Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

cislo tiketu u ifortuna.sk

Opýtajte sa čomu z tipovania nerozumiete.

cislo tiketu u ifortuna.sk

Poslaťod retro13 » 23. Apr 2013, 21:18

Zdar. Mam jednu otazku. Ked si vytvorim v ifortuna.sk tiket a dam si ho ulozit nabehne mi v menu tento tiket bol ulozeny pod cislom XXXXXXXXXXXXXXX. Otazka je ci si mozem toto cislo odpisat a pri podani v kamennej pobocke fortuny bude pod tym cislom komplet tiket, ktory mam ulozeny na ucte v online stavkovej? Ide o to, ze si podavam tikety realne a niekedy su kombinacie tak velke, ze sa mi to nechce rozpisovat. Dik
retro13
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 21. Apr 2013, 20:28

Re: cislo tiketu u ifortuna.sk

Poslaťod Bure96 » 23. Apr 2013, 21:35

no ale stále mi chýba dôvod, prečo ten tiket teda nepodáš online? v čom máš problém? ........ neviem to na isto, lebo som to ešte neskúšal, ale mám pocit, že to funguje tak ako píšeš.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: cislo tiketu u ifortuna.sk

Poslaťod retro13 » 16. Máj 2013, 15:04

Ano funguje to uz som si to velakrat vyskusal. Som konzervativny a v rukach mam najradsej fyzicky tiket. Este by ma zaujimalo ci existuje nejaka stranka, ktora zoskupuje vyznamnych bookmakerov alebo podozrivo vysoke stavky na jednotlive zapasove udalosti. Dik.
retro13
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 21. Apr 2013, 20:28

Re: cislo tiketu u ifortuna.sk

Poslaťod Bure96 » 16. Máj 2013, 20:47

významných bookmakerov? to myslíš stávkové kancelárie? z toho čo si napísal asi nie. No takú stránku nepoznám ale existuje nejaký taký systém, ktoré upozorňuje na vysoké stávky. Potom to stávkové kancelárie nejako predávajú ďalej kompetentným orgánom. No ty sa chceš asi skôr inšpirovať tipmi ak som to správne pochopil :)
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Otázky nováčikov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť