Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Bonus Landbrokers

Opýtajte sa čomu z tipovania nerozumiete.

Bonus Landbrokers

Poslaťod amarounus » 21. Máj 2010, 19:40

Chtěl jse se zaptat ,zda bude dávát tato s.k. bonus u příležitosti ME v kopáné ?
Někde jsem četl , že dávají bonusy akorát pro hráče z UK . Tak nevím jestli má cenu se tam registrovat.
amarounus
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 3. Mar 2010, 19:42

Re: Bonus Landbrokers

Poslaťod Bure96 » 21. Máj 2010, 20:14

Áno momentálne majú iba pre hráčov z UK a ak ma pamat neklame, tak dávajú aj čínanom alebo japoncom - teraz neviem, bol to niekto z ázie a kedysik mali aj pre grékov.

Teraz sa však chystajú majstrovstvá sveta a ladbrokes pripravuje bonusovú ponuku, ale neviem či bude aj pre hráčov z ČR.
Pýtal som sa ich a povedali mi, že už majú vybrané stránky, kde budú mať reklamu na tento bonus (+ reklama od affiliate partnerov), čiže o tom bonuse sa určite dozvieš. Momentálne ešte nie je a počítam, že bude až od začiatku júna (červen). Konkrétne neviem ani ja o bonuse viac, lebo ked som im písal, tak ešte nič nevedeli konkrétne. Stačí napísať na slovenskú podporu pomoc@ladbrokes.com a možno už budú vedieť. Táto bonusová akcia možno bude len naozaj špeciál pre slovenskú republiku, lebo mi hovorili, že im kvôli tomu navyšovali rozpočet a ešte k tomu sme tam aj postúpili - čo malo na to určite vplyv tak neviem či bude aj pre Vás. Čoskoro sa to Však dozvieme.

Upozornujem však, ak by ste ten bonus nenašli na ich webovej stránke a bol by k dispozícií treba ísť cez nejakú reklamu a registrovať sa vtedy, inak nemôžem garantovať ten bonus. Tak to ma podobne aj paddy power či will hill, coral alebo eurobet - skrátka angličania. Treba si dať na to pozor.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Otázky nováčikov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť