Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Co to znamena Back / Lay ?

Opýtajte sa čomu z tipovania nerozumiete.

Re: Co to znamena Back / Lay ?

Poslaťod Azzzim » 12. Jan 2016, 0:20

Zdar diky za pomoc , hodil som to na chrta a tam mi pomohli Zajtra , ak nezabudnem hodim i sem spravnu odpoved , pre pripad ze by niekto iny mal podobnu otazku ako ja ...
Azzzim
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 15
Registrovaný: 8. Dec 2015, 0:37

Re: Co to znamena Back / Lay ?

Poslaťod Azzzim » 12. Jan 2016, 11:50

Ou Kej a je to ... pre istotu som to dal este na screenshot -cely postup .., keby to tu niekto ako ja hladal ...
Iba to zosumarizujem .
Ak chces vystavit niekomu tiket tak ako to robia stavkove kancelarie tak to spravis nasledovne :

1.)
Dajme tomu ze chcem vystavit tiket na Over 5,5 gola s kurzom 2,22 to znamena ze ak sa mi to podari , niekto iny si tento tiket moze vsadit a ak padne menej ako 5,5 gola tak on prehra a ja vyhram ... ak padne viac golov ako 5,5 ja prehram a on vyhra ... Takze ak sme si to ujasnili klikneme na cervene prazdne okienko ako je to vidno na screenshote vyznacene (1)

---------------------
2.)
Zvolime si aky chceme kurz vid obrazok a cislo (2) , ja som zvolil kurz 2,22 potom krok cislo 3

---------------------
3.)
Zvolime si za kolko euro si dotycny moze vsadit ten nas tiket ja som dal 3 eura (vid obrazok a kruzok cislo 3) , v rpipade ze ho niekto poda a prehra my vyhrame 3 eura , v pripade ze on vyhra mi prideme o 3,66 eura .

---------------------
4.)
Skontrolujeme a uzavrieme stavku , potom mozeme pozorovat ako v sa nasa stavka zobrazi na mieste kde som to vyznacil modrou somarinou .

---------------------
5.)
Oslavime svoju prvu stavku buchnutim šampanského :applause:

obrazok sa nachadza tuna na stranke , len treba pohladat : http://www.chrtba.com/topic/3117-co-to-je-back-a-lay/
Azzzim
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 15
Registrovaný: 8. Dec 2015, 0:37

Re: Co to znamena Back / Lay ?

Poslaťod Bure96 » 12. Jan 2016, 15:52

super vdaka, len by bol dobry aj ten obrázok. Nemôžeš ho tu vložiť? tam sa nedá stiahnuť resp. dá ale musí sa tam človek registrovať.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Co to znamena Back / Lay ?

Poslaťod Bure96 » 12. Jan 2016, 16:18

Inak vyzerá to jednoducho. Normálne rozmýšlam prečo mi to v tom matchbook nešlo. Nemám pocit, že by som robil nejakú chybu.

Nedalo mi a vyskúšal som to:

Išiel som teda podla návodu, klikol som na lay offer. Zadal som kurz tak, aby bol najvyšší v back.V Back sa však nič nezobrazilo. Stále tam bol ten istý kurz čo predtym (menší od toho môjho ponúkaného)

Takže tu je chyba:

Aby to matchbook zobrazil, tak tam musí byť minimálne 10 EUR. Vždy ked sa teda tvorí nová ponuka. Potom ked sa to znižuje už tam môže byť aj menej. Tak preto mi to včera nešlo.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Co to znamena Back / Lay ?

Poslaťod Azzzim » 13. Jan 2016, 11:52

zdar , no obrazok sa neda natiahnut z PC :(
co sa tyka toho navodu tak toide , teraz som tak uzavrel 5 stavok , Inac otestoval som to apodal som stavku na lay za 2 eura s najvyssim kurzom a nezobrazilo sa to :D , inac dal som tam potom mensie kurzy ako je najvyssi za 10 euro a zobrazilo sa to tam ;)
Azzzim
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 15
Registrovaný: 8. Dec 2015, 0:37

Re: Co to znamena Back / Lay ?

Poslaťod Bure96 » 13. Jan 2016, 17:28

každopádne veľká vdaka za to, že si to tu celé vysvetlil. Kto ten obrázok bude veľmi chcieť však na fore chrtba si ho najde.

Koľko strháva matchbook z výhier?
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Co to znamena Back / Lay ?

Poslaťod Azzzim » 13. Jan 2016, 21:47

Mne 1 % pri back stavkach ,na lay netusim ci to neni iba 0,5%
Azzzim
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 15
Registrovaný: 8. Dec 2015, 0:37

Re: Co to znamena Back / Lay ?

Poslaťod Bure96 » 15. Jan 2016, 15:06

No tak to je teda riadny rozdiel oproti Betfair. Na Betfair už asi hrať nebudeš čo? :) ......... či na betfair chodí viac ludí resp je tam lepšia likvidita?
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Co to znamena Back / Lay ?

Poslaťod Azzzim » 15. Jan 2016, 19:53

kamosko , som tam registrovany par dni respektive cca 2 tyzdne +- a sledujem iba hokej nhl a matchbook sa mi zda ze ma lepsie kuzry (O/U) , ale je to ibamoj subjektyvny nazor mozno som vycihal momenty kde to tak plati a celkovo na futbale to je opacne ... navyse sa mi paci ze su prepojeny s oddsportal cize si viem jednoducho porovnat kurzy a taktiez pekne to fiči naroziel od betfair kde sa nacitavaju stavky onieco dlhsie , ale zrovna to moze byt subjektivny pohlad nakolko cez iny prehliadac to moze ist lepsou nacitavacou rychlostou , no ale zatial vsetky vyhody pre man ma matchbook , sledujem to denne nakolko tam hodlam nieco zarobit ;) zatial par euro je doma ^:)^
Azzzim
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 15
Registrovaný: 8. Dec 2015, 0:37

Re: Co to znamena Back / Lay ?

Poslaťod Bure96 » 18. Jan 2016, 16:17

tak držím palce. Ak by si mal nejaký zaujímavý postreh z matchbooku poprípade by si sa chcel podeliť zo stratégiou, tak budem rád ak sa od teba niečo naučíme.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Predchádzajúci

Späť na Otázky nováčikov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť