Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Bonus Interwetten

Opýtajte sa čomu z tipovania nerozumiete.

Bonus Interwetten

Poslaťod M4REK » 28. Apr 2010, 18:41

Zdravím potreboval by som poradiť ohľadom bonusu na Interwetten.
Zaregistroval som sa ,vložím tam dajme tomu 10€ a mám nárok teda na 100% bonus
ale nechápem tomu netreba najskôr tých mojich 10€ vsadiť ako u iných stávkových ??
To hneď ako si vložím 10€ tak mi pribudne 100% a tak bude moj stav konta 20 € ???
Vopred ďakujem!
M4REK
Nováčik
Nováčik

Re: Bonus Interwetten

Poslaťod Bure96 » 28. Apr 2010, 20:04

zdravím,

áno je to tak ako hovoríš. Stačí keď vložíš 10 EUR a oni ti automaticky pripíšu bonus. takto máš hned k dispozícií 20 EUR. Presne takto to funguje aj na bwine.

Akurát majú dva na výber, ale myslím, že automaticky ti dajú ten 100 % do 30 EUR. Ak by si však mal záujem o ten 50 % kontaktuj tu zákaznícku podporu. Je tam veľmi milá slečna, ochotne poradí. Ja som tam mal nedávno menší problém a vyriešila ho behom pol hodiny.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu alebo .
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora

Poslaťod M4REK » 29. Apr 2010, 10:11

ďakujem
takže keď som vložil 30 € tak nemusím už nič riešiť ? netreba vobec o nič žiadať mal by som mať s ničoho nič na účte 60€ ?
Ktorú by si mi poradil teda keď je to takto aj na Bwin-e ? Interwetten alebo Bwin ??
lebo hladal som nejakú stávkovú ktorá ponúka presne takýto bonus že nič netreba pretáčať a mám o 100% viac

Super ďakujem

EDIT: asi sa zaregistrujem aj na bwin :D je to tam tiež tak ? že nemusím pretáčať vklad a až potom dostanem bonus ?? lebo oni nič nemajú na tom webe žiadne podrobnosti aspoň som nenašiel riadim sa iba recenzie (skvelej recenzie ) na tomto webe a tam sa píše iba o pretáčaní pred výberom
dík
M4REK
Nováčik
Nováčik

Poslaťod Bure96 » 29. Apr 2010, 11:08

takže je to tak ako hovoríš, v interwetten dostaneš takýto bonus okamžite, ak ti ho nepripíšu do pol hodky, tak napíš na zákaznícku podporu a oni ti ho pripíšu, len na nič netipuj pred pripísaním.

Bonus na bwin získaš tak, ak klikneš na nejaký link u nás, ktorý odkazuje na stránku bwin. Ked tak urobíš, mala by ti vyskočiť zvlášť stránka, kde uvidíš všetky informácie o bonuse. Oni majú bonusy len cez partnerov.

tu je ten link: (adresu linku si nevšímaj, on ta automaticky presmeruje na bwin, kde uvidíš informácie o bonuse)

Ak tam tie informácie nebudú prosím napíš a ja ti poviem, čo musíš spraviť.

Lepšia stávková je Interwetten. Bwin má síce množstvo stávok, ale musíš tam rátať s tým, že cca každá 25 live stávka je zrušená. Stávky sa tam reklamujú dlhú dobu. Ale inak sú v pohode. Tipuje tam obrovské množstvo ľudí. Aj ked nemajú najlepšie meno aj tak tam ludia tipujú. Treba to vyskúšať a sám posúdiť. Hráči ktorý tam prídu a vložia malé čiastky ako je napr. 30 EUR tak ich nedostatky ani nevnímajú. Myslím, že v poslednej dobe dosť popracovali aj na zákazníckej podpore. Neodporúčam vkladať peniaze do BetClic. Vstupili natrh ako veľká voda, majú možno viac zákazníkov ako Bwin no neustále sú s nimi problém, lebo neplatia a ani zákaznícky servis neodpovedá často. Peniaze takto bohvie kedy dorazia.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora

Poslaťod Bure96 » 29. Apr 2010, 11:16

no ja som to asi zle pochopil, čiže ešte raz odpoviem ohladne bwin:

bonus na bwin dostaneš automaticky, tak ako u Interwetten
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora

Poslaťod M4REK » 29. Apr 2010, 12:05

áno je to tam podmienky účasti len tam nie je kolko krát treba pretočiť bonus a vklad ale to nevadi neviem či vobec k výberu aj dostanem :)
dobre ďakujem za všetky rady už som rozhodol regnem sa aj tam aj tam a využijem 100% bonusy
ak niečo ešte budem potrebovať isto napíšem díky

EDIT: tak nakoniec som našiel aj to kolko krát treba pretočiť vklad aj bonus
a ešte niečo :) (prepáč že otravujem) ako budem vedieť pred výberom peňazi že som už pretočil tolko eur kolko som mal aby som mohol vybrať musím si počítať ??
M4REK
Nováčik
Nováčik

Poslaťod Bure96 » 29. Apr 2010, 13:04

Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora

Poslaťod M4REK » 29. Apr 2010, 13:33

ok je mi to už jasné toto idem urobiť
1. regnem sa
2. Vložim 30€
3. pripíšu mi bonus
4. budem mať 60€
5. pretočím 1x vklad a 5x Bonus
6. s B´inside zoberiem LCD TV :-) :-)

ale nie... už sa vidím ako dobíjam každý týždeň :)
ďakujem
M4REK
Nováčik
Nováčik

Poslaťod M4REK » 26. Máj 2010, 14:25

Zdravím ! už ubehol takmer mesiac a ja stále nemám pretočení bonus ale ešte nechcem ani vyberať (nestávkoval som veľa ) a natrafil som na niečo
5-krát na jednu alebo viac športových stávok, výlučne na bwin (najneskôr 2 mesiace po obdržaní bonusu), inak stráca bonus svoju platnosť
ak som tomu dobre pochopil tak musím pretočiť bonus do 2 mesiacov ?? lebo neviem neviem či to stihnem a zas nechcem podávať tenis alebo eurovíziu :D čakám na MS a tak
takže ak to nepretočím tak mi strhnú nejaké prachy ?? ďakujem
M4REK
Nováčik
Nováčik

Poslaťod Bure96 » 26. Máj 2010, 15:35

áno, ak nepretočíš peniaze do 2 mesiacov (60 dní), tak ti strhnú bonus (teda max. 30 EUR).
Stávkové tak nútia hráčov hrať, aby sa im točili peniaze, lebo oni majú peniaze aj z toho, že ty hráš.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora

Ďalší

Späť na Otázky nováčikov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť