Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Poronání kurzů

Opýtajte sa čomu z tipovania nerozumiete.

Poronání kurzů

Poslaťod amarounus » 15. Mar 2010, 17:28

Ahoj
Mám tkový dotaz . Lze vůbec nalézt nějakou stránku (stránky) na internetu , kde bych našel třeba 2 slovenskou hokejovou ,1iItalskou hokejovou ligu , 1 běloruskou , nebo třeba 1 novozéandskou fotbalovou ligu a porovnal tak kurzy . Nechce se mi hledáním zbytečně ztrácet čas .

díky za odpověď.
amarounus
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 3. Mar 2010, 19:42

Re: Poronání kurzů

Poslaťod Bure96 » 15. Mar 2010, 19:24

zdravím,

ty si vymenoval ligy, ktoré poskytuje uplne minimum stávkových kancelárií.

beloruská ešte existuje? nepojili sa oni nejako s KHL?

no tak napr. divam sa, že talianska hokejová je na betbrain.com, ale tam sú tie kurzy oneskorené (chceš aktuálne, tak musíš platiť + budeš mať k dispozícií aj viac bookies na porovnanie - teda možno :o) lebo ide naozaj o špecifické ligy).

Pre man je ťažko o tom hovoriť, lebo takéto ligy nevyhladávam, ale ako hovorím tu nie je čo porovnávať. Ide skôr o to, aby si našiel vôbec stávkovú kde to je v ponuke. Toto ti stávkové len tak nevypíšu, lebo oni na tom skôr prerobia ako zarobia.

ak proste hladas konkrétne zápasy, stačí sa pozreť na oddsportal.com alebo betbrain.com. Ked to tam najdeš tak je dobre, ale upozornujem, že nie všetko tam dajú (aspon moje skúsenosti tak hovoria). Na trhu momentálne nič lepšie neni, teda je, ale to je porovnanie kurzov od betradaru, ale ty za to pýtajú veľké peniaze (oni majú až 300 bookies v portfóliu - to je služba pre stávkové kancelárie a nie pre tipérov).
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Poronání kurzů

Poslaťod amarounus » 15. Mar 2010, 19:56

Běloruská samozřejmně existuje a lední hokej je v Bělorusku strašně populární . Ta liga má určitě větší kvalitu ,než třeba italská a francouzská liga . Sám Lukašenko tam navštěvuje ligovou soutěž ,jak dneska někdo psal na internetu .
Sice u Pinacle nesázím ,ale viděl jsem ,že vypisuje kurzy na běloruskou ligu . Oni některé sázkové kanceláře vypisují kurz na běloruskou hokejovou ligu , ale pouze v den utkání .
A třeba u vás ji vypisuje Doxxbet , Tipos a myslím ,že i Niké .
Já jako sázkař na začátku cesty musím vyhledávat ligy , kde se dá hledat solidní value . Taková NHL to je dnes loterie každý klub může vyhrát s každým .
amarounus
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 3. Mar 2010, 19:42

Re: Poronání kurzů

Poslaťod Bure96 » 15. Mar 2010, 20:26

podla mna tu budeš ťažko hladať value. Skôr bud rád, že to najdeš.

Ta NHL nie je až taká blbosť. Ja si stále myslím, že keby niekto vymyslel algoritmus, ktorý by mi vyhladal zápasy v ktorých bude hrať mužstvo z prvej polovice tabulky (čo posledné dva zápasy prehralo) proti mužstvu z druhej a tretej tretiny tabulky a posledný zápas vyhralo + ešte nejaké pridané obmedzenia som presvedčený, že by sme dostali veľmi, ale veľmi zaújmavú štatistiku.

to by možno dokázala spoločnosť livesport, ale mam pocit, že na tomto im moc záležať nebude.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Otázky nováčikov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť