorí mi môžu poslať peniaze z Česka zo svojho účtu.
Chcem sa opýtať , či do Česka môžem poslať peniaze do každej banky, okrem FIO banky, či nebude problém, alebo ktoré banky sú bezpečné.
Potom mi kamoši môžu peniaze preposlať.

Ďakujem za odpoveď a prajem pekný deň, nech sa darí v tipovaní rebelant
rebelant
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 16. Sep 2018, 8:19

Re: Výber peňazí z Bet at home

Poslaťod Bure96 » 26. Okt 2018, 17:41

Ty chces poslat peniaze zo svojho hracskeho uctu na bankovy ucet tvojich kamaratov? ... ale ved to podla mna ani nepojde. Budu chciet vypis alebo ti to vobec neumoznia ak si to budes chciet poslat na iny ucet ako ucet ten z ktoreho si vkladal.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Výber peňazí z Bet at home

Poslaťod rebelant » 26. Okt 2018, 19:55

Ahoj Thomas,

ďakujem Ti za odpoveď, ale neodpovedal si mi na otázku, na ktorú som sa pýtal. Prosím Ťa o
Tvoju odpoveď. V Bet-at-home je taká možnosť a môžem sa o to pokúsiť.

Prajem Ti pekný večer rebelant
rebelant
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 16. Sep 2018, 8:19

Re: Výber peňazí z Bet at home

Poslaťod rebelant » 26. Okt 2018, 20:18

No tak beriem späť, dám sa poslať aj ináč ako som vkladal, čiže aj na iný účet, ale len na moje meno,
takže tak. Takže musím si počkať na pracovnú cestu. Ale tá otázka trvá, či sú aj iné vhodné banky okrem Fio, kde by som si založil účet? Vďaka
rebelant
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 16. Sep 2018, 8:19

Re: Výber peňazí z Bet at home

Poslaťod Bure96 » 28. Okt 2018, 16:36

pozri v česku je tiež nejaký zákona a blokujú weby. Neviem či aj platby, ale ak hej, tak v prípade bet-at-home by si nemal mať problém. Oni odišli z ČR a teda ich bankový účet nebude blokovaný žiadnou bankou.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Otázky nováčikov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť