Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

otazka pre profikov BWIN

Opýtajte sa čomu z tipovania nerozumiete.

otazka pre profikov BWIN

Poslaťod badrock777 » 28. Aug 2013, 18:04

Dobry den

vie mi prosim vas niekto poradit? najlepsie odbornik na bwin.

potreboval by som vediet kolko je maximalny vklad pri live stavkach na ceskom bwin ucte ktory bol nanovo zalozeny v ceskej republike lebo mne sa da maximalne na danom ucte tipovat jedno pri akom kurze max za 100Eur
.Na slovensku to bolo donedavna tak ze som mohol tipovat do maximalnej vyhry 1000 Eur ale u nas je to uz taktiez obmedzene na 100EUR pri novo zalozenom ucte :?:
badrock777
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 17. Aug 2013, 16:29

Re: otazka pre profikov BWIN

Poslaťod Bure96 » 28. Aug 2013, 18:57

bohužial je možné že to tak je. bwin zmenil politiku začal sa orientovať viac na štáty na západe, dokonca v SR, ČR zrušil vstupné bonusy. Čítal som, že má zle ekonomické výsledky a tak čosi napravil. S tými limitmi to nepočujem prvý krát. Staré účty by mali mať limity vyššie.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: otazka pre profikov BWIN

Poslaťod badrock777 » 28. Aug 2013, 19:46

Dakujem za info

takze podla toho ako som porozumel nemam sancu na novootvorenom ucte tipovat za viac ako 100E na live stavkach? existuje nejaka moznost ako tento limit obist alebo je to mozne len ak by som si otvoril ucet napriklad v Rakusku?
badrock777
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 17. Aug 2013, 16:29

Re: otazka pre profikov BWIN

Poslaťod Bure96 » 29. Aug 2013, 9:34

no môžeš napísať na podporu, ale pochybujem že uspeješ. Inak neviem ako by si ten limit chcel obísť? Môžem sa opýtať akou platobnou metodou si vkladal?

Inak rakúšania by mali mať normálne limity, takže ak by si sa registroval ako rakúšan všetko by malo byť ok.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: otazka pre profikov BWIN

Poslaťod badrock777 » 29. Aug 2013, 12:43

peniaze som posielal cez Moneybookers takze to by asi nemal byt problem ci?
a co sa tyka podpori od win tak na to asi mozem zabudnut nakolko nemaju radi ludi ktory vela tipuju a riskuju a kde by bwin nebodaj mohol prist o nejake to Euro :roll:
badrock777
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 17. Aug 2013, 16:29

Re: otazka pre profikov BWIN

Poslaťod badrock777 » 29. Aug 2013, 12:47

a s tym Rakuskom by som to tak najradsej veru aj spravil kedze nemaju limity ,len otazka znie ako a nakoho normalne by som za to aj niekomu cvakol.len nech mi da uz bwin pokoj s tymi ich obmedzeniami
badrock777
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 17. Aug 2013, 16:29

Re: otazka pre profikov BWIN

Poslaťod Bure96 » 29. Aug 2013, 12:53

nooo teoreticky Skrill môže byť problém ale nemam to ako overiť. No hráči čo sa tomu venujú väčšinou vkladajú cez skrill, tak teoreticky je šanca že kvôli tomu máš hned menšie limity. ale to je len domnienka. Ty čo si idú väčšinou len tak zahrať idú bud bankovým prevodom alebo kartou.

Taktiež nie je istota, že ten limit nedostaneš ak budeš hrať na rakúske občianstvo zo slovenska. Neviem ako to majú spravené. Všetko len domnienky, že by to tak teoreticky malo fungovať.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Otázky nováčikov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť