Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

sázková burza

Opýtajte sa čomu z tipovania nerozumiete.

sázková burza

Poslaťod amarounus » 12. Apr 2010, 20:31

AHOJ
Dá se sázení na burze(BETFAIR) natrénovat někde nanečisto bez penězí ?
Nerad bych ze záčátku zbytečně přišel o peníze .
Znáš nějaké stránky ?
amarounus
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 3. Mar 2010, 19:42

Re: sázková burza

Poslaťod Bure96 » 12. Apr 2010, 23:13

čau,

áno existuje taká stránka, ale teraz vôbec neviem ako sa volá do čerta. ale ta stránka vôbec nie je tak celkom totožná. Ja by som išiel hrať radšej na betfair na ostro. Ved minimálna stávka je 2 eur a ked ti dajú ešte aj bonus myslím, že za tých pár korún si to vyskúšaš lepšie ako keby si hral na tej ich skúšobnej stránke.
Na betfairi, ale nemáš čo pokaziť. Ked klikneš na modré políčko tak stávku uzatvoríš automaticky. Nemusíš na nič čakať (v tomto prípade to funguje ako klasicky model stávkovej kancelárie). Za 8 eur si vyskúšaš 4 tipy stávok a už vieš prakticky dosť toho, aby si mohol začať.

Ked dáš na nevýhru musíš si uvedomiť, že ta stávka zahrna aj remízu, čiže je to dvojtip. Stačí si pozrieť to video v recenzii. je to tam pekne vysvetlené.

Ak chceš môžem ti zistiť tu stránku kde sa to skúšalo - ak ešte existuje. Inak zákaznícky servis betfairu je veľmi ochotný, oni ti aj zavolajú a spýtajú sa ta čomu presne nerozumieš. Už majú aj stránku betfairportal.cz, ale je to somarina čo sa tam snažia nahuckať :) hlavne ide o tu províziu. Ked vyhráš musíš im zaplatit 2 až 5 % a vtedy je ten kurz vo vela prípadoch uplne nevýhodný.

Ja napr. betfair takmer vôbec nevyužívam. Mám rád klasiku.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: sázková burza

Poslaťod Bure96 » 13. Apr 2010, 16:52

no hladal som tu stránku a bola to táto: playbetfair.com

tá stánka už nie je, hned ju presmeruje na betfair.com....treba sa potom spýtať na podpore cesky@betfair.com či ešte majú nejakú v zálohe, ale ako hovorím lepšie urobíš ked pôjdeš malými čiastkami rovno na vec. Myslím, že ten bonus je 20 EUR, čiže aj ked prvé stávky prehráš či vyhráš, ten bonus ti pripíšu a si tam kde si bol. Len promo kód nezabudni vyťukať. Ked zabudneš, tak cez e-mail nejaký ten bonus vybavíš si myslím. Minimálne tých 10 EUR
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Otázky nováčikov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť