Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

skreč v tenise

Opýtajte sa čomu z tipovania nerozumiete.

skreč v tenise

Poslaťod filippob » 30. Jún 2010, 18:51

Zdravím, chcel by som sa spýtať ako je to so skrečom v tenise, keď sa skrečuje zápas, tak vklad prepadá alebo sa vráti stávkujúcemu. A ešte ma zaujíma, teraz som stavil na Argentínu a Brazíliu, že dajú gól a neviem, či to platí iba pre riadny hrací čas alebo aj v predĺžení.. nikde som nič nenašiel, tak dúfam, že som nespravil hovadinu :-) Vďaka za odpoveď.
filippob
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 30. Jún 2010, 18:45

Re: skreč v tenise

Poslaťod Bure96 » 30. Jún 2010, 21:55

ty si asi stavil, že obidvaja dajú v tom zápase gol že? - to platí len pre 90 minút - predlženie sa nezarátava (ale všetko záleží od podmienok - každá stávková môže mať na vybranú stávku iné podmienky, ale na 99% je to len na 90 minút)

ten tenis neviem, lebo ono to záleží od podmienok danej stávkovej kancelárie.........to si musíš prečíítať tam. každá to ma inak :(........

okrem toho ja tenis takmer vôbec netipujem, čiže nie som kompetentný na toto odpovedať...vo väčšine prípadov to záleží v ktorom sete sa to skrečuje alebo či to je pred zápas a tak
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: skreč v tenise

Poslaťod sepiach » 30. Jún 2010, 22:58

V tenise je to individualne podla stavkovej kancelarie ale vacsinou to funguje takto :

V turnajoch kde sa hra na 2 vitazne musi byt odohraty aspon jeden cely set aby ti stavku uznali t.z. ze ak hrac skrecuje skor ako je uzavrety prvy set tak vracaju vklad. Ak sa odohra cely jeden set tak vyhra, hrac ktory postupuje dalej a tiez aj tvoja stavka bude podla toho vyhodnotena.

V turnajoch kde sa hra na 3 vitazne musia byt uzavrete 2 komplet sety ale hovorim, ze to neplati pre vsetky stavkove. Vo vacsine je to tak ako som pisal...

Vklad ti vratia aj v pripade, ze sa zapas ani nezacal a jeden z dvojice skrecoval este pred zacatim.
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: skreč v tenise

Poslaťod filippob » 1. Júl 2010, 10:13

Vďaka za odpovede, ani ja tenis nedávam, ale chcem sa mu začať venovať, lebo sa to oplatí podľa mňa..
filippob
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 30. Jún 2010, 18:45

Re: skreč v tenise

Poslaťod sepiach » 1. Júl 2010, 12:00

Ja myslim, ze tenis je zo vsetkych sportov najlepsie tipovatelny. Mam na to viacero dovodov, ktore sa mi teraz nechce rozpisovat. Treba si vsak davat pozor na to, ktore turnaje tipujes lebo tam je ovela vacsia pravdepodobnost, ze natrafis na dohodnuty zapas. Zameraj sa na vacsie turnaje ATP Masters+Grandslamy. Urcite netipuj challengre a pozor aj pri podavani na favoritov v mensich turnajoch.
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: skreč v tenise

Poslaťod filippob » 2. Júl 2010, 18:18

Treba aj formu hraca sledovat asi, nie iba podla mena.. napr. teraz by som na Federera nedal, budem to trosku intenzivnejsie sledovat a potom zacnem tipovat. vo futbale su vacsie prekvapenia ako v tenise podla mna.. staci, ze zvoli trener zlu taktiku, prejde polcas bez golu, potom su hraci vysileni, dostanu z nejakeho protiutoku gol a je vymalovane.. tenis mi pride v tomto istejsi. okey zapisujem si do hlavy, netipovat challengere :)
filippob
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 30. Jún 2010, 18:45


Späť na Otázky nováčikov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia